Nesti Dante

Ár:   1120 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   bioboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Babooca, az összetevőket feltöltötte: tani, Módosítva: 2017. március 2.

Lelőhely:   bioboltok, Douglas
Kategória:   Szappanok

• (Noble Cherry Blossom and Basil) – a cseresznyevirág élénk, vibráló jegyei tökéletes harmóniában állnak a bazsalikom lágyan érzéki, virágos illatával.
  • SLS-mentes
  • Paraben-mentes

tani

2017. május 4.

A bio boltban sokáig szagolgattam ezeket a szappanokat. A bőség zavarában szenvedtem. Melyiket is hagyjam ott? Mindegyik csodaszép... és az illatuk! Annyira természetes és intenzív, hogy mindet el kellene hozni. Nem is érdekel, hogy miből van, csak az enyém legyen, ott illatozzon a fürdőmben.
A mérete tényleg óriási, a súly sem megvetendő. Edzésnek is felfogható egy-egy mosdás. Lassan fogy el. Bőséges, illatos habja krémesen kényeztet.
Az én bőrömet nem bántja, selymes és hidratált marad utána. Szóval, ha elfogy egyszer jöhet a következő fajta! Talán a nyárra egy könnyű gyümölcsös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 4.

Babooca

2014. január 8.

Tegnap illatoltam. A következő áldozataim egyike lesz. :) Tavaszra nagyon kellemes. Sok más Nesti szappanom is van, köztük nem egy Romantica, szóval biztos vagyok benne, hogy ez sem szárít, ahogy engem eddig egyik Nesti sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 8.