Neo Nature Cosmetics

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nico27, Módosítva: 2019. augusztus 5.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kiegyensúlyozó krém, nőknek és férfiaknak egyaránt. Biztosítja a hidratációt és a bőr mélyebb rétegeinek táplálását a nap 24 órájában. Csökkentheti a gyulladásos folyamatokat, illetve erősítheti a bőr ellenálló képességét a külső hatásokkal szemben. Rugalmas bőrminőséget eredményezhet.

Növényi alapú, parabénmentes készítmény. Ajánlott érzékeny, gyulladásra, rosaceara hajlamos, vagy bármi oknál fogva vízhiányos arcbőrre.

Dius24

2020. június 25.

Egy tégellyel elhasználtam és nem volt rossz nem irritált de ennyi. Picit többet vártamtőle ennyiért. De adok még neki egy próbát hátha.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 25.

rcsil

2020. május 22.

Jó krém, jó összetevőkkel, bátran ajánlom. Nem csodaszer, de valóban irritáció nélkül hidratálja, táplálja a bőrt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 22.

EnCsibe

2020. május 7.

Jelenleg ez az egyetlen krém, ami egyrészt használ, nem pattogok ki, szépen elmulasztja a pattanasokat ha vannak, és a rozáceás arcomat is kordában tartja, nem piros, és egységesíti a bőrömet. . Vettem most egy drogériásat, mert ez elfogyott.. Bár ne tettem volna! Az egész fejem vörös, ég, alig várom hogy megérkezzen ez a krémecske. ❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 7.

hajnalod

2020. május 4.

Nekem sajnos nem vált be, csípni kezdte a bőrömet, belobbantotta a rosaceás részt, valószínűleg allergiás lehetek valamelyik összetevőjére. Adok azért két csillagot, mert egyébként pihe-puha volt a bőröm utána, de így sajnos nem tudom használni :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 4.

Nutifxnni

2020. március 21.

Alapjáraton T- vonalban zsírosodó kombinált bőröm van, azonban egy időben ”beaknésodott” az arccsontom alatt lévő területen. Már korábban szemezgettem ezzel a termékkel, de sajnos csak ekkor vettem rá magam, hogy kipróbáljam. Mit ne mondjak nagyon jó döntés volt!:) 2 hét alatt úgy rendbe rakta az arcom, mintha kozmetika kezelést vettem volna igénybe. Tökéletes a textúrája, sem könnyű, sem nehéz, pont az arany közép. Egyáltalán nem tömíti el a pórusaim, nem zsírosodik be tőle az arcom. Hajlamos vagyok arctisztítás után kifényesedni, a bőröm feszül és viszket de ez a csodaszer remekül hidratál. Az illata nagyon kellemes. Tényleg minden elfogultság nélkül szívemből tudom ajánlani mindenkinek!:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 21.

Cassiopea

2020. február 27.

A sok pozitív vélemény után beszereztem én is az éjszakai párjával együtt. Az illata engem egyértelműen a neogranormonra emlékeztet. Tapintásra kellemes, könnyű, gyorsan felszívódik. Szépen hidratál. Egy hétvégén betegség miatt az ágyból sem tudtam felkelni, péntektől vasárnapig nem száradt ki a bőröm, ami máskor viszketett és hámlott volna.
A pírral gyakorlatilag nem kezdett semmit. 2 hét után odaadtam egy kamasznak, használja az aknera. Az eredmény ugyanaz lett. Hidratálta, de nem javította a bőrhibáit. Igaz, nem is rontotta.
Szerintem egy korrekt hidratáló... normál bőrre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 27.

Szerintem egy korrekt hidratáló... normál bőrre.

dynah13

2019. november 20.

Egy 5 ml-es termekmintat szereztem be, nagyon jokat olvastam mindenhol a termekrol, gondoltam 1 hetes utazasom alatt ki is probalom :) Az illatat eleg gyorsan megszoktam (mas jellegu illatokhoz voltam szokva korabban, csak ezert kellett hozzaszokni), a hatasa pedig nagyon pozitiv!
A rengeteg stressznek koszonhetoen volt jopar pattanas, kipirosodott felulet az arcboromon a nyaralas kezdeten, de ezek gyorsan eltuntek, hala ennek a kremnek!
En 1x hasznaltam este, aztan csak reggelente, mert azt akartam, hogy mindenkepp kitartson az egesz utazas alatt, nagyon gyorsan beszivodik es tenyleg segit :)
Tuti, hogy be fogok szerezni nagy tegelyt is belole! Ugyan az esetek nagy reszeben nincs mar annyi problemam az elmult evek intenziv arcapolasanak hala, igy nem szukseges a folyamatos hasznalata, de megnyugtato erzes tudni, hogy ha ilyen idoszak van, akkor tudok mihez nyulni, es nem sminkkel kell eltuntetnem a gonoszsagokat az arcomon :)
Abszolut 5*!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 20.

Abszolut 5*!

Manna80

2019. április 3.

Érzékeny, vízhiányos, rozaceás a bőröm. Sok krémet kipróbáltam már. Eddig egyik sem hozott ilyen rövid idő alatt, ilyen látványos eredményt. Szerintem megtaláltam az abszolult megfelelő krémet!
Pár nap használat után jelentős mértékben csökkent a pirosság, puhább, simább, teltebb lett a bőröm. Gyorsan beszívódik, könnyed, természetes, nyugtató érzés az arcomnak! Egyszerűen IMÁDOM!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 3.

3tara2

2019. március 20.

Tökéletes, 100 százalékos krém a száraz, dehidratált, érzékeny, rosaceára, gyulladásra hajlamos bőrre. (Illetve meg merem kockáztatni, ha valami bőrprobléma áll fenn, akkor ajánlott a Calming krém használata)
Unisex, minden korosztályé, nincs korhoz kötve!
Illata enyhe, fincsi - nappali és éjszakai krém is egyben.
Ár/érték arány szuper!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 20.

Unisex, minden korosztályé, nincs korhoz kötve!
Illata enyhe, fincsi - nappali és éjszakai krém is egyben.
Ár/érték arány szuper!

mate91

2019. március 10.

Egyszerű hidratáló/nyugtató krémként vettem, mert télen száraz szokott lenni az arcom. Aztán észrevettem, hogy annyira nyugtató hatású, hogy minden gyulladást, piros heget elhalványít, majd el is tüntet elég rövid időn belül. Azóta használom mondjuk a mellkasomra is, ahol világ életemben voltak vörös foltok pattanások, de ezzel ez is kipipálva. Mindenkinek nagyon ajánlom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol, Magnesium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Allantoin
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Magnesium Ascorbyl Phosphate

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

További info az összetevőről a KM-blogon >>