Neutrogena

Ár:   900 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   5 g   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: luna.nova, Módosítva: 2021. augusztus 30.

Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz

"Azonnali és tartós enyhülés a száraz és cserepes ajkaknak. Hidratáló formulája megnyugtatja és puhábbá teszi az ajkakat, miközben erősíti annak természetes védőrétegét."

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

olahlili

2024. május 2.

Eddigi legjobb ajakápolóm, mindig újraveszem, nagyon jól hidratál, de nincs nehéz, zsíros érzete az ajkakon. Egyáltalán nem szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. május 2.

AlizPeter

2024. április 9.

Új kedvenc! Felkenem és nem is érezni h rajtam van, mégis táplál nem száraz mellette az ajkam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 9.

hippiesaur

2024. március 10.

Vaktában vettem meg, mert sajnos átformulázták az addig kedvenc ajakápolómat. Reggelente szoktam ezt használni a rúzsok előkészítésére. Nagyon jól hidratál, jó érzés használni. Valószínű újravevős lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 10.

Niki961

2024. január 4.

Számomra tökéletes ajakápoló. Krémes, illatmentes és jól hidratál. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 4.

Számomra tökéletes ajakápoló. Krémes, illatmentes és jól hidratál. :)

B.Sempervivum

2023. december 7.

Eddig az egyetlen ajakbalzsam, aminek a hatása azonnal látható volt az ajkaimon a változás rögtön érezhető volt. Iszonyatosan kicserepesedett a szám a hideg szeles időben és egy impulzusvásárlás során esett erre a termékre a választásom. Nem bántam meg! Kellemes, nem tolakodó illat, zsíros állag, kiváló hidratálás. Nem hagy ragacsos érzetet maga után. Magasan a legjobb ajakápoló azok közül, amiket eddig próbáltam. Biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 7.

ansc

2023. november 29.

Nagyon pöpec kis ajakápoló! Kicsit keményebb mint más átlagos ajakápolók de azért nem annyira, hogy ne lehessen normálisan felvinni. Nem fehéríti a számat, nincs büdi szaga. Csodálatosan ápol. Amióta használom (napközben, éjszakára pedig vazelin) egyáltalán nem cserepesedik a szám. Nagyon jó állapotban tudom tartani. Az eddigi legjobb amit próbáltam. Biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. november 29.

Beya93

2023. október 17.

Sebesre fújta a szél a számat, konkrétan vérzett már. Nagyon szépen helyre hozta 4-5 nap alatt, azóta függő lettem és folyamatosan használom. Jó zsíros, azonnal érzem az ápoló hatást, szép lassan szivodik fel. Ez tényleg hidratal, egyáltalán nem szarit. Érdekes hogy van benne parfüm mert én semmilyen illatot nem érzek. Ujravevos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 17.

amera

2023. október 13.

A Labello original a kedvencem, de gyakran megpróbálkozom más márkák ajakápolóival, ha olcsóbban jutok hozzá. Most végre kipróbáltam ezt a csodát, és lehet, hogy új kedvencem lett. Éppen nagyon ki volt cserepesedve az ajkam, és 1 nap alatt rendbe tette. Nagyon kellemes az enyhe kis illata, a formulája is szuper. Nem kell 1 óra múlva újrakenni, mert megint száraz lenne az ajkam. Nem ragacsos, jó érzést hagy maga után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 13.

kovacsdora2004

2023. július 3.

Csodalatos formula es nagyon hatékony.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. július 3.

Csodalatos formula es nagyon hatékony.

Fehereszti

2023. június 7.

Egész jó kis ajakápoló, de azért nem csodaszer. Ár érték arányban egy alap kenegetősnek teljesen megfelelő, hamar puhítja a szám és enyhíti a cserepesedést, száradást is. Elégedett vagyok vele, de még keresem az igazit, ami tényleg a tökéletes kinézetre is és hatásra is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. június 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Tocopherol
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Mesterséges viasz, mely különböző szénhidrogének komplex keveréke. Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó, megkötő (a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”)  és bőrpuhító (emolliens) funkciói vannak a krémekben.

Brazil viasz, vagy pálmaviasz, melyet egy Brazíliában élő pálma leveléből állítanak elő. Nagyon sűrű emollient anyag, amely csillogó felületet hagy maga után, így a kozmetikai iparban leginkább szájfényekben, szőlőzsírokban és egyéb smink termékekben használják a magas olvadáspontja (85°C) miatt.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag, mely segít sűrűbbé tenni a kozmetikumokat, hogy azok így kevésbé folyjanak.

Avokádóolaj. Vitaminokban és zsírsavakban gazdag (70%-a olajsav) természetes olaj, mely könnyen a bőrbe szívódik, kiváló emolliens és hidratáló anyag a száraz, érett bőr számára. Ekcémás és atópiás bőr számára is kiváló összetevő, mely hatásos a szárazság és viszketés enyhítésében. Antioxidáns tulajdonsága is van.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.