Neutrogena

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,9 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ejfelitunder, Módosítva: 2012. december 18.

Kiszerelés:   4,9 g
Kategória:   Ajakápolók

Klinikailag bizonyított, hogy a termék összetétele természetes módon hat az Ön bőrére. Az ajkak napról- napra puhák és hidratáltak

Tekka

2019. október 7.

Azért vettem meg mert a testápolóját nagyon szeretem, ez azonban sem a hatásával, sem az 'illatával' nem győzött meg, teljesen átlagos, sokkal jobbra számítottam. Sajnos nem hidratál sokáig, és utána még mintha szárazabb is lenne a szám mint előtte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 7.

martaamania

2019. szeptember 23.

Telet meg sem kezdem egy ilyen ajakápoló nélkül. Annyiszor nyújtott más gyors segítséget. Nagyon jól hidratál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

malex

2019. május 22.

A világ legjobb dolga, ami történt az emberiséggel és a cserepes ajkaimmal az ananászos pizza után. Az egyetlen ajakápoló, ami segít számomra, ha lehetne csillagos hatost adnék rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 22.

mlexa

2019. május 19.

Ár - érték arányban nem a legjobb. Amit tesz, azt a 250.ftos isana is tudja. Akkor miért venném a drágát?! Sokszor is kell kencselni, nem tartós. Ezáltal hamar elfogy. Nem veszem újra többet!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 19.

Neleta

2019. április 14.

Sokat vártam tőle, semmi különöset nem csinál. A réteg teljesen lejön, az illata semmi extra, tudásához képest drága.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 14.

Megany

2019. április 5.

Olajos-csúszós reteget hagy az ajkakon,ami kintre,nagy szélben vagy télen kifejezetten tanácsos is,viszont ez a rétege nem elét vastag,hamar lenyalódik.Nagy különbség nincs,az illata kellemes,de nem ér ezer ft-ot!A 400ft-os bebe is tud ennyit.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 5.

darbarad

2019. április 5.

Barátomtól kaptam egy Neutrogena testápolót, és mivel azt nagyon megszerettem, gondoltam az állandóan kiszáradt számra is megoldás lehet a márka. Én személy szerint nagyon meg vagyok vele elégedve, teszi amit kell, a szám nem repedezett, nem száraz. Bár a La Roche Posey ajakápolóval nem veszi fel a versenyt, de most nincs is szükségem annyira durva hidratálásra. Az ára valóban borsos, emaitt még bizonytalan a termék újravétele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 5.

Zsofii88

2019. március 10.

Nagyon finom az illata,könnyü a texturája, nekem nagyon tetszik. A szám nagyon hamar beszívja és hidratált lesz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 10.

Ennie86

2019. február 22.

Addikcióm újabb darabja. :)
Szerintem teljesen jó a hatása, illata, állaga. Mondjuk én amúgy is szeretem, ha marad egy réteg a számon. Akciósan teljesen jó árban van. Teljesért kicsit sokkalom. Akkor már inkább a carmex.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 22.

Addikcióm újabb darabja. :)

pomme

2019. február 15.

Nagyon rég szerettem volna egy ilyet, nem tudom, miért nem vettem végül soha... Nekem kicsit csalódás, hogy ennyire gagyi és olcsó hatású a "tubusa" ezzel a csíkos gyöngyházszínű belsővel, mint valami vásáros selyemcukor '95-ből (bár valószínűleg ma is van ilyen). Én az illatán változtattam volna egy kicsit, fura, hogy olyan, mint a szedres kézkrémé. Nivea szagot sem szeretnék az orrom alá, de lehet, hogy csak nekem furcsa. Ha a férfi közönség miatt maradtak az eredeti illatnál, akkor nem szóltam. Nem igazán hidratál, megvan az a vazelines, leszigetelős fókazsír hatása, mint az eredeti ős-Neutrogena kézkrémnek (pedig a szedres jó, az nem olyan fókás). Egyelőre esti regenerálós-gyógyítós ajakápolónak kipróbálom, ha hosszabb távon csodát tesz, majd jövök felpontozni.
Update: majdnem nem húztam le rendesen :D szóval ez valami rettenet. Felkenem és leszigeteli a számat, és ott ül. Nagyon rossz érzés, és semmit sem hidratál. Ennyire rossz ajakápolóm nagyon rég volt. Hajfestéshez elhasználom majd, hogy ne fogja be a fejem a festék. Arra tökéletes lesz, csak találjak egy szappant, ami leviszi...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag