Neutrogena

Ár:   1034 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 050 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: szterke, az összetevőket feltöltötte: anett76, Módosítva: 2015. január 22.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 050 Ft

Azonnali és tartós enyhülés még a legszárazabb kezeken is. Egy csepp is elég ebből a glicerinben gazdag formulából, hogy azonnal enyhítse és védje az erősen száraz és kirepedezett kezeid. Még a szélsőséges körülményeknek kitett kezet is láthatóan puhábbá és lágyabbá varázsolja. Bőrgyógyászok által kifejlesztve. Koncentrált összetételének köszönhetően akár 200 alkalomra is elegendő.

Ár: 1034 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 1 050 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
BernadettM

2020. január 21.

Évek óta használom, főleg télen. Ekkor repedezik ki nagyon a kézfejem, és ilyenkor ez a krém nagyon jól segít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 21.

Miruska

2020. január 17.

Tényleg jól hidratál, rendbe tudja tenni a kezeimet, ha ki van pirosodva, repedezve, de nagyon nem szeretem, hogy nehezen szívódik fel, s furcsa érzetet ad, míg be nem szívja a bőr a krémet. Mellesleg elég drága, de mellette szóljon, hogy kevés kell belőle, így sokáig elég.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 17.

artep81

2019. november 25.

Nos, ez a termék - csak a kézfejemet- szuperül rendbe teszi! De a körömágyamra sajnos nem gyógyír. :( Az még mindig száraz, kemény.
A páromnak viszont tökéletes, ezért kap 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 25.

A páromnak viszont tökéletes, ezért kap 4 csillagot.

barbarabalog

2019. november 20.

Gyorsan beszívódik, és nagyon jól hidratál! Egyik kedvencem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 20.

Gyorsan beszívódik, és nagyon jól hidratál! Egyik kedvencem

Calanques

2019. november 20.

Anyukámtól kaptam, a sajátját adta nekem, mikor nyavalyogtam, hogy a hidegtől totál kikészül a kézfejemen a bőr (bepirosodik, kiszárad és húzódik a kézfejem és sebesedik a bütyköknél (azért nem ekcéma, de elég kellemetlen). Szerintem jó és azóta többeknek ajánlottam. Tényleg jól hidratál, és igen, valóban ragacsos, de egyszerre pici is elég és ha néhány percet várunk vele, beszívja a bőr a nagyját. Nekem hamar regenerálta, de amíg a hidegek tartottak, sűrűn kenegettem, mindig picit. :)) szerintem megéri!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 20.

cattitude

2019. november 12.

összetevőihez képest pofátlanul drága krém. ragacsos, nehezen szívódik be, de legalább nem tömény ásványi olaj, mint a nivea.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

micsmics

2019. november 11.

A legeslegjobb kézkrém. Egy kencézés reggel, egy este és kész. Napközben 15-20 kézmosás után se lesz száraz. TBS, Nivea, Yves rocher, és tsai a közelében sincsenek nekem. Nyáron jók, de ilyenkor csak ez!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 11.

Sandrine

2019. október 23.

Nagyon jól ápolja a kezet, és gyorsan beszárad. Gyors megoldás, és szeretem hogy ilyen kicsi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 23.

evi14

2019. október 4.

Szuper krem, a szaraz kezemet csak ez hozza rendbe azonnal. Kicsit zsiros allagu, de engem nem zavar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 4.

wildrose

2019. augusztus 11.

Kellemes illatú, kissé fura állagú kézkrém, ami, ha nem kenek túl nagy mennyiséget, hamar felszívódik. Hagy egy kis ragacsos réteget ugyan, de aztán az is gyorsan eltűnik, és szuperül ápol.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 11.

Antioxidánsok: Dilauryl Thiodipropionate