Neutrogena

Ár:   1034 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 1034 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: szterke, az összetevőket feltöltötte: anett76, Módosítva: 2015. január 22.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 1034 Ft

Azonnali és tartós enyhülés még a legszárazabb kezeken is. Egy csepp is elég ebből a glicerinben gazdag formulából, hogy azonnal enyhítse és védje az erősen száraz és kirepedezett kezeid. Még a szélsőséges körülményeknek kitett kezet is láthatóan puhábbá és lágyabbá varázsolja. Bőrgyógyászok által kifejlesztve. Koncentrált összetételének köszönhetően akár 200 alkalomra is elegendő.

Ár: 1034 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 1 050 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

baby63

Korcsoport: >54
2020. augusztus 4.

Egy ideje szárazabb lett a bőröm. Igyekszem így a zsírosabb krémet választani mindenből. Nálam bevált. Gyorsan beszívódik, nem is kell sok belőle. Nyugodtan lehet nap közben is használni anélkül, hogy hosszú ideig zsíros kézzel tapicskolnék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

MGizella

2020. július 30.

Évekig ez volt az a csodaszer, ami az én véresre kiszáradó kezeimet is hamar helyrehozta. Kis kiszerelésű volt, de mivel kevés kellett belőle, nagyon sokáig tartott egy-egy tubus.

Sajnos mióta 75 ml-es kiszerelésre váltottak ugyanannyi pénzért, hígult a minőség is. Nem annyira hidratál, sokkal nehezebben szívódik fel, "zsírszerű" érzetet hagy maga után, amit a régi soha. Úgy tűnik a formulán is változtattak, amit nagyon sajnálok, mert ez a valaha volt legjobb kézkrém, amit használtam. Semmi más nem hat nálam, így itt állok kézkrém nélkül. Csalódott vagyok, hogy ezt is sikerült feláldozni a költséghatékonyság oltárán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 30.

csillagverus

2020. július 29.

Télen ez az egy kézkrém ami ér valamit. Nyáron feleslegesen zsíros.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 29.

Télen ez az egy kézkrém ami ér valamit. Nyáron feleslegesen zsíros.

annah

2020. június 19.

Télen a kezem megmentője ez a krém. Sokszor vérzik a bőröm, annyira kiszárad, ezt használva nagyjából sikerül megelőzni az extrém szárazságot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 19.

tti

2020. június 15.

Évek óta ezt használom az érzékeny, extrém száraz kezemre. Legjobb választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 15.

Évek óta ezt használom az érzékeny, extrém száraz kezemre. Legjobb választás.

nitacica

2020. május 10.

Szuper krém, gyorsan beszívódik, a sok kézfertőtlenítő miatt felmaródó kezemet csak ez tudta pár nap alatt rendbe tenni anélkül hogy csípné a sebeket vagy irritálná szóval nekem bejött.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 10.

Katoka

2020. május 5.

A nem bio krémek közül ez vált be nekem a legjobban. Télen és tavasszal használom, fenntartja a hidratáltság érzést, de sajnos sok kell belőle, gyorsan fogy. Kicsit zsíros, nekem hosszabb idő kell hogy beszívódjon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 5.

Leticica6

2020. április 23.

Tényleg csodaszer! Gyorsan beszívódik, jó az illata és a nagyon száraz bőrt is szépen rendbe teszi.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 23.

Tviki993

2020. április 7.

Szuper krém!
Az illatát nagyon szeretem, gyorsan beszívódik, jól hidratál!
Az ára egy picit húzós a többi kézkrémhez képest, de ezt leszámítva semmi gondom nincs vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 7.

Szuper krém!
Az illatát nagyon szeretem, gyorsan beszívódik, jól hidratál!

Fannipap

2020. március 29.

Eddigi legjobb kézkrém, amit használtam. Ekcémás a kezem, így télen mindig szenvedek vele, szteroidos krémmel kenem, de hiába. Ez a kézkrém viszont csodákra képes, nem csíp, nem pirosodik ki tőle a kezem, és gyorsan beszívódik. Nekem különösen tetszik, hogy nyomásra kevés krém jön, egy cseppnyi is tényleg elég ahhoz, hogy megnyugtassa és puhítsa a kézfejem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 29.

Antioxidánsok: Dilauryl Thiodipropionate