Neutrogena

Ár:   1034 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 050 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: szterke, az összetevőket feltöltötte: anett76, Módosítva: 2015. január 22.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 1034 Ft

Azonnali és tartós enyhülés még a legszárazabb kezeken is. Egy csepp is elég ebből a glicerinben gazdag formulából, hogy azonnal enyhítse és védje az erősen száraz és kirepedezett kezeid. Még a szélsőséges körülményeknek kitett kezet is láthatóan puhábbá és lágyabbá varázsolja. Bőrgyógyászok által kifejlesztve. Koncentrált összetételének köszönhetően akár 200 alkalomra is elegendő.

Ár: 1034 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 1 050 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

tavirozsa86

2021. március 17.

Nekem bevált, azonnal megszüntette a viszkető érzést és puhává varázsolt a bőröm. Ekcémás kézre is bejött.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 17.

Nikolett9

2021. március 14.

Az illatmentes változata sokkal jobban bejött, mint ez. Az illata kellemes, de a hidratálás ezerszer fontosabb a cserepesre száradó kezeimnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 14.

Törpe

2021. március 7.

Téli krém, kötelező alapdarab, 2 éjszaka alatt rendbe hozza a már vérző kiszáradt kezet is.
Ha elfogy, nem tudom, hogy ehhez térek - e vissza, vagy másikat szerzek be, de mindenképpen ajánlom, és megjegyeztem, hogy ez jó! Ez a 2. téli szezonja, és még van benne. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 7.

Boro75

2021. február 24.

Az idáig próbált legjobb kézkrémem és nagyon sokáig elég! Ez hozza rendbe egyedül a kiszáradt bőrt télen is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 24.

pegigou

2021. február 17.

ez mentette meg a teljesen kiszaradt kezeimet es tenyleg sokaig eleg :) teljesen elegedett vagyok

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 17.

OneDa

2021. január 12.

A 200 adag kicsit túlzás, viszont tényleg sokáig elég, remek a hatása, de csak éjszakára ajánlanám, nagyon tömény. Az illatosítottnak sincs erős illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 12.

Szaffi

2020. október 30.

Csakis éjszakára tudom használni, mivel nagyon nehezen szívódik fel. Olyan, mintha fókazsírral kenném a kezem :D , a hatása viszont az egyik legjobb. Télen nagyon szeles időben kijön az ekcémám, viszont, ha ezt használom éjszakánként, akkor ezzel meg tudom előzni. A cien sos kézkrémje hasonló hatású, kb harmad áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 30.

floracska6

2020. október 17.

Oké értem én hogy hygge meg hogy nagyon menő most a skandináv módi, de sosem fogom megérteni a hype-ot a Neutrogena kézkrém körül.
Van hogy meggondolatlanul ilyet veszek utána pedig egy évig kerülgetem mert mindig rájövök, hogy útálom az állagát, nekem nem is szívódik be normálisan, ragad. Plusz nagyon gyakran kell kenni mert nem hidratál eléggé. Nálam olcsóbb, kevésbé túlrajongott termékek jobb hatást érnek el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 17.

Liama

2020. szeptember 3.

Egyetértek azzal a véleménnyel, hogy régebben más volt a minősége. Imádtam télen használni - sokszor ekcémás a kézfejem télen, szépen rendben tartotta. Nem olyan régen vásároltam újra és azt tapasztaltam, hogy borzasztó nehezen kenhető, emellett ragacsos is marad sokáig a kezem. Nem veszem többet :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 3.

berenisz

2020. augusztus 26.

Pár használat után rendehozta a kezem. Keveset szoktam tenni, hamar beszívódik, teszi a dolgát. Öt csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

Antioxidánsok: Dilauryl Thiodipropionate