Nesti Dante

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   bioboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: june~, Módosítva: 2011. június 30.

Lelőhely:   bioboltok, Douglas
Kategória:   Szappanok

Naturmeo

2015. november 6.

Nem vagyok egy rózsa hívő, de ez nagyon megtetszett. Bőrön is sokáig érezni, de nem agresszívan, ami hozzátesz a szappan "romantikus úrhölgy" feeling-jéhez. Megszokott Nesti minőség: gazdag hab, nem szárít de tisztít. Ajánlom mindenkinek, aki szereti a nőies illatokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 6.

Lena800805

2015. április 23.

Finom, tiszta, nőies illat, ami tusolás után is érződik a bőrön. Krémes habja van, nem szárít. Nagyon jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 23.

Maeve

Korcsoport: >54
2014. január 1.

Nem igazán szeretem a rózsás illatokat, de ez a szappan egyszerűen csodálatos. Az a helyzet, hogy a Nesti Dante minőségére mindig számíthatok, az illat az, ami vagy bejön, vagy még inkább bejön :). Ugyanúgy, mint bármelyik Nesti szappan, ez is nagyon elképesztően jól habzik, nagyon tartós az illata és egyáltalán nem szárít. Egy ezresért 250 grammos luxusminőségű szappant? Természetesen öt pontos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. január 1.

bungics

2013. április 26.

Nagyon jó! Életemben először telt el úgy az egész tél, hogy nem kellett testápolózni fürdés után (amit utálok), mert egyáltalán nem száradt ki a bőröm, még a lábszáramon sem. Már a harmadik félét veszem, bár annyi van, hogy a bőség zavarával küszködök. :) Kár, hogy olyan nagy, sokáig kell várni, hogy elfogyjon és kezdhessem a következőt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 26.

serpentbreath

2013. január 25.

Az egyik legcsodálatosabb, legtartósabb illatú szappan, amit valaha használtam. Óriási, egyáltalán nem szárít, ezért tusoláshoz is ideális. Az illata nagyon sokáig megmarad, szerencsére :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 25.

wisteria

2012. szeptember 20.

Az illata csodálatos, az az igazi tiszta, kellemes szappanillat. Nem szárít, évek óta használjuk, a gyerekeim is. Én testápolót sem használok utána, csak nagyon ritkán.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. szeptember 20.

naani

Korcsoport: >54
2012. július 9.

Nekem sem jött be igazán: nagyon szárította a bőröm, húzódott tle még órák múlva is, és hiába adtam neki több napot is, hátha csak velem van a baj, mégsem lett jobb: egyedül az illata miatt lehetne jobb, de ez nem javít sajnos az összbenyomáson.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. július 9.

Tiffany

2012. április 23.

Sajnos nekem nem jött be igazán. Az illata tényleg régimódi szappanillat, én egy kicsit rózsásabbra, virágosabbra számította. Az én bőrömet nagyon szárítja. Ráadásul engem zavart, hogy olyan nagy, ezért ketté vágtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 23.

Rosewood

2012. január 30.

Remek az illata,olyan régimódi, békebeli, selymes a habja és nem szárít.
Sokáig elég a nagy mérete miatt, a Douglasban 1000 Ft körüli összegért hozzá lehet/ett jutni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 30.

Remek az illata,olyan régimódi, békebeli, selymes a habja és nem szárít.

cseresznyevirág

2012. január 22.

én ajándékba kaptam ezt a szappant, az illata kissé túl virágos nekem, és még annyi a próblémám vele, hogy hatalmas kiszerelés, de az én bőrömet sem szárította.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 22.