Neutrogena

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vargarenata123, Módosítva: 2018. szeptember 25.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Ez az egyéjszakás arcmaszk segít csökkenteni a fáradtság jeleit, miközben alvás közben egy mély nedvességtartalmú védőréteget borít az arcra. A formula hialuronsavat tartalmaz, amely természetes módon megtalálható a bőrben, és a bőr szükséges nedvességét biztosítja. A termék gyengéd és olajmentes, ezért nem tömíti el a pórusokat.

titikutyus

2020. május 31.

A karantén időszak alatt kicsit kifogytam az arckrémekből, a Tesco-tól rendeltem ezt a krémet online - akkor azt gondoltam, jobb híján. Végül nagyon örülök, hogy megvettem, abszolút felnő a drágább márkák hidratáló krémeihez. Könnyen beszívódik, kellemes, puha érzetet hagy a bőrömnek. Könnyen lehet, hogy ha elfogy, a karantén után is újra fogom venni. A -1* az összetevőknek jár, mert parabént tartalmaz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 31.

jane79

2020. május 7.

Nappali krémmel vettem meg akciósan. Direkt a nyári időszakra vettem a gél állag miatt, gondoltam nem lesz nehéz a bőrnek. Nem is csalódtam, szívesen használtam el és nagyon sokáig elég volt. Ajánlani tudom csak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 7.

zsofi207

2020. május 5.

Édesanyát leptem meg vele (és a zselés tisztító tejjel). Szerencsés, mert kora ellenére inkább csak szarkalábai vannak mintsem ráncok, mindenféle beavatkozás nélkül. (Persze hozzájárul, hogy káros szenvedélytől mentes életet él, sportol, sok vizet iszik..stb)
Egy hete használja, lelkesen próbálgatja a krémeket. Szépen bepuhítja a bőrét, nem hagy ragacsos érzetet és neki teljesen beszívódott. Szerintem vízhiányos, száraz bőrre nagyon jó megoldás. Én is kipróbáltam egyszer, ami nem mérvadó, de hatásában éreztem, hogy tényleg olyan szép puha, egységes, kisimult a bőröm tőle, viszont nekem tényleg kellett az éjszaka, hogy maradéktalanul beszívódjon. Érett bőrre simán használható minden éjjel és csodát fog művelni..:-) Semmiféle irritációt nem okozott, nem lett tőle gyulladás, illata elenyésző(nálam pl. nem szempont) összességében olcsón kapunk egy nagyon szuper hidratálót! Vegyétek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 5.

bibike2000

2020. május 1.

Nagyon jó az illata,az állaga. Finom kis könnyű krém,nekem picit zselés. Nagyon szeretem használni, tökéletes a bőrömnek. Reggelre szépen feltölti. Annyi, hogy picit drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 1.

Kriszta92

2020. április 26.

Felkenés után egy réteg marad az arcon, nem szívja be teljesen a bőröm, hozzá ragadok a párnához pedig nem lefekvés elött kene fel hanem pár órával hamarább. Ettől a kellemetlenségtől leszámítva tetszik, nem irritál, nem csíp és reggelre szép kisimult arcbőröm van. Reggel mindig lemosom mert fénylik a bőröm a krémtől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 26.

zsozso0907

2020. február 21.

Szuper krém! Isteni az illata , nem túl tolakodó és az állaga is jó. Száraz bőrre kiváló :) újra veszem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 21.

Ajsha920704

2020. február 9.

Szuperül hidratál, nem hiába alváshoz ajánlják, kicsit vaskosabb mint egy nappali hidratáló de nem ad nehéz érzést, szuperül beszívódik, géles állaga miatt nem kell belőle sok. Újravéve :) Ja, és a hyaluron savas összetevők miatt kár, hogy nem lehet több csillagot adni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 9.

Britte

2020. január 22.

Imádom és az arcbőröm is imádja!!!
Esti AHA+BHA hámlasztás után szoktam használni. Legszívesebben reggel is ezt kenném az arcomra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 22.

Imádom és az arcbőröm is imádja!!!

Novenyke

2020. január 11.

Nagyon megkedveltem a Neutrogena arc ápoló termékeit, amikor megláttam az éjszakai krémet, egyből kipróbáltam.

Finom illata van, kellemes állaga és ébredéskor sokkal hidratáltabb a bőröm mint előtte. Nagyjából egy éve használom és most értem a végére a tégelynek. Drágának tűnhet, de sokáig kitart. Pattanásaim nem lettek kevesebben de nem is sokszorozódtak a használattól.

Az egyetlen furcsa dolog, hogy miután felviszem, a kezeimen a bőr mintha "húzódna", bár valószínűleg azért van, mert ez nem egy zsíros krém amit a kezeim preferálnának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 11.

anitanpd

2019. november 11.

Az állagához hozzá kell szokni, illetve kell egy kis idő, hogy beszívódjon (legalábbis az én bőrömnek), oda kell figyelni a mennyiségre is, mert különben nekem ragacsos lesz, de egyébként remek éjszakai hidratáló ez, pattanásokat sem okozott,már 3 hónapja használom, ha elfogy tuti újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Sodium Hyaluronate, Dimethiconol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.