Neutrogena

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vargarenata123, Módosítva: 2018. szeptember 25.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Ez az egyéjszakás arcmaszk segít csökkenteni a fáradtság jeleit, miközben alvás közben egy mély nedvességtartalmú védőréteget borít az arcra. A formula hialuronsavat tartalmaz, amely természetes módon megtalálható a bőrben, és a bőr szükséges nedvességét biztosítja. A termék gyengéd és olajmentes, ezért nem tömíti el a pórusokat.

anitanpd

2019. november 11.

Az állagához hozzá kell szokni, illetve kell egy kis idő, hogy beszívódjon (legalábbis az én bőrömnek), oda kell figyelni a mennyiségre is, mert különben nekem ragacsos lesz, de egyébként remek éjszakai hidratáló ez, pattanásokat sem okozott,már 3 hónapja használom, ha elfogy tuti újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

annami21

2019. október 11.

Illatra és állagra levett a lábamról, nagyon jól hidratál. Nagyon jó érzés használni, és reggel puha bőrrel ébredni, viszont más hatást a hidratáláson kívül nem nagyon tapasztaltam. Újra fogom venni, mert télen főleg jól fog jönni, de felváltva használom majd a Vichy arcápolóimmal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 11.

Aquariusgirl

2019. október 5.

Mivel nagyon érzékeny a szemem, na meg persze a bőröm is, nagyon nehéz megtalálnom a megfelelő termékeket. Ezt is megvettem, mert hydro, de nekem csípi a szememet, reggel mikor felébredek komolyam, szinte fáj. Testápolónak használtam el végül, többször nem veszek ilyet. Viszont adok három csillagot, mert a hidratálása nem rossz, egyébként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 5.

CeCeDrake

2019. szeptember 20.

Az "éjszakai maszkok" megvettek kióra. Többfélét használtam már, jelenleg egy gyógyszertári márka termékét használom.
Igazából nagy különbséget nem tapasztaltam köztük, árban van eltérés.
Ezt a terméket is szerettem, elképzelhetőnek tartom, hogy egyszer újra is veszem.
Minden este használtam, arc, nyak, dekoltázs, elég bőkezűen, hidratálás terén, főleg éjszakára nem spórolok.
Reggelre pihepuha és feltöltött, szuper hidratált bőrt eredményezett.
Az állagát szoknom kellett, előtte egy géleset használtam, ahhoz képest furcsa volt ez, de nem volt gondom vele. Nem veszett össze az alatta rétegzett termékekkel sem. Jó választás volt, mint az esti rutin legutolsó lépése.
Összességében jó termék, csak túlságosan kíváncsi vagyok az újakra 😁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

Igazából nagy különbséget nem tapasztaltam köztük, árban van eltérés.
Reggelre pihepuha és feltöltött, szuper hidratált bőrt eredményezett.
Összességében jó termék, csak túlságosan kíváncsi vagyok az újakra 😁

Ingrido

2019. szeptember 8.

Sleeping krémet kerestem. A Garniernek volt régen, az megszűnt. Ez végre olyan, mint az volt. Pudingos állag, kiváló simító hatás, reggelre megfiatalodom. A rohanós, fárasztó életemben, az én koromban az, hogy legalább reggel ne legyek már nyúzott, őrülten fontos. Én végtelenül hálás vagyok ennek a terméknek. Nem minden nap használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

blackrose

2019. augusztus 23.

Nem használom minden nap, ez az első éjszakai maszk jellegű arckrémem. De eddig nagyon meg vagyok vele elégedve. Szépen feltölti a bőrőmet, ugyanakkor hagyja lélegezni. Másnap reggel kisimult, puha arcbőrrel ébredek. Egyáltalán nem irritál. Akciósan vettem, mindenképp beszerzek még ilyet leárazás alkalmával.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 23.

Emma Woodhouse

2019. július 23.

Elhasználtam egy egész tégelyt rétegzős esti rutinomban. 5 hónapig kitartott, amin magam is meglepődtem, meglehetősen bőkezűen használtam. Az állagán az elején meglepődtem, olyan "ruganyos". Kell neki egy kis idő, amíg beszívódik, de reggelre sose ébredtem zsíros fejjel. Nagyon jól hidratált, de ennek ellenére nyáron sem éreztem fullasztónak, nem pattogtam ki tőle. Kissé borsos az ára, de mivel ilyen sokáig elég volt, ezért nem vonok le pontot. Újravenném, ha nem lenne pár krém, amiket el szeretnék használni, mielőtt lejárnak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 23.

Martu0508

2019. március 23.

Nagyon szeretem ezt az éjszakai maszkot, minden éjjel használom. Gazdag krém, megfelelően hidratál, nem zsírosítja a bőröm. Pattanást nem okozott és a mitesszereimet sem táplálja. Egy bajom van vele, hogy ha lefekvés előtt nem sokkal kenem be vele az arcom, akár vastagabban akár vékonyan, hozzáragad az arcom a párnához, ezért előre kell tolnom az esti rutinomat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 23.

Snowflake96

2019. március 15.

Ősszel vettem, éjszakai krémnek nekem ez kevés (igaz, ilyenkor száraz a bőröm). Viszont reggel nagyon szeretem használni, mert gyorsan beszívódik, nem hagy semmilyen réteget és nappalra már jól teljesít. Már be is szereztem az utánpótlást. Melegebb időben majd újra megpróbálom estére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 15.

orsid

2019. március 11.

Gyorsan felszivodik,nem ragad.konnyed allagu.a nagy hype miatt vettemmeg,de szerintem csodat nem kell tole varni.bar ejszajai krem,nekem telen vagy szeles idoben nappalra is jo.nincs az a woow erzes,de nem is rossz krem.el fog fogyni es ki fogom probalni a marka tobbi arckremjet is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 11.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Sodium Hyaluronate, Dimethiconol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.