Neutrogena

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Babooca, Módosítva: 2015. november 4.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál

2015-ös téli limitált kiadás, Darling Clementine által megálmodott téli hangulatú díszítéssel

A glicerinben gazdag formula egy cseppje azonnal megkönnyebbülést és védelmet nyújt a nagyon száraz, kirepedezett kezeknek, melyek láthatóan puhábbá és simábbá válnak. 200 alkalomra elegendő.

Missy023

2020. június 3.

Ekcémás, hiperérzékeny bőrre kiváló. A legtöbb parfümös, híg krém kifejezetten marja a kezeimet, ezért óvatosan kell válsztanom, ez viszont bevált. Elég nehéz krém, nem könnyű eloszlatni, a hidegben pedig szó szerint ki kell sajtolni a krémet a tubusból. De aki hasonló cipőben jár, az biztosan nem akad meg ilyen apróságokon. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 3.

honeymoon

2019. március 31.

Olvastam az előző szólásokat,kinek zsíros kinek jó. Nos,az én kezem szét reped több helyen is,akár nyáron is,immunológiai oka van. Ez a kézkrém csodákat művel vele. Beszívódik hamar és utána olyan selymes érzés marad. Nekem egyáltalán nem marad zsíros érzés még gyakorlatilag sem. Akinek nem repedezik csak kézkrémet igényel az használja a piros kupakosat,az krémesebb. Nekem bevált és jó. És köszi a tippet hogy kínai boltban olcsóbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 31.

boribari

2017. július 26.

Nekem nagyon hajlamosak a kiszáradásra a kezeim, évszaktól függetlenül. Ez az a kézkrém, ami mindig helyreállítja a kezeim állapotát, és utána puhává varázsolja. Az illata is jó, sokáig elég. Úgyhogy aki hasonló problémákkal küzd, és keresi a helyreállító krémet, akkor ezt tudom ajánlani.
(Nyáron néha olcsóbban hozzá lehet jutni.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 26.

(Nyáron néha olcsóbban hozzá lehet jutni.)

HevesPetra

2017. január 2.

A száraz kezeimet remekül védi a hidegtől. Testes krém,de valóban elég belőle nagyon kevés is, jól oszlatható. Olykor-olykor az ajkaimra is teszek belőle. Az egyik legjobb kézkrém, ha papírokat nem fogdosok, mert azon bizony ottmarad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 2.

timi02

2016. december 19.

Pár napja használom, tavalyról maradt meg. Én csak dicsérni fogom: tényleg fura elsőre az állaga, sűrű, de aztán gyorsan beszívódik, és nem hagy zavaró ragacsos érzetet a kezeken. A bőrszárazságot hosszútávon kiválóan orvosolja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 19.

Timi2424

2016. december 9.

Ez a krém tényleg valami csodás. Annyira ki szokott száradni télen a kezem, hogy fáj és bármivel kentem eddig nem hozott nagy változást. Két napja használom ezt a csodakrémet és szinte teljesen meggyógyította a kezem. Tuti, hogy ezentúl mindig lesz itthon belőle.

UPDATE
Ez tényleg egy csoda, 3 nap alatt a kicserepesedett bőrömet teljesen helyrehozta, olyan puha, mint a babák bőre. Köszönöm a kitalálójának, zseniális!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 9.

UPDATE

imbeth

2016. június 14.

A csomagolását imádtam. Sokáig elég, de nagyon fura az állaga nekem. Tömör, talán túlságosan is, tudom téli kiadás, de ..Van, hogy túl sokat sikerül felvinnem, nem lehet olyan jól eloszlatni. Az illata sem a kedvencem. Alapvetően nagyon jól véd ideiglenesen, de nem váltotta be a hozzá fűzött hatalmas várakozásaimat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 14.

Babooca

2015. október 23.

2 hete bukkantam rá az Intersparban, féláron volt, azt hittem tavaly téli kifutásra váró kiadás ez. Most, hogy keresgettem itt, hátha ugyanaz az összetevője, döbbentem rá arra, hogy ez bizony idei kiadás, és csak október 1-je óta elérhető. Így úgy döntöttem, hogy feltöltöm, mivel nem egyezik az összetevőlistája a már régóta futtatott koncentrált kézkrémmel.

A termékről: Életem első kézkréme, ami használ. Régen egy mini kiszerelésem volt belőle, és nagyon szerettem. Az első krém, ami miatt várom az esti krémezést, és amelyiket sosem felejtek ki az esti rutinomból, ez nagy szó nálam. Amikor tudom, hordom magammal napközben is, és amint eszembe jut kenem is ezerrel. Azonban este a legkényelmesebb. Az illata kellemes, de nem a legjobb. Ha még találok, akkor az illatmentes változatot veszem. Tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 23.