Nesti Dante

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   bioboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2011. június 24.

Lelőhely:   bioboltok, Douglas
Kategória:   Szappanok

senskin

2017. november 13.

Ajándékba vettem még, régebben. Nagyon jónak bizonyult. Igazi luxus babaszappan. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 13.

Maeve

Korcsoport: >54
2014. január 1.

A gyerekemnek vettem, de végül én is használom. Arra a Safeguard szappanra emlékeztet az illata, amit tizen-huszonévesen annyira szerettem. Tényleg nem szárít. Tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. január 1.

kliszta

2012. január 22.

Nem rossz, bár pár összetevő nem tetszik (oké, tudom, hogy nem naturkozmetikum) de akciósan megérte :) Elfogyott, nem volt rossz, de semmi extra :-o Van sok más, ami többet tud, olcsóbban, szebb összetevőkkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 22.

Josie

2011. augusztus 29.

Arcra és testre egyaránt használom. Nagyon kellemes illat, puha bőr. Az arcom picit szárítja, de egyébként szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 29.

Hidratálók: Honey, Glycerin