Neutrogena

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ella, Módosítva: 2020. január 3.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Megújult formula!

Különleges arctisztító, melyet kifejezetten a mitesszerek eltűntetésére és megelőzésére fejlesztettek ki. A formula a pórusok mélyéig hatol eltávolítva a mitesszerek kialakulásához vezető szennyeződéseket és faggyút. Erős mitesszerellenes összetevője segít megszűntetni a mitesszereket és megelőzi kialakulásukat. Használatával a bőr láthatóan tisztább lesz.

m.ronnie

2022. augusztus 3.

Erősen alkoholos, csíp, kivörösödött tőle a bőröm. Senkinek nem ajánlom :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. augusztus 3.

Erősen alkoholos, csíp, kivörösödött tőle a bőröm. Senkinek nem ajánlom :(

Justanothercomment

2022. május 25.

Súlyos bőrirritaciót okozott a termék, három nap után is teljesen vörös az arcom, száraz, viszket, ég, és látszatra is nagyon csúnya, orvos és patikus is racsodalkozott mit okozott, és még messze nem gyógyul, inkább napról napra rosszabb. 27 ezer forintom bánta (maganorvos) plusz 5 ezer forintos gyógyszertári számla. Max a WC csészére kenyjetek rá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 25.

adri9

2022. május 19.

Szerintem szuper jó termék. Hatalmas pórusaim vannak, és rengeteg fekete apró kis mitesszerem, amik egy nagykezelés után egy nappal újra előjönnek. Ezzel a termékkel vissza tudtam fogni. Nem szárítja tovább az amúgy is vízhiányos bőröm (vagy lehet, de hidratálót használok, így nem érzem) és a csillogó zsíros bőrömön is javított. Nekem bevált, naponta 2x használom reggel és este.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 19.

norikus

2022. április 11.

Nagyon szárítja a bőrt, de annyira alaposan tisztít, hogy csak ezt használom már évek óta. A miteszereket nem távolítja el nálam, és ugyanolyan sok van, mint amikor még nem használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 11.

trixyyhprincess

2022. január 26.

Fura, hogy csak 3 csillagos értékelése van, szerintem nagyon-nagyon jó termék.
Elbánik azokkal a gyulladt pattikkal, amiket lehetetlen kinyomni, de jó nagyra megnőnek, és legalább egy hétig ott éktelenkednek az ember arcán...Már jópár éve nincs szerencsére problémám ezzel, de amikor volt, akkor ez a tonik gyönyörűen elintézte. Este áttöröltem vele, reggelre sokkal kisebb lett, és 2-3 nap alatt el is tűnt teljesen.
Az én bőröm elég érzékeny, de nem tapasztaltam semmiféle irritációt, nem szárított.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 26.

Fura, hogy csak 3 csillagos értékelése van, szerintem nagyon-nagyon jó termék.

Nixi0930

2021. november 29.

Nekem eddig bevált.Nem zsírosít,és tisztábbnak érzem az arcom használat után.Szerintem kevésbé mitesszeresedek mióta használom.De magától a meglévő miteszereket szerintem nem távolítja el. Hasznos,szívesen használom,de azért csodát nem tesz,ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 29.

petra.k

2021. október 7.

A kedvenc tonikom. Szépen fertőtlenít, és csökkentik a miteszerekeket. Szerencsére nem tudok róla rosszat mondani. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 7.

Kovacs_Nikolett

2021. június 22.

Kombinált, T vonalban eléggé zsíros arcbőröm van sok pici mitesszerrel, nekem erre teljesen bevált, nagyon szerettem használni, számomra nem zavaró az alkohol sem, éreztem, hogy teszi a dolgát, mélyre hatol, kevesebb lett a mitesszerem. Szépen mattította is az arcom, így erre nem kellett külön krémet használnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 22.

AllureCode

2021. május 30.

Ez volt az első olyan termék, amit először megvettem és csak utána olvastam el a véleményeket. Teljesen magam alatt voltam, amikor megláttam, hogy 90%-ban 1-2 csillagot kapott, már elkezdtem megbarátkozni a gondolattal, hogy vettem egy drága pucoló szert. Nekem kombinált a bőröm és érzékeny, most ráadásul pattanások is társultak mindehhez. De ha már ez a tonik itt van a kezemben, akkor természetesen kipróbáltam.
Kellemesen csalódtam. Az illata szerintem jó, lehet érezni az alkoholt, de nem zavaró. Az én bőrömet nem csípte, nem égette, nem pirosította ki, nem duzzadt meg tőle semmi. Aki azt mondja, hogy annyira szárít, hogy kétszeresére növeli a faggyútermelést... hát... ezeknek a dolgoknak kicsit olvassatok utána. 3 nap használat után ég és föld lett az arcbőröm! Fantasztikus!
Én alapból minden este lefekvés előtt lemosom a sminket, majd nagyon vékony rétegben bekenem az arcomat Nivea Soft krémmel. Most ez a rutin annyiban változott, hogy a krém előtt áttörlöm az arcomat a Neutrogena Blackhead Eliminating tonikkal. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 30.

Melinda9611

2021. április 2.

Nekem sem vált be. Használat után égő, maró érzés majd másnap pici apró piros pontok,bubok jelentek meg az egesz arcomon. Nem ájánlom senkinek

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 2.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.