Neutrogena

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pakbak, Módosítva: 2020. július 29.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Nemcsak a bőrt hidratálja, hanem napról napra erősíti a bőr gátat, így aktívan védi a külső behatásoktól.Az antioxidáns tartalmú formula segít megvédeni a bőrt a szennyeződéstől és megőrizni fiatalos ragyogását. Védelmet nyújt a napfénnyel szemben: Helioplex® technológiával kifejlesztett, amely kiváló védelmet biztosít a káros UVB és UVA ellen, amelyek idő előtti öregedést okozhatnak.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Creamaniac

2024. május 30.

Azok közül, amiket eddig próbáltam ez az egyetlen fényvédő, amitől nem lesznek másnap apró pici, kiutesszerű pattanások a bőröm. Imádom! Mivel vízhiányos a bőröm, es vmiert nem bírja el a zsírosabb bázisú krémeket, ez tökéletes neki. Többször vettem újra, nyáron hétköznapokra is ezt használom. Strandra kell majd erősebb, de nehezen találok olyat, ami nem üt ki, a drágább gyógyszertári termékek közül is. A kozmetikusok azt mondjak ezek a drogerias termékek nem tartalmaznak elég hatóanyagot, nekem pont az tetszik benne, hogy elbírja az érzékeny bőröm. Nagyon ajánlom annak, aki a könnyű, hidrataló krémeket szereti, hamar beszívódik es nem hagy látható réteget. Szuper smink alá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. május 30.

b.kata03

2024. február 23.

Egy éve vettem, most fogyott csak el, mert kizárólag a téli/őszi időre vettem, amikor elég volt a 25 faktoros fényvédő és nekem szuperül bevált! Imádta a bőröm, könnyen beszívódik, nem tartalmaz pórus eltömítő összetevőket, jó az illata. Én nem használok alapozót, de ha mást is kentem az arcomra valóban hajlamos volt leperegni, azonban nekem ez alapvetően nem jelentett problémát. Egyedül az ára borsos, szerencsére én még fél áron vettem, azonban nem tudom, hogy van-e nála olcsóbb de legalább ilyen jó krém… midnenesetre újravevős!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. február 23.

Lilium

2023. november 17.

Én szerettem. Könnyen beszerezhető, kedvező árú, nem ragacsos, hamar beszívódik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. november 17.

koczevi

2023. október 17.

Felkenés után nem sokkal szépen beszívódik, nem hagy nyomot. Viszont ha a nap folyamán akár csak véletlenül is hozzáérek az arcomhoz. pereg, morzsolódik. Egész jó lenne amugy de az utóbb leírt dolgok miatt nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 17.

kollarluca258

2023. március 16.

Tegnap jutott eszembe, hogy régen használtam ezt a hidratálót és nagyon szerettem. :) Kellemes illata van, jól hidratálta a bőröm, nem pattanásosodtam ki jobban tőle, így összességében meg voltam vele elégedve, egy kezdő rutinban szerintem jól megállja a helyét. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. március 16.

klaufischer12

2022. október 1.

Pár hete használom a krémet, mert őszi-téli időszakra kerestem hidratálós fényvédőt. Nyáron elég nekem reggelre a fényvédő, hidratáló nélkül, viszont most az őszi időszakban úgy érzem kell valami alá, mert zsírosodik nélküle a bőröm. Szóval reggel szalicilsav-niacinamid kombó után kenem fel, nekem abszolút nem kukacosodik, könnyen beszívódik, büdösnek sem mondanám (nincs olyan jó illata mint az esti verziójának, de attól még a skála kellemesebb felére tenném). Viszonylag érzékeny bőröm van, de ez nem irritálja sem a bőrömet, sem a szememet.
Az spf tartalmától kicsit félek, de bízom benne hogy az őszi-téli időszakra, úgy, hogy tényleg nem vagyok kint sokat a napon (autó-munkahely-autó), elég lesz.
Szóval eddig teljesen elégedett vagyok a termékkel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 1.

Szóval eddig teljesen elégedett vagyok a termékkel!

Judy1

2022. augusztus 26.

A fényvédő miatt vettem meg, hogy mégis legyen a nyári hidratálómban is fényvédő a naptej mellett is. Nem vált be. :( Az állaga kellemes, de furcsa szaga van, és szinte minden használt termékemmel kukacosodik. Nem találtam még olyat, amivel jól kijön, ezért leginkább magában használom, nem tudom beilleszteni a rutinomba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. augusztus 26.

Tavasztunder

2022. július 22.

Naptej illata van, ami kiábrándított.
Nekem nehéz és csillog is a végeredmény.
Az octocrylene-t is csak később olvastam, miután megvettem.
Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 22.

Naptej illata van, ami kiábrándított.
Nekem nehéz és csillog is a végeredmény.
Az octocrylene-t is csak később olvastam, miután megvettem.
Nem veszem újra.

eni333

2022. május 3.

Fényvédőnek vettem, de annak kicsit gyenge. Nem zsírosítja nagyon a bőrőm, szép a finishe és sminkelni is tudok rá, de még keresem a tökéletes legalább 30-as fényvédőm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 3.

Kincsi

2022. május 1.

Eddig meg vagyok elégedve vele. Kellemes illa, kellemes állag. Első sorban a lusta napokra vettem meg, mikor nincs kedvem fényvédőt is kenni vagy nincs annyi hely a táskámba, hogy két külön terméket is vigyek magammal. Ennek a célnak tökéletesen megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol

Kémiai fényvédő, mely az UVB- és rövid UVA-sugarak (290-350 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Napfényvédő képessége viszonylag gyenge, önmagában használva nem nyújt kellő védelmet. Viszont nagy stabilitású összetevő, mely megvédi a többi fényvédőt az UV-sugárzás okozta károktól. (Sok fényvédő az UV-sugarak hatására lebomlik, és nem véd többet a fénytől.) Az összetevőt alapvetően biztonságosnak tartják, mivel nem rendelkezik endokrin romboló tulajdonságokkal, és ritkán okoz bőrérzékenységet is sok más szintetikus UV-szűrővel ellentétben. Egy 2010-es kutatás szerint azonban egyre gyakoribb, hogy az octocrylene fény hatására előjövő kontakt dermatitiszt (bőrgyulladást) vált ki különösen gyerekekben és kétoprofénre allergiás felnőttekben. Az összetevő használatát Palau-ban betiltották a korallokat károsító hatása miatt.

Bőrpuhító (emolliens), emulzió stabilizáló, felületi hártya képző, hajfixáló és sűrűség szabályozó anyag, mely tömegének akár 100-1000-szeresét is képes felszívni vízben.

Szervesanyag, melyet tartósítószerként használnak a kozmetikumokban antibakteriális és gombaölő hatása miatt. Gyakran kombinálják phenoxyethanollal.