Nesti Dante

Ár:   1450 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   bioboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. május 7.

Lelőhely:   bioboltok, Douglas
Kategória:   Szappanok

A fejessaláta színszappan oxigénnel tölti fel a bőrt.

Kiszerelés: 250 g

ALettah

2019. szeptember 18.

Az első Nesti Dantem, annyira megtetszett az ötlet, hogy a paradicsomost, a sárgarépásat és az articsókásat is megvettem, de eddig csak ezt próbáltam ki, szerintem száz évig elég lesz.
Szóval: hatalmas darab, meglehetősen kényelmetlen használni eleinte, amíg le nem kopik, amolyan kézreállósra. Az illata nem tejfölös-salátás, nyugalom, csak egy sima, diszkrét, friss szappanillat, szerintem senki nem találhatja kellemetlennek. Remekül habzik és tisztít, és az én bőrömet egyáltalán nem szárítja, pedig elég érzékeny típus vagyok. Összességben nekem nagyon tetszik, örülök neki, hogy felfedeztem a márkát.
A csomagolása is gyönyörű.
A többi szappan a szekrényemben várja, hogy sorra kerüljön, és ahányszor kinyitom a szekrényt, eláraszt a kellemes illatuk :) Jó a cucc, na.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

A csomagolása is gyönyörű.

Maeve

Korcsoport: >54
2014. január 31.

Soha nem gondoltam volna, hogy lehet olyan szappant csinálni, ami "zöldséges", mégsem bizarr vagy nevetséges. De ennek tényleg finom, friss, ropogós saláta-illata van :)! Régóta szemezek a Nesti Dante Horto Botanico termékcsaládjával, de eddig még nem mertem kipróbálni egyik szappanjukat sem. Meg vagyok győzve, megveszem a sárgarépásat meg az articsókásat is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. január 31.

rozuska

2012. május 23.

Alapvetően szeretem a szappanokat, és ha van patinájuk, akkor még inkább. Mióta áttértem a szappanra, igyekszem figyelni, hogy minősége is legyen. Ez az első próbálkozásaim egyike volt, de brutálisan kiszárította a bőrömet. Olyan lett, mintha egy finom fehér réteg lenne a bőrömön, amihez ha hozzáértem, lepergett. Pedig az illata nagyon-nagyon tetszik, emiatt kap 2 pontot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. május 23.