Neutrogena

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: szterke, az összetevőket feltöltötte: anett76, Módosítva: 2023. október 11.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Azonnali és tartós enyhülés még a legszárazabb kezeken is. Egy csepp is elég ebből a glicerinben gazdag formulából, hogy azonnal enyhítse és védje az erősen száraz és kirepedezett kezeid. Még a szélsőséges körülményeknek kitett kezet is láthatóan puhábbá és lágyabbá varázsolja. Bőrgyógyászok által kifejlesztve. Koncentrált összetételének köszönhetően akár 200 alkalomra is elegendő.

vrgdo1991

2024. április 22.

A kezeim megmentője. Sajnos hidegallergiám van, ami azt jelenti, hogy egy picit szelesebb az idő véresre száradnak a kezeim. Éjszakára szoktam bekenni ezzel a krémmel és pár nap használat után már meg is oldja a problémát. Napközben nem tudom használni, mert elég zsíros krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 22.

annunziata

2024. április 8.

Télen szoktam használni, mivel kesztyűt nem hordok és igen kiszáradnak a kezeim. Kicsit "filmes" réteget hagy maga után, ezért este szoktam használni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. április 8.

Ada_Byron

2024. március 12.

Téli kézkrém-kalandozásom végre egy értékelhető terméket is hozott. Nem gondoltam volna, hogy találok tökéletes váltást az ureás Baleára, de ez az, méghozzá urea nélkül. A kezeim nagyon gyorsan beisszák, 10 percig egy nagyon vékony réteg érződik, majd teljesen beivódik. 3-4 órán keresztül képes tartós hidratálásra. Egyetlen negatívuma, hogy a gyors beivódás ellenére a kézmosás során könnyen ki tud oldódni a bőrből a kenést követő órában. De ezt betudom a sok glicerinnek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 12.

csekeanita92

2024. január 22.

Éjszakára szoktam bekenni vele a kezemet inkább, nappal valószínűleg jobban zavarna az állaga. Így viszont reggelre mindig rendbe teszi a száraz kezeimet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 22.

zsanis9

2023. december 31.

Hidratál, de sajnos az állagát nem kedvelem. Az illata sem a legjobb, és sajnos zsíros érzetet is hagy a bőrön. Ezért a pénzért vannak sokkal jobb termékek is a piacon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 31.

Nika25

2023. december 9.

Az egyik legjobb kèzkrèm, ha már véresre repedt a kezem. Nagyon puha lesz másnapra a kezem. Éjszakára szoktam csak használni. Mivel illatmentes, kenek rá egy másikat is, mert szeretem, ha van egy kis illata 😃

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 9.

Ritku73

2023. augusztus 6.

Az egyetlen kézkrém amit a család minden tagja egyforma lelkesedéssel használ. Télen a hidegben szuper jól hidratál, de ha már kirepedezett az ember kézfeje azt is rendberakja 2-3 napos használat után. Évek óta használjuk, és még fogjuk is, nagyon jó cucc.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. augusztus 6.

golestan

2023. június 30.

Nekem nem jött be annyira az állaga miatt, nekem nem szívódik be elég gyorsan, réteget érzek a kezemen ami lehet, hogy véd a kiszáradástól. De hűvösebb időben se túl kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 30.

Timcsuu6

2023. június 19.

Nagyon szeretem, gyorsan enyhíti a kiszáradt bőr viszketését, fájdalmát

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. június 19.

Nagyon szeretem, gyorsan enyhíti a kiszáradt bőr viszketését, fájdalmát

duchess_g

2023. április 18.

Semmi kulonos, egy atlagos kezkrem. Nekem egyik kezkrem se jo az ekcemas boromre, ez sem. Reteget kepez, nem apol igazan inkabb szarit is hosszu tavon, enyhen irrital. Ilyen geles allaga van, en erzetre nem tudom elviselni a kezemen. Van meg egy csomo valtozata piros, kek kremesebb, talan a pirosbol is kremesebb, de lehet a sima piros kremes allagu ehhez kepest. Nem tudom pontosan, de tobb valtozatat is probaltam es egyik se jo szerintem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 18.