Nesti Dante

Ár:   1088 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   bioboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2011. november 15.

Lelőhely:   bioboltok, Douglas
Kategória:   Szappanok

Kiszerelés: 250 g

Odri

2019. október 26.

Imádom ezt a szappant! Akkora, mint egy fél tégla és nehéz fogni úgyhogy én felvágtam négy kisebb részre. Isteni, visszafogott illata van, ami megis sokáig érződik a bőrön. Finom habja van, jó vele fürdeni. Nekem eddig nem szárította ki a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 26.

Phoenix19

2019. augusztus 5.

Az összes Nesti közül ennek a legjobb az illata. Kézmosásra használjuk, mert nagyon szárít.(a többi is) Egyszer fürödtem egy Nestivel és utána szinte még törölköznöm sem kellett. Isteni finom illata kárpótol.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 5.

livtyke91

2019. június 14.

Az nem tetszik, hogy nagyon kemény szappan, de az illata nagyon jó, és sokáig elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

Neubauter

2018. május 22.

Nagyon szeretem, megnyugtato illat, es finoman puhitja a bort.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

Nagyon szeretem, megnyugtato illat, es finoman puhitja a bort.

Vinike

2018. február 7.

Ez volt az első ND szappan amit kipróbáltam, és szerelem lett azonnal. Már sok éve nem használok tusfürdőt, mióta áttértem a szappanokra azóta nincs szükségem testápolóra sem és kézkrémre sem. Véletlen láttam meg ezeket a szépségeket a boltban, a csomagolásuk egyszerűen vonzza a tekintetet. Ezt választottam, bár legszívesebben mindet hazahoztam volna. :D Nekem nem gond a mérete, tusoló pamacsot szoktam vele bedörzsölni így tökéletesen használható. Az illata fantasztikus, a bőröm puha és ápolt utána és nagyon sokáig elég egy ekkora szappi. :D Imádom. :))

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 7.

Sarah21

2017. augusztus 3.

Imádom a szappanokat, főleg ha illatos, alig vártam, hogy kiprobálhassam. Imádom az illatát, igazi újjászületés egy hosszú forró nap után lezuhanyozni vele. Megnyugtatja a lelkemet is. Azért is szeretem jobban a szappanokat, mert a tusfürdőket úgy érezem nem tudom rendesen lemosni magamról. Tiszta és száraz érzés, ami a zsíros bőröm miatt számomra ideális. Kicsit nagy a kezemben, de már várom, hogy melyik illatos Nesti Dante szappan lesz a következő a repertoáromban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

eventually

2016. augusztus 31.

Aug 29. Hát azért nincs akkora illatfelhő a fürdőben ettől a szappantól, mint ahogyan itt páran beharangozták... :) De valóban nagyon kellemes az illata, megunhatatlan számomra is. Talán egy régi emléket idéz fel bennem, mikor mentünk osztálykirándulásra és utolsó pillanatban vettem egy Palmolive Thermal Spa tusfürdőt (azóta már rászoktam a szappanokra), szerintem nagyon hasonlít rá az illata, azt már nem ismerem, lehet azóta azt is megváltoztatták. Jó nagy kiszerelés, sokáig elég lesz, és a bőröm is szereti.

UP: Na vissza is kell, hogy vonjam, mert igenis lehet érezni az illatot, még akkor is, amikor nincs is használva a szappan, csak áll a fürdőkád mellett - így a fürdőszobaillatosító funkciót is betölti! Szuper, imádom! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 31.

Purnima

2016. július 16.

Elképesztő illata van... Gondoltam már rá, hogy beviszem a Madisonba/Neroliba és megmondom egy ilyen parfümöt szeretnék. :)))
Arcomra is ezt használom, vegyes a bőröm, de imádja.
Méretére panaszkodtok...hallottatok már a kés nevű eszközről? :P Működik. Csak ketté kell vágni. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 16.

Arcomra is ezt használom, vegyes a bőröm, de imádja.

bogarka

2016. február 10.

Az illata mesés, a csomagolása elbűvölő, és ezer évig fog tartani. A fürdőt is belengi az illat, és a bőrön is érződik. A gondom: kettétörhetetlen gigaszappan, eleinte nem kényelmes használni. Aztán: mesterséges illat? Fene vinné el ha már szappan, használhatnék természetes illatút is- gondoltam aztán. Az összetevőket nem olvastam jól el, de mitől "detox"?! Nincs benne túl sok "mesés" összetevő. Egyébként jó, illatos, finom, kényeztető, de fene tudja, talán legközelebb valami plusz szuper összetevőkkel ellátott, natúrabb verziót veszek ha már szappan...Egyébként nem lehet rá panasz, ha ezt nem veszem számításba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 10.

Maeve

Korcsoport: >54
2015. szeptember 25.

Egy kolléganőmmel együtt rendeltünk vagy tíz Nesti Dante szappant, mindegyikünk mást. Ez az ő rendeléséhez tartozott, de egyszerűen nem tudtam abbahagyni a szagolgatását, úgyhogy beszereztem egyet én is. Fantasztikus.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. szeptember 25.

Azulénszármazék, melyet a kamilla olajából nyernek. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antimikrobiális anyag, vagyis segít a bőrön található mikroorganizmusok egyensúlyban tartásában, valamint illatanyagként is használatos.  A Truthinaging információi szerint kék színe miatt gyakori összetevő ősz hajra való samponokban. Gyulladáscsökkentő tulajdonságokkal is bír, ami lehetővé teszi, hogy megnyugtassa a fejbőrt és a szőrtüszőket.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.