Neutrogena

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fagas, Módosítva: 2019. március 12.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A zselés tisztító tej innovatívan ötvözi a zselé könnyedségét a sminkeltávolítótej hatékonyságával. Megtisztítja a bőrt a sminktől, szennyeződésektől, ám nem hagy zsíros érzetet maga után, miközben megadja a bőrnek azt az intenzív hidratálást, amire annak szüksége van. A tiszta és rugalmas arcbőrért minden tisztítás után.

Ár: 1300 Ft , Eladó: VaGa
Állapot: Használt, 90%/200ml, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen, megbeszélés szerint
Ár: 1200 Ft , Eladó: patvik
Állapot: Képen jelölve, Helyszín: --, fizetés: Előreutalás után posta vagy foxpost, ennek költsége nincs az árban.
Pinky

2020. január 20.

Az eddigi legerősebb sminklemosóm, nagy kár, hogy ezzel az állaggal nem tudok dolgozni.. Mindent leszed. A vízálló szemceruzámat csak ezzel tudom leszedni, a micellás víz fenthagyja. Vásárláskor azt hittem, hogy arclemosó, amit vízzel kell használni, itthon el is csüggedtem, hogy nem erre volt szükségem.. De már örülök, hogy itthon van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 20.

Zsozs

2020. január 11.

Összességében meg vagyok vele elégedve, a szempillaspirállal nem tud 100%-osan elbánni, szóval még kell valami plusz dolog mellé. Az illata nekem telitalálat, szeretem, hogy hidratál is a tisztítás mellett. Egy flakon nekem egész sokáig elég. A spirálos gyengeség miatt csak 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 11.

fairynorah

2019. december 8.

Jaj én nem szeretem. Amikor először használtam arcon csapott az erős illata, ami egyrészt nem tetszik,mert mostanában mindenbe ezt a wc-illatosítós-virág szagot rakják, másrészt brutál erős... Nem értem miért kell ezt ennyire eröltetni. A hatásával se vagyok megelégedve, smink lemosás után másnap reggel mindig találok spirálmaradványokat a szempillatőben (hogy a bőrömön miket hagy nem is akarom tudni) Az állaga sem tetszik, ragacsos...elhasználom, de utána repülök vissza a bioderma micellásomhoz. Mivel nem árt a problémamentes bőrömnek így 3*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 8.

Zelda

2019. szeptember 25.

Kellemes illata van. Szépen tisztít, de nekem le kell mosnom vízzel, vagy tapintásra fura érzetet hagy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

Detti90

2019. szeptember 4.

Igazàból azèrt vettem, mert meguntam a micellàs vizeket, szerettem volna valami krémesebb dologgal sminket leszedni. Nekem nagyon tetszik az àllaga, hogy egyszerre tej ès zselè. Szèpen leszedi a sminket, nem szàrítja az arcom és finom illata van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 4.

Eszti111

2019. augusztus 26.

Vízálló sminket is leszedi, nem szárít. Nagyon tetszik, bár én lemosom vízzel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

Vízálló sminket is leszedi, nem szárít. Nagyon tetszik, bár én lemosom vízzel.

Bette

2019. május 9.

A zselés, tejes alap kifejezetten jó a kombinált bőrömnek. A sminket szépen leszedi, nem irritál és szépen ápol. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 9.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone, Tocopherol, BHT
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate