Nesti Dante

Ár:   1450 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   bioboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cipriana, az összetevőket feltöltötte: boros.vadon.eniko, Módosítva: 2013. szeptember 23.

Lelőhely:   bioboltok, Douglas
Kategória:   Szappanok

Kék írisz, babér, mintha a hajnali harmattal szedték volna: az illat olyan vibráló és élénk, mint a toszkán főváros tarka forgataga.

Fő hatóanyag: kókuszolaj, pálmaolaj.

Parabén- és SLS-mentes.

Marejke

2015. augusztus 25.

huuu ez nagyon intenzív, enyhén szúros de mégis finom......meg is vettem még a milano-t is bedobtam a kosaramba, na az isteni finom még a románál is jobb....amit nem gondoltam, hogy überelhet más szappan. Még nem töltötte fel senki a milanot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 25.

mazsola

2014. február 18.

Egyáltalán nem szárít, nekem vízhiányos száraz bőröm van és van úgy, hogy testápolóznom sem kell utána. @Cipriana: Ami enyhe szárítást érzel, az a "remek" minőségű víztől van, ami a csapból folyik.... Én vittem magammal vidékre a kedvenc Nesti szappanomat, ott a kútból vételezték a vizet, nem volt vezetékes víz, és láss csodát... Ez a csappan a legjobb szappan a világon! Jó nagy darab, gazdag habja van, selymes, puha bőröm lesz tőle és a illatát is sokáig érzem utána. Nekem ekcémára hajlamos a bőröm, így csak natúr szappanokat és a Frosh folyékony szappant bírja, ezekre nem jön elő, minden mástól előjön a kézfejemen. Anno ezért próbáltam ki a Nesti szappanokat, pontosabban ez a Firenze volt az első nekem belőle :) Annyira bejött, hogy elkezdtem kiváltani vele a tusfürdőmet. Ma már semmi mással nem vagyok hajlandó fürdeni!! És a bőröm nagyon hálás érte. Ezer forint egy ekkora szappan, de sosem fogy el :) ! Van ami már másfél éve megvan és még mindig van belőle (míg tusfürdőt havonta kellett venni szinte). Szóval ha hosszú távon gondolkodik vki, akkor még olcsó is! Ez a szappan egy igazi kényeztetés! Imádok vele fürdeni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 18.

Cipriana

2013. február 11.

Kellemes, finom illatú és jól habzik, de egy ici-picit szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 11.

Kellemes, finom illatú és jól habzik, de egy ici-picit szárít.