Neutrogena

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,9 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ejfelitunder, Módosítva: 2012. december 18.

Kiszerelés:   4,9 g
Kategória:   Ajakápolók

Klinikailag bizonyított, hogy a termék összetétele természetes módon hat az Ön bőrére. Az ajkak napról- napra puhák és hidratáltak

Blancanieve

2020. május 25.

meglepően jó! nem fűztem hozzá nagy reményeket valamiért ezért igen meglepődtem, mikor rájöttem, hogy működik. Szépen hidratál és puhít, nem zsírosít, nem nehéz. Nekem az illata nem olyan amit egész nap szagolgatnék, de nem is kellemetlen, úgyhogy emiatt nem vonok le pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 25.

1111

2020. május 17.

Tökéletes.
Mindig van belőle a táskámban, amióta ezt használom (kb. 3 éve) nem száraz a szám, pedig ez mindig nagy problémám volt. Mivel télen nagyon sokat használom, gyorsan fogy, nyáron viszont kitart 3 hónapig is.
Most vett húgom is az ajánlásomra és ő is teljesen el van ájulva tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 17.

Tökéletes.
Most vett húgom is az ajánlásomra és ő is teljesen el van ájulva tőle.

sophie19

2020. május 12.

A kedvenc ajakápolóm! Nagyon sok márka termékét próbáltam már, Labello, Balea, Isana, többféle Carmex, Himalaja..
Nekem ez az egyetlen, ami nem szárítja tovább a szám, és nem érzem utána úgy órákig, hogy kényszeresen kenegetném tovább.
Bónusz, hogy az illata is isteni, bár a párom szerint sör szaga van..:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 12.

Bónusz, hogy az illata is isteni, bár a párom szerint sör szaga van..:D

Jdit04

2020. április 6.

Kidobáltam a régi ajakápolóimat és kellett valami új, így mikor a dm-ben jártam, spontán levettem a polcról, mert a márka kézkrémét nagyon szerettem. Nem rég derült ki, hogy cukorbeteg vagyok, és emiatt nagyon száraz a bőröm, a szám... Ez egy csodaszer, de tényleg. Jobban szeretem, mint a Carmexet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 6.

laDiva

2020. március 29.

Véletlenül akadtam rá egy reptéri drogériában, amikor gyorsan kellett valami az útra, és nagy meglepetés volt, hogy mennyire szuper ez az ajakápoló. Hosszú távon megmenti az ajkaimat a kiszáradástól, az illata is nagyon finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 29.

Jelizz

2020. március 21.

Kellemes az illata , jo-jo de nem hidratal ugy mint a CARMEX . :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 21.

Kellemes az illata , jo-jo de nem hidratal ugy mint a CARMEX . :)

lawolpertinger

2020. január 26.

Ha váltani fogok akkor csak a márkán belül teszem meg. Sok mindent kipróbáltam a rendszeresen visszatérő, száradásra sebesedésre, de eddig ez vált be. A legjobb, hogy gyorsan hat, miután megvettem 1-2 nap alatt teljesen rendbetett! A megelőzésben is nagyon jó, használata mellett nincs ilyen problémám:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 26.

TheNancy07

2020. január 25.

Teszi a dolgát, hidratál, 2-3 kenegetés után elmulasztja a húzós, csípős érzést az ajkaimról, ha kiszárad, viszont, ha túlkenem akkor idegesítően vastag réteget képez maga után.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 25.

sera6

2020. január 10.

Stiftes ajakápolóhoz képest testesebb, gazdagabb, úgy vettem észre sokkal jobban hidratál, a leheletnyi 'sarki szeder' illat is tetszik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 10.

artep81

2019. november 30.

Ideig-óráig bármilyen ajakápoló jó volt. Aztán már addig sem. Nem sok reményt fűztem ehhez sem, de veszteni valóm nem volt, így kipróbáltam. Azóta is CSAK ez! Remélem míg világ a világ gyártani fogják! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag