Neutrogena

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,9 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ejfelitunder, Módosítva: 2012. december 18.

Kiszerelés:   4,9 g
Kategória:   Ajakápolók

Klinikailag bizonyított, hogy a termék összetétele természetes módon hat az Ön bőrére. Az ajkak napról- napra puhák és hidratáltak

Foxy666

2021. február 18.

Imádom!! Ha esetleg kiszárad a szám, vagy kisebesedik, egy éjszaka alatt helyre teszi.
Az ára borsos, ezért már csak héba-hóba szerzek be belőle..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 18.

Az ára borsos, ezért már csak héba-hóba szerzek be belőle..

adelea

2021. január 21.

Nagyon szeretem. Nem túl nehéz, és nagyon jól hidratál. Ha kifújta a szél a számat, este bekenem, és reggelre elmúlik. Az illata is kellemes. Biztosan újra veszem. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 21.

wildrose

2020. december 3.

Kellemes, diszkrét illatú ajakápoló, könnyen lehet kenni, egészen jól felszívódik, csak egy minimális réteget hagy, azt pedig kifejezetten kellemes viselni, valamint nagyon szépen ápol is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. december 3.

PrincessBell

2020. július 1.

Tipikus labello állag, nem annyira nehéz ajakápoló, mint az "eredeti" verziója. Az illata könnyed, mondjuk azt, hogy sarki szeder illatú (nem tudom amúgy, az milyen, de ez van ráírva), hívjuk inkább málnára hajazó illatnak. Nekem nem szívta be a szám, képzett egy réteget rajta és azon a rétegen "se ki se be" semmi. Fura volt, kellemetlen és csúszós. Nem is értem azóta se (évek távlatából), hogy ez mi ez a Neutrogenától :D Nem szerettem, fele ennyiért van jobb, de ebben az árfekvésben, amihez ez tartozik, abban meg eddig csak jobbak jöttek velem szemben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

humankind

2020. június 5.

nagyon szeretem, jó az illata és jól is hidratál. persze a durván száraz ajkaimmal csak a carmex tud érdemben mit kezdeni, de ha épp nincs ennyire kiszáradva a szám, szívesen nyúlok érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 5.

Naspoja

2020. június 2.

Ha már ásványi olajból készült gépzsírt akarok kenegetni magamra olcsóbban is megtehetem. Az illata nagyon kellemetlen számomra, gagyi műanyag málna. 2-3 óráig tart a hatása, nem gondolom hogy máskor is vennék ilyet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 2.

Blancanieve

2020. május 25.

meglepően jó! nem fűztem hozzá nagy reményeket valamiért ezért igen meglepődtem, mikor rájöttem, hogy működik. Szépen hidratál és puhít, nem zsírosít, nem nehéz. Nekem az illata nem olyan amit egész nap szagolgatnék, de nem is kellemetlen, úgyhogy emiatt nem vonok le pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 25.

1111

2020. május 17.

Tökéletes.
Mindig van belőle a táskámban, amióta ezt használom (kb. 3 éve) nem száraz a szám, pedig ez mindig nagy problémám volt. Mivel télen nagyon sokat használom, gyorsan fogy, nyáron viszont kitart 3 hónapig is.
Most vett húgom is az ajánlásomra és ő is teljesen el van ájulva tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 17.

Tökéletes.
Most vett húgom is az ajánlásomra és ő is teljesen el van ájulva tőle.

sophie19

2020. május 12.

A kedvenc ajakápolóm! Nagyon sok márka termékét próbáltam már, Labello, Balea, Isana, többféle Carmex, Himalaja..
Nekem ez az egyetlen, ami nem szárítja tovább a szám, és nem érzem utána úgy órákig, hogy kényszeresen kenegetném tovább.
Bónusz, hogy az illata is isteni, bár a párom szerint sör szaga van..:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 12.

Bónusz, hogy az illata is isteni, bár a párom szerint sör szaga van..:D

Jdit04

2020. április 6.

Kidobáltam a régi ajakápolóimat és kellett valami új, így mikor a dm-ben jártam, spontán levettem a polcról, mert a márka kézkrémét nagyon szerettem. Nem rég derült ki, hogy cukorbeteg vagyok, és emiatt nagyon száraz a bőröm, a szám... Ez egy csodaszer, de tényleg. Jobban szeretem, mint a Carmexet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag