Nesti Dante

Ár:   1450 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   bioboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2015. január 30.

Lelőhely:   bioboltok, Douglas
Kategória:   Szappanok

A gránátalma-ribizli szappan táplálja a bort és helyreállítja muködését.

Dorottya92

2017. március 19.

Nagyon szeretem. Finom illata van, sokáig elég és egyáltalán nem marad utána száraz a bőröm. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 19.

Enci76

2017. január 8.

Kb. két éve a fürdőszobánk kelléke. Nálunk a fürdés csak ezzel a szappannal lehetséges. Kiválóan tisztit, jó habzik, és nem szárít, és ami a legfontosabb, nagyon sokáig elég. Párom is imádja. Maximálisan megvagyunk vele elégedve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 8.

Mower

2016. május 8.

Az illata a régi szappanokra emlékeztet valamiért. Meglepően nagy mérete van, én is kénytelen voltam szétvágni. Elég jól habzik, a bőrömet se szárítja. Ajándékba kaptam, elhasználom, de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 8.

Ophelia

2014. október 8.

A barátom lepett meg egy ilyen szappannal, és nagyon eltalálta az ízlésemet, annak ellenére, hogy a csomagolás mintája, valamint az angol és a magyar leírás sem volt elég ahhoz, hogy tudatában legyen, milyen illatút is vesz, így mindkettőnk számára meglepetés volt. :D
Nagyon finom illatú, tényleg a feketeribizli dominál benne. Én is félbevágtam, mondjuk nem volt egyszerű mutatvány, az egyik fele sajnos a művelet közben kissé lemorzsolódott. :/
Krémes habja van, és aminek a legjobban örülök az az, hogy így első pár nekifutásra cseppet sem szárít, sőt, a bőröm meglepően puha lett.
Méretéhez képest meglepően olcsó, nagyon jó minőségű, és a választék is hatalmas, soksoksokfélét ki fogok próbálni! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 8.

Babooca

2013. augusztus 28.

2013.08.21.
Kedves Bandita ajánlására kértem Anyukámtól ezt a szappant úgy két hete kb, hogy ezt vegye meg, ne mást. :) Bár mind otthagyhatatlan szerintem, a citrusos illatokat leszámítva. :) Hazaérkezve azonnal a kezembe is nyomta, minden átvette az illatát. :) Kissé kesernyés, savanykás illata van, nehezen érződik ki belőle a gránátalma, inkább csak mélyítőillatként van jelen. Néha zavar az illata néha meg felüdít, érdekes. Ez sem szárít és jó a minősége, szeretem. De a kedvenc az a kókusz-frangipanis most. :)

2013.08.28.
Húgom ki szerette volna próbálni, milyen is egy igazi Nesti szappan, ezt nyomtam a kezébe, mert ez volt az első ND szappanom, és mert ebben a borongós időben kell nekem ez a fanyar citrusos élvezet. :) Felnegyedeltem ezt is a takarékosság kedvéért, és elosztottam a "kis" család tagjai között.:) Ma ki is próbálta a család apraja-nagyja, nagy sikert aratott. Már Édesanyám eltervezte hogy be is dobja a közösbe a limitált arany kiadásút. :D Folyik a cserekereskedelem rendesen. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 28.

2013.08.21.

2013.08.28.

bandita

2013. január 9.

2012. 12. 12
Ennek a szappannak az illata valósággal megbabonázott ma, és extrém méretei miatt hagytam ott a polcon. Igaz, újra és újra visszamentem hozzá, aztán mégsem. Akkor azzal vigasztaltam magam, hogy az én kis kocka alakú szappantartómba úgysem fért volna bele.
És most itt ülök, és komplett idiótának érzem magam, amiért nem vettem meg mégis. Simán elvághatnám, vagy vennék szappantartót is egyúttal, amibe belefér. Mert azért az a kőkemény igazság, hogy nem élet az élet enélkül a szappan nélkül. :)))
2013. 01. 09
Ma a Douglas polcán ismét rám kacsintott ez a csoda, és alatta volt álmaim szappantartója is olyan igényes kivitelben, hogy ezúttal ellenállni neki már valóságos kínszenvedést okozott. Ha még egy hét múlva is találkozni fogok vele, az enyém lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 9.

2012. 12. 12
2013. 01. 09

Letti

2012. augusztus 14.

A véleményem kb. ugyan az mint Csucsundráé. :) Remek illat, krémes hab..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 14.

A véleményem kb. ugyan az mint Csucsundráé. :) Remek illat, krémes hab..

Csucsundra

2012. június 6.

Nagyon finom illatú szappan, bár sajna mesterséges parfümtől, de azért szeretem, mert olyan jó nyáriasan gyümölcsös, frissítő. Az utolsó 6 összetevő nem kéne bele. Valamint feleslegesnek tartom, hogy a Nesti Dante féltégla méretű szappanokat csinál. Én kettévágtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 6.

Gránátalma olaj. Elősegíti a bőr természetes megújulását, és elvileg segít megelőzni a bőr idő előtti öregedését. Részletesebben lásd gránátalma mag olaj.