Nesti Dante

Ár:   1249 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   bioboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mehecske, Módosítva: 2015. szeptember 14.

Lelőhely:   bioboltok, Douglas
Kategória:   Szappanok

Csábító illatú szappan az édes gyöngyvirág és a virágzó fűzfa illatával, melyet a tölgymoha tesz teljessé. Friss, optimista és mozgalmas, ahogy a divat fővárosa, Milánó is.

Racka

2017. január 8.

Legfinomabb pipereszappan illat, ami sokáig érződik is. Nem szárít, nagy kiszereléséhez mérten az ára sem vészes, sokáig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 8.

Marejke

2015. szeptember 20.

Csodás illatú....finom mint a Roma vagy a Portofino.....jelenleg 5 illatozik a fehérneműfiókomban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 20.

Mehecske

2015. szeptember 4.

Lehet, hogy viccesnek tűnik, de én is úgy éreztem, hogy ha nem veszek,vagy nem próbálhatom ki ezeket a szappanokat, végem van. Őrültség, vagy sem, vettem egyszerre 6-ot! Azért választottam ezt elsőként kipróbálásra, mert Milano még nem szerepelt a listán, és ezt az űrt mindenképpen pótolni akartam. Hűű, hát, sajnos ez az illat nem varázsolt el annyira, mint hittem, de mindenképpen finom, félreértés ne essék, de azt hiszem, most a választék, és az az illatfelhő, ami belengi a szobát, ez a bőség zavara szinte lebénít! :)
Amit tapasztaltam, így első fürdésre, egész testen alkalmazva: jól tisztít, kellemes az illata, de nem annyira intenzív, mint a papírcsomagoláson át, és a bőrön is csak pár percig marad meg. Megfelelően habzik, a sminket maradéktalanul eltávolította, viszont az ajkam és a kezem határozottan kiszáradt. Sajnos ez így nem jó, a bőröm többi része jól van, egyelőre nem tűnik száraznak. Azt érzem, hogy tisztább vagyok, mintha tusfürdőt használtam volna.
Terv: kitapasztalni, melyik fajtát viseli el a bőröm hosszabb távon, hogy leválthassam a megszokott tusfürdőket...
Engem nem zavar, hogy 250 grammos, picit tényleg nagy, de én személy szerint ki nem állhatom, hogy nálunk minden termék alapvetően kicsi, mégis ugyanannyiba kerül, mint más országokban a jóval nagyobb.
Végre egy óriásszappan, ami biztosan nem olvad semmivé 1 hét alatt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 4.

Végre egy óriásszappan, ami biztosan nem olvad semmivé 1 hét alatt!