Neogranormon

Ár:   899 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: kiscsillag89, az összetevőket feltöltötte: taktim, Módosítva: 2014. február 5.

Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Bőrgyógyászatilag tesztelt  Hipoallergén.

Kiszerelés: 400 ml

Ár: 700 ft,csere nem érdekel , Eladó: Petra99
Állapot: 2-szer használtam belőle kb borsónyi mennyiséget. , Helyszín: Hódmezővásárhely, fizetés: Személyes átvétel,vagy előre utalás esetén postázok,a postaköltség a vevőt terheli.

Flo22

2019. augusztus 13.

Nagyon szeretem, finom illata van, gyorsan beszívódik és megfelelő mértékben hidratál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

6vilag

2018. szeptember 5.

Picikét talán erős az illata és kissé folyós is, de lényegében kellemes, jó termék. Nyáron a nagy melegben kipattogott a bőröm, hát nem segített a piros pöttyeimen semmit. Elhasználtam, a kupak nálam sem működött valami jól.
Jó volt, szép volt, köszönöm, ennyi. Félig-meddig csalódott is vagyok, mert a kék tubusos testvére biztos, hogy a világ egyik legjobb krémje.Sajnos, ez annak a nyomába sem ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 5.

fdorottya

2018. június 5.

Párom használja rendszeresen. Az ő bőre nagyon szereti. Az enyém nem igazán szereti, mert úgy érzem, hogy fullad alatta. Nagyon tömény, testes krém, de valahogy mégsem hidratál eléggé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 5.

Nixe

2018. április 14.

Nagyon száraz bőrre nem az igazi, inkább nyári ápolónak, télen ennél erősebb kell. Én az illatát nem szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

pattelin

2018. március 20.

A gyerekeknek vettem a száraz bőrükre. De én is használtam már. Nagyon száraz bőrre azért napok kellenek, míg hat, de ez természetes szerintem. Az illata kellemes. Kicsit talán túl folyós. De összességében szeretem, sokáig kitart!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 20.

Fancsikacsika

2018. január 3.

A gyereknek vettem, de végül én és a férjem használjuk. Nagyon jó, imádom. A legjobb testápoló a világon. Csak ezt használom. A férjem az arcára is szokta és a kezére is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 3.

devababa

2017. december 30.

A gyereknek vettem, de par het utan iszonyuan megavasodott. Nem tudom miert es mitol? Tul vizesnek tunt, amugy az illata is zavart. Azota cipofenyezo helyett hasznalom, tokeletes arra celra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 30.

tkati

2017. november 16.

A kisbabámnak vettem, atópiára hajlamos a bőre. Ez a testápoló könnyű, vizes állagú, ezért jól kenhető, könnyen beszívódik. De az illata!!!! Erős, számomra kellemetlenül émelyítő. Nagyon öreg néni használhatott ilyen pacsulit, egy kisbabán teljesen idegen nekem. Számomra a sheavaj dohányhoz hasonlító illata sokkal elviselhetőbb rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 16.

Anyezz

2017. október 14.

Téli testápolónak használom. Finom illata van, nagyon jól hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 14.

Téli testápolónak használom. Finom illata van, nagyon jól hidratál.

Shauna

2017. szeptember 24.

Tavaly télen nagyon kiszáradt a bőröm és egyik munkatársnőm tanácsára próbáltam ki ezt a terméket.
Csodát tett és azóta is ezt használom.
Könnyen beszívódik, szép selymes lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

Csodát tett és azóta is ezt használom.
Könnyen beszívódik, szép selymes lesz tőle a bőröm.

Antioxidánsok: Tocopherol, Squalene
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract