Neogence

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: MormiOrsi, Módosítva: 2017. november 20.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Vízhiány

Azonnali feltöltődés és felfrissülés a bőrnek a hialuronsavas hidratáló arcpermet gleccservízzel, hatékonyan enyhíti a vízhiányt, koffeintartalmával stimulálja a bőrt, hogy az újra élettel teli és egészségtől ragyogó legyen.

• kicsi és praktikus, így könnyen hordozható
  • gyorsan és hatékonyan hidratálja a szomjas bőrt
  • bőrnyugtató hatású
  • bárhol és bármikor egyszerűen használható
  • finom permetet szóró fej
  • azonnali felfrissülés a bőrnek
  • +1: nyári hűsítés

MormiOrsi

2017. október 9.

Én tonikként szoktam használni rögtön arctisztítás után. Először úgy gondoltam, hogy kihagyhatós a rutinomból, mert előtte sosem használtam tonikot, de múltkor véletlenül vidéken felejtettem a szüleimnél és nagyon hiányzott :) A tiszta bőröm issza ezt a hialuronsavas permetet és szépen előkészíti a rutinom többi lépését.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 9.

Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate

Gombaellenes tartósítószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.