Neutrogena

Ár:   €12.95   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: FrauNika, Módosítva: 2018. február 12.

Ár:   €12.95
Kategória:   Hidratáló krémek

Hidratálja a bőrt és erősíti természetes védőrétegét, így óv a környezeti hatásokkal szemben, valamint SPF25-tel a káros UV-sugarak ellen is – a sugárzó megjelenésért. Hialuronsavat és antioxidáns C-vitamint tartalmaz.

Ár: 2500 , Eladó: Parfum28
Állapot: Új, Helyszín: Győr, fizetés: Foxpost, posta, banki utalás

Kriszta92

2020. augusztus 26.

Nem jött be. Nagyon fénylik az arcon. Ha picit többet kentem fel akkor kukacosodott! Végül kézre, lábra kentem el. Biztos, hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

candices

2020. augusztus 18.

Egyetlen nappali fényvédős krémem. Nagyon szeretem, hogy reggel hamar beszívódik, könnyen tudok rá sminkelni. 5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 18.

tara95

2020. augusztus 18.

Ez egy nagyon jó drogériás fényvédő. Nem mondom azt, hogy a leghiperszuperebb, legmodernebb inci listával rendelkezik, de nem is vártam el tőle. Kifejezetten azért vettem, hogy télen, illetve a többi évszakban rohanós, otthon ülős napokra ne a drága koreait kenjem, mert felesleges. Szépen hidratál, kicsit fényesedem tőle, de inkább ez, mint hogy szárítson. Nem kukacosodik stb, ha nem tudom beszerezni a megszokott darabjaimat, teljesen jól megvagyok vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 18.

×haci×

2020. június 25.

Nyarra kerestem valani fenyvedos kremet es nagyon megszerettem. A water gel utan hasznalom minden reggel. Finom puha tole a borom. Kicsit en is fenyesedek tole, de nem vallalhatatlan. Ujra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 25.

cincur

2020. június 19.

Nagyjából 1 hónapja vettem a DM-ben, kifutó termék volt, ezért féláron volt. Jó véleményeket olvastam róla, ezért gondoltam ennyiért adok neki egy próbát. Hát én nagyon megszerettem ezt a krémet, évek óta hatalmas problémám hogy az én érzékeny bőröm nagyon kevés fényvédőt visel el. ezt a terméket viszont szereti. Azóta minden nap használom és azt kell mondanom ár/érték arányban tökéletes termék, 1900 volt az 50 ml és nem pattogok ki tőle nem viszket, nem csíp és még sorolhatnám mik történtek arcommal más fényvédőktől. Drogériás viszonlatban tökéletes fényvédő, ezért én még vettem belőle 2 tubussal, sajnálom hogy megfog szünni, de így legalább 1 évre elengedőt feltankoltam belőle :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 19.

Lilla91

2020. május 20.

Zsíros bőrűeknek, mint én is nem ajánlom, mert nagyon fénylik tőle az egész arcom.
Alapvetően nem borzalmas krém, nem lettek tőle pattanásaim, de készíthettek volna egy matt verziót és a parfümöt sem tartom előnyösnek (sok van benne és erős is). Félretettem télre hogy elhasználjam valahogy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 20.

ConceptArt

2020. április 26.

Ezt használom minden nap, sőt az alapozómba is keverek belőle, mintha BB krém lenne. Fogtam egy üres tégelyt, fele-fele arányban összekevertem az alapozómmal, és így kaptam egy enyhébb fedésű BB krémet, ami nyáron pont tökéletes hétköznapokra. Már többször újra vettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 26.

Reci81

2020. március 19.

Nekem tul zsiros lett, mint szinte minden fényvédö sajnos :( A dekoltàzsomra elhasznàlom. Az összetvöi sem a legjobbak pl szilikon, de tul képp ez nem volt titok, hiszen nem natur termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 19.

kecskesszuszu17

2020. március 8.

Azért mertem megvenni őszre/télre, mert alkoholmentes a formulája. Alapvetően nem volt rossz, nem szárított, nem hagyott réteget az arcomon, és jól lehetett rá sminkelni, bár néhány primerrel hajlamos összeveszni és kukacosodni. Majdnem teljesen elhasználtam, és ha sürgősen szükségem lesz valamikor egy gyengébb fényvédőre, valószínűleg ezt fogom keresni a téli időszakra. Ennek ellenére nem életem terméke, ezért csak 4 csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 8.

Lina14

2020. március 7.

Nekem reggelente smink aláisteni. Szép fényt ad az arcnak, gyorsan beszívodik és van benne fényvédő. Nem pattogtam ki tőle. Fényes marad, így kell púdereznem vagy felitatnom nap közben, de mivel zsíros bőröm, ez várható volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate