KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Neogranormon

Ár:   400 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   55 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rityy, Módosítva: 2013. június 20.

Kiszerelés:   55 db
Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Vastag, puha és textilhatású. Bőrbarát összetevőinek köszönhetoen gyengéden ápolja és tökéletesen tisztítja a baba érzékeny bőrét. A baba egész testének áttörlésére ajánlott, érzékeny bőrűek részére is, újszülött kortól.

pH semleges, illatanyagmentes, alkoholmentes, parabénmentes, klór- és formaldehidmentes.

Tündérvirág

2018. november 27.

A törlőkendő nedves, nem szakad, de az erős illata nem tetszik. Babának használom, így lehetne picit visszafogottabb az illata.

Tündérvirág
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

Ygritte

2018. november 1.

A mindenmentes változatot használom sminklemosásra,mivel nincs benne semmi, így az illata háát fura de ez a parfüm hiányának köszönhető.Nedves és erős kendők vannak benne,imádom

Ygritte
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 1.

Cs220

2018. augusztus 30.

Nem elég nedves, kivételnél nyúlik, hálósodik és több jön egyszerre. Nem irritál. Nem jött be.

Cs220
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Moni86

2018. május 27.

Nem rossz. De én nem vettem észre hogy ez szenzitívebb mint a sima változata! Egy ugyanúgy ki tud csípni...

Moni86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 27.

wildrose

2018. január 24.

Illatmentes kendők, megfelelően nedvesek, jó méretűek. Nem irritált, teljesen meg voltam elégedve.

wildrose
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 24.

Mofi

2017. november 23.

Én sminklemosasra használom és nagyon szeretem, nem szárít, nem irritálja a bőröm. Nagyon bevált! :)

Mofi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 23.

Bolvarin

2017. szeptember 19.

Babám popsijára használom, az az egy bajom van vele, hogy sokszor nem csak 1 jön ki, hanem több is. Egyébként szuper.

Bolvarin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

zsatima

2017. június 12.

A lányomnál imádtam jó volt az illata, popsira nagyon jó volt a lányom koraszülött popójának és felbontás után 2 hétig nem volt vele gond, most a fiamnál ujra ezt használjuk mindenre minden termékét de a popsitörlő csalódás volt az egy karton popsitörlő az utolsó darabig bevolt savanyodva és nem csak én panaszkodok erre a helyi drogériában :(

zsatima
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 12.

jegesmedve

2017. április 8.

Tökéletes POPSIKENDŐ. Nem is értem azokat, akik sminklemosásra próbálják használni. A fogkrém sem jó ránctalanításra...

jegesmedve
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 8.

rogaeni

2017. április 7.

Babapopsira nem rossz, nálunk jobban bevált,mint a sima.Nincs illata.

rogaeni
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 7.

Babapopsira nem rossz, nálunk jobban bevált,mint a sima.Nincs illata.

Vitaminok: Panthenol