Neogranormon

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sebok.csabane, az összetevőket feltöltötte: bakofruzsi, Módosítva: 2013. szeptember 5.

Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Tusfürdők

A Neogranormon fürdető hatóanyagai a bőr természetes védőrétegét, a hidrolipid réteget épségben hagyják. Kis mennyiséget téve a fürdővízbe nagy és tartós habot biztosít. A bőrrel jól összeférő, a bőr természetes rétegét nem bántó, tisztító hatású anyagok keverékét tartalmazó készítmény.

kislulu

2018. április 17.

Rendszeresen használom,szeretem! Nekem tetszik az illata is! A kupak furcsa,első felbontás után mindig alig tudom rázárni. Újravevős!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 17.

Mona29

2017. december 1.

Nálunk nem igazán vált be, alig vártam, hogy elfogyjon. Igazság szerint nem szárította a gyermekeim bőrét, de az illatával nem tudtam megbarátkozni. A csomagolása nagyon rossz, pár használat után nem tudtam rendesen visszazárni. Az ára a mérethez képest elfogadható, de biztos, hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 1.

Banszky

2017. augusztus 8.

Nekem ugyan a kupakjával semmi bajom de az "illata" valami szörnyen erős. Nagyon habzik (ami nem rossz) de rettentően csíp ha szembe kerül és szárítja is a bőrt. Babámra vettem de inkább elhasználom én mert rá nem merem kenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

Pyross

2017. június 23.

Kinyitáskor lejön a teljes kupak, nehéz kinyitni. A sűrűbb állagú tusfürdőket szeretem, nekem ez nagyon híg. Az illata sem nyerte el a tetszésemet. A színe pedig.... nagyon meglepett. Ebben az árkategóriában jobbak is vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 23.

Ancs

2017. február 12.

Hàt igen kinyitni tényleg nem a legjobb de rosszat nem tett az ekcémàmmal, kellemes vele a fürdés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

noxibaba

2017. február 11.

A flakonnan nagyon nem vagyok megelégedve! Kíb kinyitni... egy kézzel lehetetlen.
A fürdetővel meg vagyok elégedve. Kevés is elég belőle, jó nagy habot képez, kellemes az illata, jól tisztít.
A flakon miatt -1.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 11.

A flakon miatt -1.

XxPannyxX

2017. január 16.

Testápolót akartam venni de rohantam és flakont néztem nem a nevét, csak egy két nappal később vettem észre hogy ez nem az amit akartam. Babázáshoz még fiatal vagyok, így opcionális felhasználását kerestem. Arcmosásnál jobban lehozza a sminket valamiért mint a sima tusfürdő, meg felbátorodva azon hogy babafürdető intim mosakodásnál is kiváltja azt a tisztaság érzetet mint egy lactacyd. Tusfürdőnek annyira nem kellemes számomra. Ami mondjuk meglepett hogy ez elvileg egy baba fürdető, viszont belement a szemembe és iszonyatosan csípett. Nem tudom hogy ez elfogadott dolog-e, szerintem egy babafürdető ne okozzon szem irritációt.
Legrosszabb esetben sminkecset mosásra elhasználom. Szépen habzik és oldja a vízálló sminket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 16.

Piri11

2017. január 12.

Én is jöttem rontani a statisztikát.
Kezdjük a flakonnal: nem lehet kinyitni (hacsak nem akarjuk letépni a körmünket is), nem lehet bezárni (szinte csak ujjtörés árán). Maga a kupak és a kiöntő rész kiképzése is egy katasztrófa, nem lehet belőle úgy önteni, hogy egy jó nagy adag mellé ne folyjon.
Maga a fürdető: valóban nagyon erős és nem túl kellemes illatú, nagyon híg, így nagyon nehéz gazdaságosan adagolni, e miatt nagyon sok tusfürdő folyik le a flakon oldalán. Fürdetésnél érezni, hogy túl sok "vízlágyító" van benne, ezért vagy ennek ellenére nagyon szárítja a gyerekeim bőrét. Rettentően habzik, alig lehet a sok habot lemosni.
A fentieket összegezve, ez egy nagy kalap szar. Soha többet nem veszek ilyen terméket. Ennyi pénzért sokkal jobb fürdetők is vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 12.

Én is jöttem rontani a statisztikát.

Dana1983

2016. június 28.

Hát nem tudom, én a babámra vettem, de olyan erős illata van, hogy csak egyszer használtam rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 28.

lacrymosa88

2016. április 19.

Először a levendulás tusfürdőt próbáltuk ki kisfiamnál, azután ezt, mindkettőnek kellemes az illata, nem habzik extrém módon, könnyű lemosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 19.

Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol