Neutrogena

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vargarenata123, Módosítva: 2018. szeptember 25.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Ez az egyéjszakás arcmaszk segít csökkenteni a fáradtság jeleit, miközben alvás közben egy mély nedvességtartalmú védőréteget borít az arcra. A formula hialuronsavat tartalmaz, amely természetes módon megtalálható a bőrben, és a bőr szükséges nedvességét biztosítja. A termék gyengéd és olajmentes, ezért nem tömíti el a pórusokat.

lenochka

2022. május 12.

kellemes, könnyű krém, hamar beszívódik, és rugalmassá teszi a bőrt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 12.

kellemes, könnyű krém, hamar beszívódik, és rugalmassá teszi a bőrt.

Jaina

2022. április 6.

Szuper állagú krém, nem hagy maga után ragacsos érzetet és pillanatok alatt felszívódik. Az illatával nem vagyok teljesen kibékülve, bár szerencsére nem túl tolakodó, de jellegzetesen öregasszonyos. :D Az érzékeny bőröm is meglepően jól tolerálja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 6.

Meoi

2022. április 1.

Nivea hydra boost helyett vettem mert azt nem kaptam. Szinte ugyan az. Jól hidratál, illata kellemes és nem erős, zsíros bőrre is jó mert nem lesz tőle ragacsos az arc és szépen felszívódik gyorsan. Puha lesz az arcbőr tőle.
Nagyon jó smink alap is, feltölti az arcbőrt kisimítja a ráncokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 1.

Nagyon jó smink alap is, feltölti az arcbőrt kisimítja a ráncokat.

B.Ali

2021. október 27.

Nekem az állaga tetszett illetve puhábba tette az arcom. Nekem valamikor a bőröm szereti valamikor nem. Nem tudom ez mitől függ. De viszont az biztos hogy a száraz bőrömet feltölti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 27.

angyalka1225

2021. szeptember 16.

A szívemhez nőtt! :) Épp "behisztiztem", hogy tök mindegy, mit kenek az arcomra, drágább vagy olcsóbb krémet, reggelre piros pöttyös és/vagy száraz, ezért mikor újra elfogyott az előbbi kategóriából a még úgy-ahogy hatásos kencém, itteni vélemények alapján erre váltottam. Nem is gondoltam, hogy ilyen felüdülés lesz! Szinte érzem, ahogy issza a bőröm. Enyhe, kellemes illata van és reggel puhább bőrrel ébredek. Biztos, hogy újravevős lesz.

Update: Sajnos január óta változott a formula; a mostani nemhogy friss érzést nem hagy, de kicsit égeti az arcom. :( Kb. mint az ilyen narancsbőrkencék.. És ki is pattogtam. Keresem, van-e valami reklamálási felületük, mert ez nagyon nagy változtatás. :-/ Már az illata gyanús volt, valahogy alkoholos felhangot véltem felfedezni az addigi tiszta, friss mellett/helyett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 16.

kittir

2021. szeptember 8.

Felkenés után ragacsos érzetet hagy de reggelre szépen beszívódik és puha lesz tőle a bőröm, könnyű krém bár különösebb hatást nem vettem észre ezért keresek jobbat, ha nem találok akkor újra veszem :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 8.

csyngo

2021. július 27.

Heti 2-3x használom sima hidratáló után, nagyon kellemes hidratált érzést nyújt és reggelre nagyon puha lesz tőle a bőröm. Van illata, de szerintem nem zavaró. Szerintem újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 27.

Puffancs

2021. június 8.

Imádom a termékcsalád illatát. Könnyen beszívódik, megfelelően hidratál. Nem használom minden este, inkább csak ha plusz kiegészítésre vágyom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 8.

Macskacico18

2021. május 15.

Egy leárazás alkalmával majdnem féláron jutottam hozzá, de annyira imádom hogy teljes áron is be fogom szerezni, ha elfogyott.. Amúgy hihetetlen sokáig elég lesz, már most látom. Imádja az arcbőröm, csak úgy issza magába és csodálatosan puha lesz tőle. Nem ragad, hamar beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 15.

thatscrazy

2021. április 17.

Teljesen korrekt, minden rendben van vele, de vannak jobb éjszakai krémek is, nem veszem újra, talán csak később az életben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 17.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Sodium Hyaluronate, Dimethiconol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.