Nesti Dante

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   bioboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Babooca, Módosítva: 2013. augusztus 23.

Lelőhely:   bioboltok, Douglas
Kategória:   Szappanok

• A borostyán-szegfűszeg szappan oldja a napi feszültségeket és relaxál
  • Fő hatóanyag: kókuszolaj, pálmaolaj

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Nessy

2014. március 25.

Csodálatos illata van, gyönyörű a csomagolása és még olcsó is(200 gramm, tehát két normál szappant tesz ki). Imádok mindent ami borostyán. Még azon is gondolkodtam egy időben hogy a lányomat Borostyánnak nevezzem el(ha lesz). Szóval gondolhatjátok...
Megláttam, megszagoltam, megvettem. Ma próbáltam ki először, kb. két hete a fehérneműs fiókban illatozott.
Minden rendben van vele. Picit szárít és az illata csak enyhén marad meg a bőrön, de engem mégis lenyűgöz. Annyira jól passzol a borostyán a szegfűszeggel...annyira mesés az egész...ha létezne ilyen parfüm azt hiszem többet nem kellene keresgélnem signature illatot...:P
(Sajnos engem a Nesti Dante szappanok szárítanak, pedig az én bőrömet semmilyen tusfürdő és szappan nem bántja...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 25.