Neutrogena

Ár:   1034 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 1034 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: szterke, az összetevőket feltöltötte: anett76, Módosítva: 2015. január 22.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 1034 Ft

Azonnali és tartós enyhülés még a legszárazabb kezeken is. Egy csepp is elég ebből a glicerinben gazdag formulából, hogy azonnal enyhítse és védje az erősen száraz és kirepedezett kezeid. Még a szélsőséges körülményeknek kitett kezet is láthatóan puhábbá és lágyabbá varázsolja. Bőrgyógyászok által kifejlesztve. Koncentrált összetételének köszönhetően akár 200 alkalomra is elegendő.

Ár: 1034 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 1 050 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

AudrinaMiller

2022. április 20.

Szeretem ezt a krémet, sokáig elég, így az ára is megéri, kevés is elég belőle, gyorsan szívódik, nem marad ragacsos a kezem tőle, enyhe illata van, ami kellemes. Megéri megvásárolni, ha elfogy én újra veszek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 20.

Misa

2022. február 14.

Télen egyébként is mindig kiszárad a kezem, de erre most rátett egy lapáttal a sok takarítás, pakolás és fizikai munka. A kezem rettenetesen kiszáradt, már szinte fájt a bőröm, és az egyébként bevált Balea Urea kézkrém nem sokat segített. Korábban használtam már a normál neutrogena kézkrémet, úgyhogy gondoltam, teszek ezzel egy óvatos próbát. Ahogy felkentem, azonnal éreztem, hogy jó választás volt: sűrű, nehéz, vastag krém, kicsit nehéz is szétkenni, viszont a nagyon kiszáradt kézre egy megváltás. Azonnal puhítja és nyugtatja a bőrt, és a hatása sokáig érezhető, elég 2x-3x újrakenni a nap folyamán. Kis mennyiségben gyorsan beszívódik és nem ragad, nagy mennyiségben azért hagy egy ragadós réteget a bőrön, amit én megbocsáthatónak tartok a hatása miatt. Ami nagyon szuper, hogy a kezem szét van száradva, tele van apró sebekkel, de ez a krém nem csípte. Éjszakára is bekentem vele a kezem, és reggelre látványosan sokat javított a bőröm állapotán. Szóval jó jó a Balea, de ez az igazi nagyágyú, ha tényleg baj van. Az illata egyébként a tipikus neutrogena illat, nekem nem a kedvencem, de nem is zavaró.
Az összetevői változtak, nem teljesen ugyanaz, mint ami fentebb olvasható, és a csomagolása is máshogy néz ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 14.

bebr

2022. január 31.

Kis adaggal is szépen hidratálja a kezemet, egész nap kitart a puha érzése.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 31.

Kis adaggal is szépen hidratálja a kezemet, egész nap kitart a puha érzése.

annus82

2022. január 26.

Örök klasszikus kézkrém! Ajánlom, nem csak ebben a hideg időben. Szinte azonnal megnyugtatja a széltől, hidegtől kicsípett kezeimet. Mindig van belőle a táskámban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 26.

sigma

2021. november 19.

Ez egy nagyon jo kis kezkrem!
Parom hasznalja, elfelejtettem magammal hozni az enyemet, igy most ezt kenegetem estenkent, es nagyon meg vagyok vele elegedve!
Jo az allaga, kellemes az illata, pillanatok alatt beszivodik, nem hagy rossz erzetet a boron, es nagyon szepen hidratal. Most sok idot toltunk kint a hidegben es extran szuksege van a kezeinknek az apolasra es ez maximalisan helyrehozza a kiszaradt bort. A sajatomat nem fogom lecserelni erre, de mindenkepp 5* ez is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 19.

Ez egy nagyon jo kis kezkrem!

rokatunder

2021. szeptember 16.

A legjobb kézkrém, amit valaha használtam! Szeles, hideg időben szinte mindig kirepedeznek a kezeim és ez az egyetlen krém ami segít! Nem szárít tovább és nagyon kevés is bőven elég belőle. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 16.

Sylvi919

2021. szeptember 10.

Jaj hát mi lenne velem nélküle és a téli változata nélkül. Örökletesen iszonyat száraz kezeim vannak. Ez a krém pedig egy áldás. Ha minden este használom, nagyon szépek és hidratáltak a kezeim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 10.

Pappaa

2021. június 14.

Legjobb kézkrém, amit valaha használtam! 😌 én éjszakára kenem fel picit nagyobb mennyiségben, mint mondjuk, ha nappalra kenném és nagyon szépen hidratál! Valamint az sem utolsó, hogy sokáig elég!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 14.

tavirozsa86

2021. március 17.

Nekem bevált, azonnal megszüntette a viszkető érzést és puhává varázsolt a bőröm. Ekcémás kézre is bejött.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 17.

Nikolett9

2021. március 14.

Az illatmentes változata sokkal jobban bejött, mint ez. Az illata kellemes, de a hidratálás ezerszer fontosabb a cserepesre száradó kezeimnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 14.

Antioxidánsok: Dilauryl Thiodipropionate

Methylparaben i I ta I par 0 0