Neutrogena

Ár:   1034 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 1034 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: szterke, az összetevőket feltöltötte: anett76, Módosítva: 2015. január 22.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 1034 Ft

Azonnali és tartós enyhülés még a legszárazabb kezeken is. Egy csepp is elég ebből a glicerinben gazdag formulából, hogy azonnal enyhítse és védje az erősen száraz és kirepedezett kezeid. Még a szélsőséges körülményeknek kitett kezet is láthatóan puhábbá és lágyabbá varázsolja. Bőrgyógyászok által kifejlesztve. Koncentrált összetételének köszönhetően akár 200 alkalomra is elegendő.

Ár: 1034 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 1 050 Ft, Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
VictoryFord

2019. március 8.

Kedvenc kézkrémük. Iszonyat gazdaságod. Tényleg csak egy minimális kell belőle. A legszárazabb bőrt is hidratálja mégsem zsírosít.

VictoryFord
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 8.

drdoe

2019. február 23.

Kedvenc kézkrémem! Télen alapkellék! Nagyon száraz, repedezett kezeimet pikk-pakk helyrehozza. Engem nem zavar az állaga sem, estére szoktam használni, jó vastagon.

drdoe
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 23.

Beby

2019. február 9.

Nagyon rendbe tette a sebesre kiszáradt kezem, mióta használom nincs problémám. Pozitívan csalódtam ebben a termékben a sok-sok próbálkozás után :)

Beby
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 9.

fancsisz

2019. január 22.

A legszuperebb kézkrém amivel valaha találkoztam.
Nagyon gyakran száradt ki a kezem, néha néha már az ujjaim közt szét is repedt, amióta ezt használom nincsenek ilyen problémáim.

fancsisz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 22.

A legszuperebb kézkrém amivel valaha találkoztam.

rekav11

2019. január 11.

Rossz, ragacsos érzést hagy, nem szívódik be, nem parabén mentes. Jó, nem kell high end kategória, mint a Seacret vagy a L'Occitane, de a Bioderma vagy főleg az Uriage high end kategóriát hoznak alig drágább árért, mint a Neutrogena. Nem újravevős.

rekav11
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 11.

anita.szaraz

2019. január 10.

Szerintem ez a kézkrém nem általános kézkrém. Én nem használom arra, hogy az egész kezemet bekenjem vele, mert ahhoz túl zsíros. Szerintem ez csak szárazság okozta sebekre való, viszont azokra nagyon-nagyon. A család csak télen használja.

anita.szaraz
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

Anett1224

2019. január 9.

Az itt olvasott vélemények alapján döntöttem emellett. Meg vagyok vele elégedve, tényleg teszi a dolgát. A véresre repedezett kezemen sokat segített. Elég sűrű, így nehezebb eloszlatni,mint a többi kézkrémet, de tényleg elég belőle egy borsónyi mindkét kézfejemre. Az ára elég borsos a kiszereléséhez képest, de akinek hajlamos könnyen kirepedezni a keze, annak télre akkor is megéri rá beruháznia.

Anett1224
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

elemesztolelegzetvetel

2019. január 7.

Jó, de olcsóbban is lehet hasonlóan jót szerezni

elemesztolelegzetvetel
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 7.

Jó, de olcsóbban is lehet hasonlóan jót szerezni

asztromélia

2018. december 31.

Nagyon nagyon szuper kezkrem, szerintem hajszallal de a piros kupakosnal is hatasosabb. Az illata viszont nem tetszik, nekem a szarvas agancsos kiadas van meg. Azt nem tudom ennek ugyanolyan e az illata mint a "sima" csomagolasunak. Draga, de megeri az arat. A veresre repedt kezeimen 2 hasznalat utan semmi bibi nem latszik.

asztromélia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 31.

Ssszandi

2018. december 19.

Nem szeretem ezt a krémet, nehezen szívódik be, zsíros hatása van és még csak nem is lesz puha tőle a kezem.

Ssszandi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 19.

Antioxidánsok: Dilauryl Thiodipropionate