Neogence

Ár:   690 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a szepsegcenter-n 690 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: angi9207, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2018. április 25.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: szepsegcenter, 690 Ft

Értékes mélytengeri kék-alga kivonatot tartalmazó fátyolmaszk

"Ahol alga van, ott élet van, szokták mondani. Most a te arcodba lehel életet ez az értékes vitaminokban, ásványi anyagokban gazdag mélytengeri kék-alga kivonatos fátyolmaszk, mely a bőr legmélyebb rétegeibe is eljut, sejt-szinten fejti ki hidratáló hatását, nedvességgel tölti fel azokat és fokozza működésüket. Az eredmény egész napon át hidratált, nedvességgel teli, feszes és ragyogó bőr! A fátyolmaszk pedig nyomást fejt ki a bőrödre, így segítve a hatóanyagok mélyebbre jutását és megakadályozza az idő előtti elpárolgást, hogy a lehető legtöbbet hasznosíthasd a benne lévő eszenciából."

Kiemelt hatóanyagai:

• Mélytengeri kék-alga: Bőr anyagcsere szabályzó, vitaminokban, ásványi anyagokban gazdag, mélyhidratáló.
  • Sodium Hyaluronate: A hialuronsav só formája. Képes vizet beszívni a bőrbe, ami a bőr kitelítődését, és ezáltal a ráncok csökkenését eredményezi.

Ár: 690 Ft , Eladó: szepsegcenter
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

nicolekitti

2018. augusztus 10.

Update, utána rendeltem megint és szerintem változhatott az összetétele, meg a maszk formája is. Nem tudom az egész arcomra rásimítani majdnem a szemembe is bele megy a folyadék, és úgy emlékszem volt egy plusz réteg a maszkon felbontás után amit le kellett venni, most ez sincsen. Viszket az arcom mikor fent van. Nem is hidratált eléggé. Nagy csalódás :(
Van kettő különböző lejárattal itthon megnéztem az INCI-ket és teljesen más dolgok vannak benne és még a sorrendje is más. Sajnos az ujabban már van Citrus olaj is, arra meg úgy vettem észre érzékeny a bőröm. Parfüm kb a közepén helyezkedik el nem az utolsó összetevő.

Nagyon vártam, hogy megérkezzen. Ez az egyik kedvenc maszkom lett, nem bánom, hogy rögtön kettőt vettem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

katalinmester13

2018. március 17.

Jó, jó, de nem az igazi! Narüko pillangói magasan túlszárnyalják!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 17.

Jó, jó, de nem az igazi! Narüko pillangói magasan túlszárnyalják!!!

Viki9727

2017. november 20.

Imádom! Vízhiányos bőrömnek felüdülés volt ez az arcmaszk! Szuperül hidratálta. Kedvencem lett! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 20.

Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Algae Extract, Sorbitol, Sodium Hyaluronate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sorbitol h 1 1

Forrás: truth-in-aging, BFT

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.