Neutrogena

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vargarenata123, Módosítva: 2018. szeptember 25.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Ez az egyéjszakás arcmaszk segít csökkenteni a fáradtság jeleit, miközben alvás közben egy mély nedvességtartalmú védőréteget borít az arcra. A formula hialuronsavat tartalmaz, amely természetes módon megtalálható a bőrben, és a bőr szükséges nedvességét biztosítja. A termék gyengéd és olajmentes, ezért nem tömíti el a pórusokat.

thatscrazy

2021. április 17.

Teljesen korrekt, minden rendben van vele, de vannak jobb éjszakai krémek is, nem veszem újra, talán csak később az életben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 17.

PFanni97

2021. április 14.

Már egy ideje ezt használom a nagyon száraz bőrömre és nem mondom, hogy rossz, de talán nem táplál annyira, mint szeretném így éjszakára. De amúgy jó ,egyelőre nem találtam még ennél jobb éjszakai krémet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 14.

Butterflye

2021. március 14.

Több éjszakai krémet kipróbáltam már, de nem jött be egyik sem, nagyon zsíros érzetű volt az arcom mindegyiktől. De ez a termék nagyon jó, eleinte nehezen szívódott fel, de most már reggelre szinte teljesen felszívódik, és nem lesz zsíros az arcom tőle, az illata is nagyon jó. Reggelre sima, puha a bőröm. Ha elfogy biztos újra veszem, a legjobb éjszakai krém.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 14.

Linda83

2021. február 17.

Akciós volt, már meg nem mondom melyik webshopban és gondoltam teszek egy próbát, nem okoz pattanást, hidratált arccal ébredek, igaz kicsit kell várni a beszívódásra, tehát ne lefekvés előtt 3 perccel kend be vele az arcod :), bár ahogy látom másnak nincs vele gondja, engem nem csíp vagy ilyesmi, pedig gyorsan kipirosodik az arcom, ha nem megfelelő krémmel kenem be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 17.

Zsuzska1979

2021. február 15.

Még csak egy hete használom, de már most beszereztem belőle egy újabb dobozzal, ha elfogy legyen utánpótlás. Kellemes tapintású, puha utána a bőröm. Talán mikor felkenem picit csíp, gondolom a parfüm miatt, de csak pár másodpercig, utána semmi gond vele. Nagyon gyorsan beszívódik. Újraveveős egyértelműen. Imádom.
Update. Már egyáltalán nem csíp, talán nem is ezzel volt a baj. Továbbra is imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 15.

Lexy00

2021. február 4.

Tavaly márciusban a DM épp kiárusította ezt a krémek 1500 Ft-ért, így gondoltam kipróbálom. Közben elolvastam az itteni jó véleményeket illetve ki is próbáltam és annyira meggyőzött, hogy gyorsan lecsaptam még egy olcsó tégelyre. Nem éjszakai maszknak használtam heti párszor, hanem éjszakai krémként minden este és rendkívül elégedett voltam a hatásával, állagával sőt még az illatával is, ami nem túl erős, igazából egy kis wellness élményt ad az arcnak. Az állaga kicsit zselés, de könnyen bedolgozható a bőrbe és viszonylag gyorsan beszívódik. Nekem minden évszakban szerette a bőröm, nyáron csak pár alkalommal nem kentem, amikor tartósan meleg időszak volt. Pattanásokat és irritációt nem okozott, csak szépen hidratálta a bőrt. A 2 tégely nekem fél évig tartott, tavaly októberben pedig még egyre beruháztam, ami pár napja fogyott el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 4.

angyalka1225

2021. január 27.

A szívemhez nőtt! :) Épp "behisztiztem", hogy tök mindegy, mit kenek az arcomra, drágább vagy olcsóbb krémet, reggelre piros pöttyös és/vagy száraz, ezért mikor újra elfogyott az előbbi kategóriából a még úgy-ahogy hatásos kencém, itteni vélemények alapján erre váltottam. Nem is gondoltam, hogy ilyen felüdülés lesz! Szinte érzem, ahogy issza a bőröm. Enyhe, kellemes illata van és reggel puhább bőrrel ébredek. Biztos, hogy újravevős lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 27.

Mamamacica

2021. január 23.

A legjobb éjszakai krém.
Megfelelő mennyiséget használva nem hagy ragacsos érzetet maga után. Kellőképpen hidratál, az illata is jó. Nem irritál, nem pattanásképző.
Megéri az árát.
Már többször újravettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 23.

A legjobb éjszakai krém.
Megéri az árát.
Már többször újravettem.

LauraLabancz

2021. január 3.

Az egyik legjobb hidratáló, imádja a bőröm, könnyen beszívódik és nagyon puha lesz tőle a bőröm, egyszerűen imádom! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 3.

klauds

2020. december 5.

Imádom az egész Hydro Boost kollekciót, de ez a kedvencem belőle (a lemosó mellett), mert ez a leghidratálóbb száraz-kombinált bőrömre. Könnyen beszívódik (bár vigyázni kell, mert ha túl sokat teszek fel kicsit ragacsos lehet), hidratál, kisimít, nem okoz pattanást. Sleeping Cream mivoltából estére tökéletes, de valamiért számomra sminkalapnak is nagyon bevállt :D Nagyon száraz bőrre egy táplálóbb krémet azért nem helyettesít, inkább kiegészít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 5.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Sodium Hyaluronate, Dimethiconol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.