Best of Beauty 2019

Neutrogena

Ár:   1034 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 1034 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: szterke, az összetevőket feltöltötte: anett76, Módosítva: 2015. január 22.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 1034 Ft

Azonnali és tartós enyhülés még a legszárazabb kezeken is. Egy csepp is elég ebből a glicerinben gazdag formulából, hogy azonnal enyhítse és védje az erősen száraz és kirepedezett kezeid. Még a szélsőséges körülményeknek kitett kezet is láthatóan puhábbá és lágyabbá varázsolja. Bőrgyógyászok által kifejlesztve. Koncentrált összetételének köszönhetően akár 200 alkalomra is elegendő.

Ár: 1034 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 1 050 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
elina12

2019. június 5.

Nagyon jó kézkrém, a nagyon száraz bőrt is rendbe hozza rövid időn belül. Az árát egy kicsit sokallom, de ilyen teljesítmény mellett szerintem ez belefér. Kellemes az illata és elég belőle kevés is. Ez a krém egy csoda :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 5.

palmiii

2019. május 27.

A legjobb kézkrém. Kevés is elég belőle, nagyon száraz bőrt is hamar rendbehoz. Egy tubus nagyon sokáig elég. Kellemes az illata és az állaga is. Könnyen beszívódik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 27.

Lina14

2019. május 26.

Nagyon kevés kell belőle, valóban nagyon tömény. Emiatt néha nehéz is elkenni a kézfejemen, de egy kis extra dörzsöléssel ez is megoldható. Bevonja a kezeket, nagyon hidratál. nekem még a kiszáradt körömágyamat is rendberakja. Én éjszakai vagy nagyon szárad időben használom, akérmilen furcsa is, az vele a gondom, hogy a kiülő réteg bevonzza a koszt, szálló port, és egyszerűen rettenetesen koszosnak érzem egy idő után a kezem. Bepólyáláshoz vszont abszolút ideális, és mivel nagyon kevés kell belőle, sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 26.

matepiro

2019. május 23.

Nagyon jó kézkrém. A férjem és az én kedvencem. Az erősen igénybevett, száraz, repedezett kéz bőrrét szépen megnyugtatja, rendbe teszi. Gyorsan felszívódik. Kevés mennyiség is elég belőle, így sokáig eltart.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 23.

Wandamaci

2019. május 6.

Ez a krém egy csoda. Nagyon sokáig szenvedtem a kezemmel. Télen mindig előjön az extrém kézszárazságom. Véresre kiszárad, pikkelyes és ha csak egy kicsit is megfeszül a kézfejem rögtön szétreped, sebes és viszket. Gyógyszertári krémmel is próbálkoztam, de ha nem kentem be minden este ( rettenetesen vastagon bekenve, kesztyűben aludtam, hogy beszívódjon), de még így is napközben újra előjött a problémám, hiába kenegettem akkor is.
Végső elkeseredésemben úgy gondoltam, kipróbálom a Neutrogena kézkrémet. Nagyon meglepődtem, amióta használom (< 1 hónapja) azóta nem volt pikkelyes a kezem, olyan puha a kézbőröm a problémás területen is, mint előtte, nem sebes, nem szárad. Lassan a pirosság is elmúlik és úgy tűnik jobb lesz, mint új korában.
Én egyáltalán nem drágállom. A gyógyszertári krém is kerül ennyibe, viszont ez legalább láthatóan használ. Nem szoktam az egész kézfejem bekenni, csak ha nagyon szükséges, inkább csak a problémás területeket kenem be. Érdekes, sűrű, géles állagú, amit könnyen el tudok oszlatni és hamar beszívódik. Nálam már az első alkalmazásnál jelentkezett a hatása. Imádom ezt a krémet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 6.

Dee

2019. május 4.

Imádom!
A kezem gyorsabban szárad mint bármelyik más testrészem, redszeresen kirepedezik a bőröm, vérzik majd elkezd gyógyulni és újra kireped és fáj stb.. a bőrérzékenységem rá tesz egy lapáttal. De ez a kézkrém eddig a legjobb számomra (ha nem felejtem el bekenni a kezem :D ) akkor teljes mértékben megszünteti ezeket a tüneteket. ❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 4.

Imádom!

BlackRose101

2019. április 18.

Majdnem... de mégsem az Igazi... Nekem nagyon zsíros, a glicerintől úgy érzem hogy egy plusz réteg van a bőrömön, és nem szívódik fel valahogy. A vizesebb, könnyedebb kézkrémek nálam jobban beválnak, de nem rossz, télire pláne nem. Nyáron nekem biztosan sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 18.

Neleta

2019. április 14.

Az összes Neutrogena termék eddig bejött, köztük ez is. Keveset kell használni belőle, és hatásos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 14.

Kitti0120

Korcsoport: < 18
2019. április 6.

Csipte az ekcemas kezemet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. április 6.

Csipte az ekcemas kezemet.

oniemme

2019. március 26.

Már több kézkrémet kipróbáltam, sajnos az ára miatt nem állandó a szerelem ... meg a kíváncsiság miatt sem. Csak a legjobbakat tudom mondani róla, a kezem imádja, főleg télen. Nem kell sok belőle, sokáig hidratált a bőr, eltűnik a szárazság. Tudnak valamit ott fent északon. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 26.

Antioxidánsok: Dilauryl Thiodipropionate