Neutrogena

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Kézkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: FruzsinaB, Módosítva: 2020. december 7.

Kategória:   Kézkrémek

A bőrgyógyászok által kifejlesztett kézkrém azonnali és tartós enyhülést nyújt még a legszárazabb kezeknek is. Egy csepp is elég ebből a glicerinben gazdag formulából, hogy azonnal enyhítse és védje az erősen száraz és kirepedezett kezeket. Még a szélsőséges körülményeknek kitett kezet is láthatóan puhábbá és lágyabbá varázsolja. Koncentrált összetételének köszönhetően akár 300 alkalomra is elegendő.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

viragocskaa

2021. augusztus 28.

Nagyon jót tett a kiszáradt kezemnek, de nagyon nehéz elkenni. Eléggé zsíros…

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 28.

Nagyon jót tett a kiszáradt kezemnek, de nagyon nehéz elkenni. Eléggé zsíros…

simple

2021. június 2.

Imádom. Télen szétreped a kezem, és vérzik, annyira kiszárad. Egy éjszaka alatt helyrehozza. Tény, hogy nehezen szívódik be, zsíros réteget hagy, de lefekvés előtt érdemes vastagabban bekenni, és akkor javít annyit a kezek állapotán, hogy másnap estig ki lehet bírni nélküle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. június 2.

hippiesaur

2021. április 3.

Nagyon jó kis kézkrém, de csak éjszakára merem felrakni, mert hagy egy ilyen zsíros réteget a kezemen, de reggelre mindig pihe-puha kézzel ébredek. :) A télen nagyon igénybevett és száraz kezeimmel egyébként csodákat művelt, eddig egyik kézkrémem se tudott mit kezdeni ezzel a problémával. Egyáltalán nem irritálja a nagyon száraz, esetenként sebes részeket sem, úgyhogy nálam csillagos 5-ös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 3.

pointofview

2021. február 15.

Hamar beszívódó, illatmentes, szép összetevőkkel rendelkező krém. Erősen kiszáradt, érzékeny, ekcémás bőrre nagyon ajánlom. Két hétig próbálkoztam más krémekkel, majd rátaláltam erre a krémre, amely két nap alatt rendbe tette a bőrömet. Hatásában a Balea Handkonzentrat krémjéhez tudom hasonlítani, amely sajnos már nem kapható. Azt hiszem, hogy megtaláltam az utódját.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 15.

Antioxidánsok: Tocopherol