Nesti Dante

Ár:   1088 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   bioboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2011. november 15.

Lelőhely:   bioboltok, Douglas
Kategória:   Szappanok

Kiszerelés: 250 g

madri84

2020. március 6.

Hosszú heteken keresztül köröztem az állvány körül, ahol ezek a szappanok voltak, annyira jó illat jött onnan mindig. Hosszas gondolkodás után rászántam magam, hogy beruházok erre a szappanra, habár nem preferálom annyira a szappanokat, inkább tusfürdős vagyok, nagyon tetszett az illata az összesnek.
Kipróbáltam, sajnos csalódás volt :( az illata fürdés közben és után alig érződött rajtam, a bőrömet rettenetesen kiszárította és csípte.
Sajnos kézmosásra kellett elhasználnom.
Még azzal is megbarátkoztam, hogy olyan volt, mintha egy féltéglával fürödtem volna, de nagyon sajnálom, hogy nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 6.

Sajnos kézmosásra kellett elhasználnom.

Grapefruit179

2020. január 4.

Ez a kedvenc szappanom a márkától. Az illata nagyon kellemes. Felbontás után az egész fürdőszobában lehet érezni. Zuhanyzás után a bőrömön is megmarad az illata. A habja krémes állagú. A nagy mérete kicsit zavaró, mert nem könnyű megfogni,viszont az egész szappant el lehet használni, mert nem mállik szét. Nekem egyáltalán nem szárítja a bőröm.
Mindemellett nagyon tetszik a csomagolása :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 4.

Mindemellett nagyon tetszik a csomagolása :)

Odri

2019. október 26.

Imádom ezt a szappant! Akkora, mint egy fél tégla és nehéz fogni úgyhogy én felvágtam négy kisebb részre. Isteni, visszafogott illata van, ami megis sokáig érződik a bőrön. Finom habja van, jó vele fürdeni. Nekem eddig nem szárította ki a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 26.

Phoenix19

2019. augusztus 5.

Az összes Nesti közül ennek a legjobb az illata. Kézmosásra használjuk, mert nagyon szárít.(a többi is) Egyszer fürödtem egy Nestivel és utána szinte még törölköznöm sem kellett. Isteni finom illata kárpótol.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

livtyke91

2019. június 14.

Az nem tetszik, hogy nagyon kemény szappan, de az illata nagyon jó, és sokáig elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

Neubauter

2018. május 22.

Nagyon szeretem, megnyugtato illat, es finoman puhitja a bort.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

Nagyon szeretem, megnyugtato illat, es finoman puhitja a bort.

Vinike

2018. február 7.

Ez volt az első ND szappan amit kipróbáltam, és szerelem lett azonnal. Már sok éve nem használok tusfürdőt, mióta áttértem a szappanokra azóta nincs szükségem testápolóra sem és kézkrémre sem. Véletlen láttam meg ezeket a szépségeket a boltban, a csomagolásuk egyszerűen vonzza a tekintetet. Ezt választottam, bár legszívesebben mindet hazahoztam volna. :D Nekem nem gond a mérete, tusoló pamacsot szoktam vele bedörzsölni így tökéletesen használható. Az illata fantasztikus, a bőröm puha és ápolt utána és nagyon sokáig elég egy ekkora szappi. :D Imádom. :))

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 7.

Sarah21

2017. augusztus 3.

Imádom a szappanokat, főleg ha illatos, alig vártam, hogy kiprobálhassam. Imádom az illatát, igazi újjászületés egy hosszú forró nap után lezuhanyozni vele. Megnyugtatja a lelkemet is. Azért is szeretem jobban a szappanokat, mert a tusfürdőket úgy érezem nem tudom rendesen lemosni magamról. Tiszta és száraz érzés, ami a zsíros bőröm miatt számomra ideális. Kicsit nagy a kezemben, de már várom, hogy melyik illatos Nesti Dante szappan lesz a következő a repertoáromban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

eventually

2016. augusztus 31.

Aug 29. Hát azért nincs akkora illatfelhő a fürdőben ettől a szappantól, mint ahogyan itt páran beharangozták... :) De valóban nagyon kellemes az illata, megunhatatlan számomra is. Talán egy régi emléket idéz fel bennem, mikor mentünk osztálykirándulásra és utolsó pillanatban vettem egy Palmolive Thermal Spa tusfürdőt (azóta már rászoktam a szappanokra), szerintem nagyon hasonlít rá az illata, azt már nem ismerem, lehet azóta azt is megváltoztatták. Jó nagy kiszerelés, sokáig elég lesz, és a bőröm is szereti.

UP: Na vissza is kell, hogy vonjam, mert igenis lehet érezni az illatot, még akkor is, amikor nincs is használva a szappan, csak áll a fürdőkád mellett - így a fürdőszobaillatosító funkciót is betölti! Szuper, imádom! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 31.

Purnima

2016. július 16.

Elképesztő illata van... Gondoltam már rá, hogy beviszem a Madisonba/Neroliba és megmondom egy ilyen parfümöt szeretnék. :)))
Arcomra is ezt használom, vegyes a bőröm, de imádja.
Méretére panaszkodtok...hallottatok már a kés nevű eszközről? :P Működik. Csak ketté kell vágni. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 16.

Arcomra is ezt használom, vegyes a bőröm, de imádja.

Azulénszármazék, melyet a kamilla olajából nyernek. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antimikrobiális anyag, vagyis segít a bőrön található mikroorganizmusok egyensúlyban tartásában, valamint illatanyagként is használatos.  A Truthinaging információi szerint kék színe miatt gyakori összetevő ősz hajra való samponokban. Gyulladáscsökkentő tulajdonságokkal is bír, ami lehetővé teszi, hogy megnyugtassa a fejbőrt és a szőrtüszőket.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.