Neutrogena

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet feltöltötte: Babooca, az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2020. augusztus 25.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál

2015-ös téli limitált kiadás, Darling Clementine által megálmodott téli hangulatú díszítéssel

A glicerinben gazdag formula egy cseppje azonnal megkönnyebbülést és védelmet nyújt a nagyon száraz, kirepedezett kezeknek, melyek láthatóan puhábbá és simábbá válnak. Parfümmentes. 200 alkalomra elegendő.

Szjohanna

2021. április 16.

Hólyagos ekcémás kezemet rendben tudja tartani, bár időről időre váltok másra, ha úgy érzem, hogy megszokta a kezem a formulát és már nem elég neki ez a krém. De mindig visszatalálok hozzá

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 16.

ladel

2018. május 28.

Ez volt az első olyan kézkrém, amit szívesen használtam, mert hatékonynak bizonyult a télen nagyon száraz kezeimre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 28.

Mars93

2018. február 13.

Egész életemben ulta érzékenyek voltak a kezeim, a hideg mindig kimarta a bőrömet, és ki is repedezett. Ezt a krémet már kb. 12-13 éves korom óta használom, magas glicerin tartalma miatt csodákat tesz a száraz és sajgó bőrömmel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

ccvc

2018. február 7.

hát ö. szerintem az enyém lejárt mert csípi a kezem, pedig nem ekcémás, semmi baja, egyszerűen csak kiszáradt. az összetevők nem rosszak semmi irritáló nincsen benne, viszont semmi hatékony se. legyen 3 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 7.

zita.herkovics

2018. január 26.

Szerettem, de nem lett kedvenc. Akkor használtam, amikor rettenetesen kimarta a hideg szél, a hígító és a nyomdafesték a kézfejemet. Szerencsére nem csípett, nem égett utána a bőröm, szép lassan javult is. Nem vettem újra, sőt, ha jól emlékszem, a flakonban még volt termék, ahogy kidobtam, - szégyellem is magam miatta (nem szeretek pazarolni), de lejárt a szavatossága, mire újra elővettem volna.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 26.

Macska27

2017. augusztus 9.

Imádnivaló ez a csomagolás! De a lényeg, a benne lévő krém. Pontosan ugyanazt tudom elmondani róla, mint a sima tubusú társáról. Szuperül hidratál, gyorsan, teljesen beszívódik a bőrbe. Mióta rendszeresen használom, megszűnt az ekcémám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

Voki

2017. április 25.

Az én bőröm borzasztóan ekcémás és száraz és alig van krém, ami pozitívan hatna rá, főleg a drogériás termékek között. Ezt a terméket azonban bátran ajánlom, hiszen, ha az én szuper száraz, állandóan hámló, gyulladt bőrömet puhítja, akkor kiét nem ? Persze azt nem mondom, hogy eltűnteti az ekcémát, de a hámló foltokra (akár az arcomon is), a kiszáradt kézfejre tökéletes. Szerintem sokkal jobb az eredeti Neutrogena kézkrémnél, egyedül talán azoknak nem ajánlanám, akik nagyon vonakodnak a sűrű, nehezebben kenhető krémektől, de egyébként ennek ellenére jól beszívódik, zsíros érzetet sem hagy maga után és egy tubus nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 25.

truska

2017. március 16.

Csak ajánlani tudom. Pedig nem vagyok, nagy kézkrém barát, iszonyatosan ki tud száradni a kezem, ráadásul ekcémás is vagyok ( nagyon). Ajándékba kaptam, én általában inkább olajosabb kézkrémeket veszek, de ez simán lepipálja az összeset. Nekem nagyon tetszik, hogy illat mentes, és tényleg annyira kímélő, hogy amikor elvágtam a kézfejem még annak a sebét sem csípte. A "vizességet" kicsit hiányolom belőle , és kicsit nehéz elkenni. Én éjszakára használom, még valami mással keverve általában ( de ez a fontos) és reggel pihe-puha kezem lesz, annak ellenére is, hogy én napközben nem nagyon használok kézkrémet ( még télen sem ). Tényleg iszonít hosszú ideig elég. Egy tubus szerintem egy évre nekem napi egyszeri használat mellett simán elég volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 16.

kornzsofi

2017. január 6.

Kevés is elég belőle, gyorsan felszívódik, nem ragad, remekül hidratál. Akciósan vettem a dm-ben, szuper boldog vagyok vele. Szerintem a teljes árat is megéri, mert tömény, annyira tele van a tubus, hogy keménynek érződik. Tetszik a csomagolás, a krém szinte átlátszó színe.
Erre a szezonra tuti elég, de ha tehetem, jövő télre újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 6.

Erre a szezonra tuti elég, de ha tehetem, jövő télre újraveszem.

rtunde

2016. november 15.

Sokadik tubussal használom, számomra tökéletes. Könnyen adagolható, azonnal beszívódik, egyáltalán nincs ragacsos érzés.Pihe- puha lesz a kezem, külön öröm, hogy illatmentes.Nagyon kevés kell belőle, tényleg koncentrátum, ellentétben az olcsóbb koncentrátumnak hirdetett kézkrémnél.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 15.