Nesti Dante

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   bioboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2012. február 22.

Lelőhely:   bioboltok, Douglas
Kategória:   Szappanok

A tiszkánai levendulaföldek illatát idézi.

Kiszerelés: 250 g

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Katka01

2020. augusztus 29.

Finom levendula illat, mely sokáig érezhető a bőrön. Nyugtat és ellazít, imádni való mint az összes Nesti szappan. Pattanásos bőrt szépen ápol!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 29.

mrs.imperator

2019. április 24.

Csodas illat, sokaig eleg nagy tomb es kulonosen tetszik hogy az altalaban lila levendulas kozmetikumokhoz kepest neki sima natur szine van :) nem szarit, jol tisztit,kremes, jol habzo. Szeretem ezta markat, ki fogok probalni minel tobb fajta szappanukat. Izleses es szep a szappan nyomott mintaja is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 24.

SminkesAnyuci

2018. szeptember 24.

Kis darabokat vágok le róla késsel, és arcmosáshoz használom reggel (az éjszakai krém lemosására) és este (sminklemosás után, a szérum felvitele előtt). Egyáltalán nem szárítja a bőröm, hanem szinte táplálja! Friss, üde érzés, jó illatú, nagyon megkedveltem! Nem tudom elképzelni, hogy belátható időn belül elfogy, de ha igen, akkor szivesen kipróbálom egy másik szappanját is a márkának!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

Vinike

2018. február 7.

Most ez van soron, és még nagyon sokat szeretnék kipróbálni a ND szappanok közül. :)) Olyan erőteljes az illata, hogy ha elsétálok a fürdőszoba nyitott ajtaja előtt akkor is érzem. A minősége pont olyan kifogástalan mint a többinek, a habja lágy és selymes, a bőröm puha és ápolt utána. Nagyon sokáig tart, ár/érték arányban verhetetlen. :))

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 7.

MedicineDerm

2017. június 17.

Nagyon diszkrét és finom levendulaillata van. Bár ugye tartalmaz mesterséges illatanyagot, egyáltalán nem irritálja a bőrömet, noha egyes illóolajok pl. geránium igen. Nem szárít, a száraz bőrömre használom, nagyjából mindenhova :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 17.

Lena800805

2015. április 23.

Nálam ez is maximális csillagszámot érdemel, a többi Nesti Dante szappanhoz hasonlóan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 23.

fagas

2014. július 24.

100%-ban egyetértek Josie-val!
Nagyon szeretem a levendulát, így ezt is ki kellett :-)) próbálnom ugye. Enyhén csalódott vagyok, vannak ennél sokkal jobb levis szappanok is, magyar gyártásúak, kb. 3/4 áron, így ez most nálam is csak 3 *. Azért valószínűleg kipróbálom a márka más, levendulás szappanjait is...:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 24.

100%-ban egyetértek Josie-val!

Josie

2014. február 16.

Ha már levendula szappanról van szó, akkor illett volna egy kis levendulát belecsempészni. Legalábbis szerintem. Egyszer használtam el egyet. Drága volt és igazából nem győzött meg. Szeretem amúgy a Nesti Dante szappanokat, de ez a fajta ennyit nem ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 16.

médea

2012. július 2.

Egész jó, általában a legtöbb szappan szárítja a bőrömet a natúr szappanok is, ez viszont nem. De nekem a tusfürdők sokkal jobban beváltak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 2.