Nesti Dante

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   bioboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szentrita, Módosítva: 2013. június 3.

Lelőhely:   bioboltok, Douglas
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Normál

Narancsos-kakaós szappan. A csomagoláson belül pratikusan 1-1 100 grammos szappant tartalmaz.

Kiszerelés: 200 g

Chootie

2016. október 2.

Ápol, gazdaságos, jól habzik, fantasztikus csokis-friss illatú. Mintha kicsit mogyorót is éreznék benne, de lehet az csak képzelgés. Rendszeresen kénytelen vagyok venni, mert bizonyos idő után elvonási tüneteim lesznek nélküle. :D Tudom, hogy lehetne natúrabb, de Ő az én "bűnös élvezetem".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 2.

Naturmeo

2015. november 6.

Rendszeresen újraveszem, mert érzek az illatában valamit, ami megfogott. Nem narancsos-kakaós, amolyan desszertektől megszokott, erőltetett módon, de van benne valami jó. Praktikusnak tartom a kiszerelést, hogy középen eltörhető. Szeretem. <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 6.

v.szilvia789

2014. július 18.

Első nesti dante szappanom volt, egyből megfogott a narancs-csoki kombináció. Az illata használat során hamar elillant, innentől kezdve valahogy nem tudtam azonosulni vele. Ezen felül szárított is, végül a másik felét el is ajándékoztam. Nagyon kiadós szappan, lassan fogyott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 18.

hopihecske

2012. június 1.

Ha az árát nézem, szappanhoz képest drága. Viszont 2 darabos és lassan fogy (főleg, mert nem szeretem). Ennyi pénzért sokkal többet vártam tőle. Egyrészt a papir illatositott (még most is illatosit a ruhás szekrényben), a szappan az első két használat után elvesztette az illatát. Szóval rögtön két pofon a dantenak, mert nem a csomagolással akarom magam megszappanozni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 1.

Csucsundra

2012. május 26.

Nálam nem az igazi. Valahogy kakaósabb, finomabb illatot vártam tőle fürdés közben, de nem voltam oda..és hamar el is vesztette az illatát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 26.

szentrita

2011. szeptember 30.

Nagyon szuper szappan, isteni narancsos-kakaós illata van. Az én bőröm száraz, de így is tudom használni, és ár-érték arányban is nagyon megéri :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 30.