Nesti Dante

Ár:   1450 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   bioboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: memyselfandi, az összetevőket feltöltötte: Krisz79, Módosítva: 2013. március 17.

Lelőhely:   bioboltok, Douglas
Kategória:   Szappanok

Az ártatlan, hamvas frissességet üde, tavaszi illatár lengi körül.

Marcsi66

2018. szeptember 15.

Már vettem ajándékba is,magamnak viszont ezt néztem ki,,,nagyon szeretem használni,Szép illattal tisztulni egy kis plusz a mindennapokra, ,Hát a kiszerelés az nagy,szokni kell,szárítani nem tudom h milyen mértékben,én fürdés után sose hagyom ki a testápolót.,
Intim mosakodásra viszont azt tapasztaltam,h nem jó,

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Intim mosakodásra viszont azt tapasztaltam,h nem jó,

Sunchi

2016. augusztus 10.

régóta nézegettem a bioboltba mindig eszméletlen azon polcon ahol vannak :) és lesnek ! nehezen döntöttem de végül őt hoztam el azaz igazi tisztaság illatt visszafogottan :) jó a habja én levágtam egy darabot belöle mert ekkora giga szappan bele se fér a kezemben

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 10.

princzlilla21

2016. április 5.

Nekem nem jött be az illata, de ahogy nézem nem csak nekem. Nem mondanám, hogy büdös, inkább érdekes ... Továbbá sajnos nekem eléggé szárítja a bőrömet. Biztos bennem van a hiba.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 5.

Démonka91

2016. április 4.

Jó illatú,sokáig elég. Engem kicsit szárított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 4.

Jó illatú,sokáig elég. Engem kicsit szárított.

Vancsi

2015. február 19.

Könnyű szép orgona, igazi kedves illat,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 19.

Könnyű szép orgona, igazi kedves illat,

Maeve

Korcsoport: >54
2014. augusztus 3.

Eh, elfogult vagyok a Nesti Dante szappanokkal, de ez hiába habzik nagyon jól, rettenetesen büdös. Másnak elképzelhető, hogy éppen ez az illat jön be, de a hetven Nesti szappan közül ez az egyetlen, ami számomra elviselhetetlen. Az teljesen biztos, hogy sem az akácot, sem az orgonát nem érzem benne. Más baj nincs vele :). Tegnap kidobtam a kukába, a fürdőszoba másik végén lévő polcról éreztem a szagát...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. augusztus 3.

mazsola

2014. február 18.

@feredith :) ennél szebben nem lehet megfogalmazni ezt a szappant! ennyi! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 18.

@feredith :) ennél szebben nem lehet megfogalmazni ezt a szappant! ennyi! :)

csacskamacska

2013. november 25.

A kertünkben volt zsenge gyermekkoromban lila akác és orgona, e szappannak illata ismét elrepít oda...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 25.

feredith

2013. november 14.

Egy csipetnyi luxus a dolgos, szürke hétköznapokon. Ha ezzel fürdöm, a parányi fürdőt belengi az orgona lila illata, jó bebújni utána a tiszta, ropogós ágyba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 14.

Lills

2013. október 17.

Nagyon jó illata van, nem szárít, jól tisztít. Mérete miatt először fura volt használni, de viszonylag gyorsan fogy, így nem kellett sokáig féltégla-méretű szappannal fürödnöm. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 17.