Nesti Dante

Ár:   1007 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   bioboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: serpentbreath, Módosítva: 2013. január 11.

Lelőhely:   bioboltok, Douglas
Kategória:   Szappanok

A két kedvelt virág bársonyos aromái pompás rózsacsokorban bomlanak ki.

Kiszerelés: 250 g

Megany

2019. március 9.

I love You! Tavasszal a legnagyobb a szerelmünk,ami évről-évre visszatér.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 9.

I love You! Tavasszal a legnagyobb a szerelmünk,ami évről-évre visszatér.

Neubauter

2018. május 22.

Puderes, lagy rozsaillat, ami sokaig erezheto a boron zuhanyzas utan is. Gyanus, hogy o a kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

Vancsi

2015. február 19.

Imádom ezeket a szappanokat, csodásak illatosak!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 19.

Imádom ezeket a szappanokat, csodásak illatosak!!!

bodroska

2014. június 5.

Nagyon jó, sűrű, krémes habja van és púderes rózsaillata. Óriási féltéglás kiszerelés. Úgy érzed, hogy megfogtad az Isten lábát olyan szuper cuccot vásároltál. Amikor el kezdtem használni teljesen odáig voltam tőle. Néhány nap alatt sajnos kiderült, hogy nem az én bőrömnek van kitalálva. Sajnos engem szárít. Látványosan "összeaszott" a bőröm tőle. Teljesen megrökönyödtem, hogy úr Isten hogy néz ki a bőröm. Száraz bőrre én nem ajánlanám, inkább vegyes, vagy normál bőrre. Kicsit sajnálom, hogy így alakult a "kapcsolatunk", mert nagy lelkesedéssel és óriási reményekkel vásároltam. Teljesen extázist kap az ember micsoda finom illatokban, milyen óriási választékban is kaphatóak a Nestik. Most viszont kicsit csalódott vagyok és lehet, hogy nem fogok már annyira lelkesedni ezek után az újabb verziók kipróbálásáért. Nekem száraz bőrre jobban bejönnek az Ovis, Florex, Olivia szappanok, így azt hiszem azoknál maradok, amelyeknek a nevében a juh, vagy a kecske szó megtalálható. Őt pedig le kell pontozzam:o(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 5.

Maeve

Korcsoport: >54
2014. január 1.

Nem igazán szeretem a rózsás illatokat, de ez a szappan egyszerűen csodálatos. Az a helyzet, hogy a Nesti Dante minőségére mindig számíthatok, az illat az, ami vagy bejön, vagy még inkább bejön :). Ugyanúgy, mint bármelyik Nesti szappan, ez is nagyon elképesztően jól habzik, nagyon tartós az illata és egyáltalán nem szárít. Egy ezresért 250 grammos luxusminőségű szappant? Természetesen öt pontos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. január 1.

Klara75

2013. március 22.

Isteni illata van, nem allergizál, és egyébként is nagyon szeretem! Ez az egyik kedvencem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 22.

serpentbreath

2013. január 16.

Az egyik legcsodálatosabb, legtartósabb illatú szappan, amit valaha használtam. Óriási, egyáltalán nem szárít, ezért tusoláshoz is ideális. Az illata nagyon sokáig megmarad, szerencsére :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 16.