Neutrogena

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fagas, Módosítva: 2019. március 12.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A zselés tisztító tej innovatívan ötvözi a zselé könnyedségét a sminkeltávolítótej hatékonyságával. Megtisztítja a bőrt a sminktől, szennyeződésektől, ám nem hagy zsíros érzetet maga után, miközben megadja a bőrnek azt az intenzív hidratálást, amire annak szüksége van. A tiszta és rugalmas arcbőrért minden tisztítás után.

_G_Gabriella_

2021. november 4.

2. lemosóként használom, ha viszont nem sminkelek akkor csak ezzel mosok arcot. A textúrája nagyon tetszik, az illata se erős számomra. Nyílván értékelném, ha nem lenne benne parfüm, viszont nem okozott irritációt, lassan 1 éve használom. Kifogok próbálni mást, ha ez elfogyott, nem ez életem terméke, de elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 4.

rouge23

2021. július 22.

Az első parfümös lemosó amit kipróbáltam, hát megbántam. Gyulladt, fájó pattanásaim vannak tőle, és most már teljesen biztos vagyok benne, hogy ettől. Az INCI utolsó helyén van a parfüm, gondoltam nem lesz baj. Hát igazából nem tudom biztos tényként állítani, hogy a parfüm benne a ludas, de az biztos, hogy innentől kezdve hanyagolom a parfümös cuccokat még inkább, mint eddig...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 22.

MissSejla

2021. július 3.

Mar többször ujravettem, akciosan megeri. Duplatisztitashoz nekem jobban mukodik. Kombinalt bőröm van, nem szaritja tovább. Elfogyott de gondolkozom hogy ujraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 3.

jazi1103

Korcsoport: < 18
2021. április 7.

Nekem egyáltalán nem használt, teljesen kiszárította a bőröm huzamosabb használat után. (Kb.1 hónapig használtam minden nap kétszer). Mondjuk ez az én hibám is, mert nagyon érzékeny a bőröm, és nem néztem meg alaposan, hogy van e benne parfüm, és volt. Az állagával sem voltam kibékülve annyira,nem jött be ez a zselés dolog. Előtte a Nivea kifejezetten érzékeny bőrre való arctejét használtam, az egy sokkal jobb alternatíva erre. Emiatt elajándékozásra fog kerülni, remélem az új tulajdonosnak nem lesznek ilyen problémái vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. április 7.

Anheszenamon

2021. március 27.

Nekem sajnos abszolút nem vált be. Két lépésben mosom le a sminket. Ha ezt használom első lépésben, szinte nem szed le semmit. Pedig nem egy pumpálásnyit viszek fel az arcomra. Utána micellás vattakoronggal áttörölve az arcomat, tiszta alapozós a vattakorong. Mintha nem is mostam volna arcot. Második arclemosónak elhasználom de soha többet nem veszem újra. Egy nulla. Azért nem egy csillagot adok mert legalább nem szárít. Más pozitívumot nem tudok elmondani róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 27.

Sarafanni99

2021. március 24.

Remek termék, szépen tisztít és hidratál

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 24.

Remek termék, szépen tisztít és hidratál

Sz.flora

2021. március 21.

Arcápoló tejek közül ez a fajta vált be igazán. Jól tisztít, ápol, nem irritálja a bőrt és az illata is jó. A smink maradékot is szépen leszedi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 21.

Lityko22

2021. március 16.

Nagyon szeretem ezt a terméket -napi szinten használom. Nagyon szeretem az illatát, állagát, hatását. Nem kell lemosni használat után, szépen egyenletesen felszívódni az arcbőrbe.Számomra inkább csak archidratáló termék, a tisztító hatása elég gyenge.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 16.

Dzseni99

2021. március 15.

Alapvetően szerintem egy jó termék és gyengéd is. Az én bőrömet nem szárítja, viszont a sminket nem igazán szedi le, ezért én egy olajos lemosó után szoktam használni és így nagyon bevált. Reggeli lemosóként kifejezetten jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 15.

laregina

2021. január 19.

Szeretem a neutrogena termekeket, de ezzel nem vagyok megelegedve. A sminket nagyon nehezen szedi le, szarit is.
Nem annyira tejes allagu, de nem is annyira geles mert nem habzik, ugyhogy meg a Foreo Lunaval egyutt sem tudom hasznalni, nagy csalodas volt pedig a gel valtozata tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 19.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone, Tocopherol, BHT
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate