Neutrogena

Ár:   $6   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: AndreaHetesi, Módosítva: 2016. június 21.

Ár:   $6
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Olajmentes lemosó, mely gyengéden, de mélyen tisztítja a pórusokat.

• Szalicilsavat tartalmaz, ezáltal segít megszabadulni a pattanásoktól és megelőzi az újabbak kialakulását.
  • Bőrnyugtató összetevőkkel az irritáció és a kiszáradás elkerülése érdekében.

heedi

2020. április 16.

Én az USA-ban találtam rá erre a gél állagú arctisztítóra. Nagyjából 7 hónapja használom a zsíros kombinált bőrömön. Csodát ne várjon tőle senki, talán picit szárít is, ha túl sokat használunk belőle, de nagyon jól tisztít. Hidratálni egyébként is kell az arcbőrt, így összességében kellemes érzést hagy maga után. Tapasztalatom szerint ha csak fél "nyomásnyit" használok belőle egyszerre, nem hagy húzódó száraz bőr érzést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 16.

AndreaHetesi

2016. május 27.

Nagyon megszerettem. DE!!!! Az elso heten amikor elkezdtem hasznalni felerosodtek a pattanasaim, rettenetessen kiszaritta az arcom azon reszet amelyek problemasak ( all es allkapocs csont menten ) ezzel rettenetes viszketest eloidezve amihez magam sem tudom, honnan szedtem az akaraterot, hogy ne vakarjam veresre az arcom. A napi ket hasznalatot ezert lecsokkentettem csak napi egyre es hasznalom melle a Neutrogena Acne stress control nevu borradirt ami kimeletes megis fantasztikus. Aztan egy het utan ez egy szempillantas alatt elmulott a viszketes es a pattanasok is elkezdtek halvanyulni es vissza huzodni. Azota mar a 3. uvegem hasznalom es lapul a szekrenyeben egy negyedik.1 uveg nekem kb masfel honapig eleg napi egyszeri hasznalattal. Imadom es ujra es ujra fogom venni akkor is ha neten kell megrendelnem mert nem elerheto az orszagomban (Orosz). Hasznalat utan kell a hidratalo krem. Ami nappal legyen minimum 15SPF-es!!!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 27.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid