Nesti Dante

Ár:   1450 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   bioboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Esszé, Módosítva: 2012. január 10.

Lelőhely:   bioboltok, Douglas
Kategória:   Szappanok

Fiatalossá, bársonyossá teszi a bőrt.

Kiszerelés:  250g

Naturmeo

2016. április 19.

Imádom a répát: répát eszem, iszom, ha 4 lába lenne még háziállatként is tartanám, de ez a szappan még ezzel együtt sem tudott tetszeni sajnos. Az illat jó, tisztít, viszont emellett szárít is. Azt hiszem túl hatékony nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 19.

azursatellite

2014. június 18.

Az illata mesés, van, hogy órák múlva is érzem a bőrömön. Nagyon krémes a habja és egyáltalán nem szárít. Nem is gondoltam volna, de pont ez a répás vett le teljesen a lábamról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 18.

Ágica99

2012. szeptember 26.

Imádom az illatát! Igaz, csak kézmosásra használom, így nem teljes a kép. De az illatta .....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 26.

Szonya

2012. április 23.

Kb. 3 éve áll a fehérneműs fiókomban illatosító gyanánt, másra nem jó. Iszonyatosan szárít, engem szappan így még nem szárított soha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 23.