KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Neogranormon

Ár:   600 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   55 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: magnes, az összetevőket feltöltötte: csokikrém, Módosítva: 2016. február 2.

Kiszerelés:   55 db
Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Stanczi

2018. december 11.

Kellően nedves (az alsó lapok talán már túlzottan is) az illatával nekem nem volt bajom, viszont nagyon zavaró, hogy nem lehet egyesével kihúzni a lapokat (még ha a pattintós dobozból szedem ki akkor se), ez pedig megnehezíti a pelenkázás menetét.

Stanczi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

Tündérvirág

2018. november 28.

Kellően nedves, a babapopsit szépen tisztítja. Az illata nekem túl sok. A másik probléma, hogy sajnos sokszor nem sikerül egy db-ot kihúzni belőle, hanem sokkal több jön ki egyszerre.

Tündérvirág
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 28.

Tuszy

2018. november 19.

Jó nedves, jól tisztít. Nem okoz irritációt :)

Viszont ha vennék ki 1 db-ot, jön vele az összes, a nedvességtől úgy össze van állva.

Tuszy
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 19.

Jó nedves, jól tisztít. Nem okoz irritációt :)

ersoknikolett

2018. október 10.

Ez egy nagyon rossz törlőkendő!Annyira nedves hogy csavarni lehet belőle a vizet.Nagyon nem jött be!Tuti többet nem veszek ilyet és másnak is ezt ajánlom!😓

ersoknikolett
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 10.

LaNara

2018. szeptember 24.

A-a, ez nem jött be. Nagyon vékony kendők, konkrétan kb átlátok rajta. Nyúlik össze-vissza, foszlik. Nem is elég nedves, főleg, hogy az első kinyitásnál elszakadt a zárófólia és nem lehetett kulturáltan lezárni. Egy kakihoz 3-4 db is kell mert olyan vékony, hogy semmire nem elég. Részemről ennél csak feljebb van és kizárólag azért nem adok 1 csillagot, hogy teljes pénzkidobás mert ajándékba kaptuk...

LaNara
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

Esztibarby

2018. augusztus 2.

Nekünk nem lett a kedvencünk. Nem elég nedves, és szerintem kicsit vékonyka is. Az illata semmilyen.

Esztibarby
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Elvira321

2018. július 6.

Családi kedvenc! Mindenki, mindenre használja :) Nincs olyan táskám amiben ne lenne 1 csomaggal. Valóban nedves, jól tisztít és senki sem allergiás rá, ami a mi családunkban nagy szó.

Elvira321
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 6.

mersi

2018. július 1.

Ebben a nagy melegben a munkahelyemen elhasználok párat belőle, de végre nem azért, mert egyszerre 5 kell, mert nem elég nedves, hanem, mert nagyon kellemes az illata, és van értelme ezzel áttörölni magam.
Esténként is néha ezzel törlöm le a sminkemet, az arcbőrömnek is jót tett kifejezetten.

mersi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 1.

KataMayaNagy

2018. június 6.

Egy tényleg nedves nedves-törlőkendő, sminklemosásra használom néha, és hatásos, nem csíp. Illetve utazások alkalmával csak az arcomat, kezemet törlöm vele, és friss, tiszta érzetet ad. Akciós áron jó, amúgy azért drága.

KataMayaNagy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 6.

evievi

2018. május 31.

Nyáron elengedhetetlen kelléke a táskámnak!
Főleg kirándulások és nyaralás alkalmával használom.Szépen leszedi a sminket is. Szeretem csak úgy áttörölni vele az arcom jó tiszta érzést nyújt.

evievi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 31.

Nyáron elengedhetetlen kelléke a táskámnak!

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Vitaminok: Panthenol