Neobio

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kissa, az összetevőket feltöltötte: Heléna, Módosítva: 2014. június 18.

Lelőhely:   Müller, online
Kategória:   Ajakápolók

Ewyca

2013. július 19.

Megvettem egyszer egy akcióban,bár nem volt így se olcsó,már minden mindegy alapon kipróbáltam...És igen!!!Az eddigi sebes,száraz számat elég jól hidratálta,a fájdalmat csökkentette,pici fényt adott a számnak,jó érzés,ha rajta van.Ugyan sokáig nem maradt hidratált,de az eddigi ajakápolóim közül amit megvettem(és volt vagy 30 fajta..)ő volt a legjobb,ezért jár az öt csillag.
Az összetevői is szépek.Amíg nem találok jobbat,nálam ő a befutó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 19.

Az összetevői is szépek.Amíg nem találok jobbat,nálam ő a befutó.

Szendi

2012. április 12.

Én is nagyon szeretem! Az ajkakat megfelelően ápolja a téli hidegben. Nekem nagyon kiszárad a szám télen, de ezzel abszolút jól bírta a megpróbáltatásokat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 12.

Kissa

2012. április 1.

Finom illat és íz, jó hatás, bár az állaga a nagy meleget nem bírta nyáron, túl olvadós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 1.

Antioxidánsok: Oxycoccus Palustris Seed Oil, Tocopherol
Hidratálók: Magnesium Stearate