Neogence

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet feltöltötte: angi9207, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2019. október 29.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Hidratálja és ragyogóvá teszi a bőrt. Összetevőinek köszönhetően egészségtől sugárzóvá válik az arcbőr és védi a további káros behatásoktól.

Kiemelt hatóanyagai:

• Rizskorpa kivonat (Egyszerre hatásos bőrkondicionáló és bőrvédő hatású összetevő.)
  • Tengeri moszat kivonat (Kiváló antioxidáns, bőrnyugatató hatású.)
  • Sodium Hyaluronate (A hialuronsav só formája. Képes vizet beszívni a bőrbe, ami a bőr kitelítődését, és ezáltal a ráncok csökkenését eredményezi.)

Parabénmentes. Szójamentes.

barbimariposa

2018. október 17.

Szuper kis fátyolmaszk én 15 percig hagytam magamon, utána micella vizes vattapamaccsal áttöröltem az arcomat és utána krémeztem majd végül sminkeltem rá.
Nagyon szépen egységesíti és feltölti a bőrt, a bőröm pihe puha lett utána, mint egy kisbabának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 17.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Sodium Hyaluronate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.

Gombaellenes tartósítószer.