Neutrogena

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,9 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ejfelitunder, Módosítva: 2012. december 18.

Kiszerelés:   4,9 g
Kategória:   Ajakápolók

Klinikailag bizonyított, hogy a termék összetétele természetes módon hat az Ön bőrére. Az ajkak napról- napra puhák és hidratáltak

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Nsf_94

2022. január 4.

Én nem vagyok tőle elájulva. Minden éjjel bekenem vele a számat elalvás előtt, de ezzel inkább csak azt előzöm meg, hogy durván kiszáradjon. Nem érzem tőle hidratáltnak, ha elfogy Carmexet fogok venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 4.

nemesanna06

2021. december 10.

Hosszú évek óta a kedven ajakápolóm. Bármit próbáltam előtte, csak szárazabbá tette az ajkaimat, ez viszont nagyon jó termék, megéri az árát, nekem sokáig elég is szokott lenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 10.

martien0418

2021. november 6.

Ugyan azt teszi mint a többi ajakápoló, az illatát imádom :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 6.

Ugyan azt teszi mint a többi ajakápoló, az illatát imádom :)

Foxy666

2021. február 18.

Imádom!! Ha esetleg kiszárad a szám, vagy kisebesedik, egy éjszaka alatt helyre teszi.
Az ára borsos, ezért már csak héba-hóba szerzek be belőle..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 18.

Az ára borsos, ezért már csak héba-hóba szerzek be belőle..

adelea

2021. január 21.

Nagyon szeretem. Nem túl nehéz, és nagyon jól hidratál. Ha kifújta a szél a számat, este bekenem, és reggelre elmúlik. Az illata is kellemes. Biztosan újra veszem. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 21.

wildrose

2020. december 3.

Kellemes, diszkrét illatú ajakápoló, könnyen lehet kenni, egészen jól felszívódik, csak egy minimális réteget hagy, azt pedig kifejezetten kellemes viselni, valamint nagyon szépen ápol is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. december 3.

PrincessBell

2020. július 1.

Tipikus labello állag, nem annyira nehéz ajakápoló, mint az "eredeti" verziója. Az illata könnyed, mondjuk azt, hogy sarki szeder illatú (nem tudom amúgy, az milyen, de ez van ráírva), hívjuk inkább málnára hajazó illatnak. Nekem nem szívta be a szám, képzett egy réteget rajta és azon a rétegen "se ki se be" semmi. Fura volt, kellemetlen és csúszós. Nem is értem azóta se (évek távlatából), hogy ez mi ez a Neutrogenától :D Nem szerettem, fele ennyiért van jobb, de ebben az árfekvésben, amihez ez tartozik, abban meg eddig csak jobbak jöttek velem szemben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

humankind

2020. június 5.

nagyon szeretem, jó az illata és jól is hidratál. persze a durván száraz ajkaimmal csak a carmex tud érdemben mit kezdeni, de ha épp nincs ennyire kiszáradva a szám, szívesen nyúlok érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 5.

Naspoja

2020. június 2.

Ha már ásványi olajból készült gépzsírt akarok kenegetni magamra olcsóbban is megtehetem. Az illata nagyon kellemetlen számomra, gagyi műanyag málna. 2-3 óráig tart a hatása, nem gondolom hogy máskor is vennék ilyet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 2.

Blancanieve

2020. május 25.

meglepően jó! nem fűztem hozzá nagy reményeket valamiért ezért igen meglepődtem, mikor rájöttem, hogy működik. Szépen hidratál és puhít, nem zsírosít, nem nehéz. Nekem az illata nem olyan amit egész nap szagolgatnék, de nem is kellemetlen, úgyhogy emiatt nem vonok le pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.