Nesti Dante

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   bioboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2011. június 24.

Lelőhely:   bioboltok, Douglas
Kategória:   Szappanok

betty007

2022. február 3.

Az én véleményem szerint a luxus sorozat mellett a helye. Ezzel mindent elmondtam. Hideg téli időben vele fürdeni varázslatos élmény, és nem szárítja a bőrt, nincs utána viszketés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. február 3.

senskin

2017. november 13.

Ajándékba vettem még, régebben. Nagyon jónak bizonyult. Igazi luxus babaszappan. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 13.

Maeve

2014. január 1.

A gyerekemnek vettem, de végül én is használom. Arra a Safeguard szappanra emlékeztet az illata, amit tizen-huszonévesen annyira szerettem. Tényleg nem szárít. Tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 1.

kliszta

2012. január 22.

Nem rossz, bár pár összetevő nem tetszik (oké, tudom, hogy nem naturkozmetikum) de akciósan megérte :) Elfogyott, nem volt rossz, de semmi extra :-o Van sok más, ami többet tud, olcsóbban, szebb összetevőkkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. január 22.

Josie

2011. augusztus 29.

Arcra és testre egyaránt használom. Nagyon kellemes illat, puha bőr. Az arcom picit szárítja, de egyébként szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 29.

Hidratálók: Honey, Glycerin

Méz. A méz kiváló szénhidrátforrás, mely gazdag ásványi anyagokban, tartalmaz vitaminokat, szerves savakat, illóolajokat és fontos enzimeket. Találhatóak még benne aminosavak, fehérjék és egyéb bioaktív anyagok. 81%-ban főleg monoszacharid cukrot tartalmaz. 22 féle makro-, és mikroelem található benne. Elsősorban C-, és B-vitamin, folsav és nikotinsav a leglényegesebb vitamintartalma, de magas az enzimtartalma is. Az egyedülálló kémiai összetétel a méznek több hasznos bőrápoló tulajdonságot kölcsönöz: hidratál, nyugtat és antioxidáns, valamint jelentős antibakteriális és gombaellenes hatással is rendelkezik, illetve a bőr felszínén is védőréteget képez. A sötétebb mézek erősebb antioxidáns hatással bírnak, mint a világos mézek.

Kis mennyiségben sürítő, átlátszatlanná tevő segédanyag, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédő.  A titanium dioxide mind az UVA mind az UVB sugarak ellen védelmet nyújt. Megfelelő védelmet biztosít a 290-350 nm hullámhosszú UV sugarak ellen, míg némi, de nem elégséges védelmet biztosít a 350-400 nm hullámhosszú sugarak ellen. Az egyik legsatbilabb és legbiztonásgosabb fényvédő összetevő. Kis hátránya, hogy "kozmetikailag" nem kellően elegáns, és hajlamos fehéres réteget hagyni a bőrön, amit nanomérte használatával lehet nagyban javítani. Lásd még Titanium Dioxid (Nano). (forrás)