Neogence

Ár:   20 890 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a szepsegcenter-n 20890 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Minikolibri, Módosítva: 2015. december 3.

Ár:   20 890 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: szepsegcenter, 20890 Ft

A hidratáló eszencia a bőr számára ideálisan beszívódó hialuronsav kombinációval rendelkezik. Lágy, olajmentes formula. Kiemelkedően magas koncentrációjú hialuronsavval hatékonyan zárja a bőrbe a nedvességet, hosszan hidratál.

Parabénmentes. Szójamentes. Illatanyagmentes.

Kielemeztük a hónap krémjét: Neogence Hialuronsavas Hidratáló Eszencia

Ár: 20890 Ft , Eladó: szepsegcenter
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Emiii

2019. október 28.

Potom áron (nagyjából egy ezresért) sikerült hozzájutnom egy közeli lejáratos üvegcséhez. Nagyon ragacsos érzetet hagy a bőrön, de pont ezért könnyen rétegezhető. Kellően hidratált, nem veszett össze a kombinált bőrömmel. Jó volt használni, pikkpakk elfogyott két hónap alatt, így nem tudom rá azt mondani, hogy megéri az árát (egy ezresért ajándék, de az eredeti árát tekintve erős lehúzásnak tartom…)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 28.

Petrablue

2018. május 15.

En a sok jo velemeny miatt dontottem ugy, h megveszem, de nem a magyar forgalmazotol mert az iszonyat draga(tobb mint 20ezer) hanem e-bayrol rendeltem meg 4ezer parszaz forintert. Eddigi legjobb arcapolasi beruhazasom volt!!! Amiota ezt hasznalom konkretan nem kell hidratalo krem se! Brutal gyorsan beszivodik, elkepesztoen jol hidratal, nem okoz borirritaciot, nincs szaga, kellemes az allaga es annyira feltolto a kis apro rancaimat h nem hiszem el!!! Szuper jo termek, csak ajanlani tudom, szerintem 25 es 30 ev kozott kotelezo!!! Utana mar johetnek a komolyabb szerumok...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 15.

hkajuna

2018. március 6.

Sok-sok szérumot kipróbáltam már életemben, de ettől az egytől sajnos nem voltam oda különösebben. Az arcom könnyen beitta, de utána semmilyen hidratáló hatást nem tapasztaltam, mintha semmit nem kentem volna fel előtte. Két hónap használat után azt kell, hogy mondjam, sajnos nekem nem érte meg az árát, mert semmit nem kaptam cserébe.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 6.

mnodulus

2017. november 19.

A Hylamide után ez a másik szérum, amit kipróbáltam, és ahhoz képest, hogy feleannyiba kerül, ugyanolyan hatást észleltem, úgyhogy legközelebb is maradok ennél a márkánál. Az állaga kicsit sűrűbb, de ugyanolyan jól beszívódik, talán inkább kicsit gyorsabban fogy emiatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 19.

Marietta1977

2017. október 2.

Szérumjaim netovábbja, a felszívódása gyors, az állaga szuper, tökéletesen teszi a dolgát.
Termékmintát kaptam belőle, az sajnos elfogyott hamar, pedig nem kell belőle sok. De mivel olyan nagyon jó, gyorsan fogyott :)
Így beszereztem belőle a teljes kiszerelést, és az azért sokkal tartósabb.
Az arcbőrömmel csodát tett, hidratálta, kisimította.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 2.

Így beszereztem belőle a teljes kiszerelést, és az azért sokkal tartósabb.
Az arcbőrömmel csodát tett, hidratálta, kisimította.

jilona1983

2017. szeptember 23.

Szuper ez a kis termék! Igazán jól hidratál. Szinte fellélegzik a bőröm, miután felkentem. Egy baj van vele, hogy hamar elfogy :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Ancsahajnal

Korcsoport: >54
2017. szeptember 17.

Szeretem a hialuronsavas termékeket. Ez az eszencia nagyon könnyen beszívódik, illatmentes és nagyon szerethető. A wow effektus mégis elmaradt, semmi extra hatásról nem tudok beszámolni, de a dolgát nagyon szépen teszi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

MormiOrsi

2017. július 25.

Nekem a kis 6ml kiszerelésű minta van meg belőle, együtt használom a Neogence Hialuronsavas hidratáló krémmel hetente 2-3 alkalommal. Akárcsak az előttem szólók, imádom a hatását! Amit extrán szeretek benne, hogy a bőröm regenerációját felgyorsítja, pl. az apró pattanások után visszamaradt hegek gyorsabban gyógyulnak. Emellett persze a bőröm gyönyörűen hidratált, kisimult és telt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 25.

mLK235

2017. március 1.

Jobbra számítottam!
Hidratál és semmi extra!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 1.

Jobbra számítottam!
Hidratál és semmi extra!

Sziluuun

2017. február 13.

Először próbáltam ilyen esszenciát, de csak mert mintát kaptam belőle egy másik rendelés mellé. Nem gondoltam volna, hogy ennyire fog tetszeni. Gyorsan felszívódik, és nagyon jól hidratál az arckrémemmel együtt. Esténként használom, heti egyszer-kétszer. Nagyon szereti a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 13.

Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Hyaluronic Acid, Butylene Glycol, Sodium PCA

Gombaellenes tartósítószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.