Neutrogena

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ella, Módosítva: 2015. május 26.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A Neutrogena Visibly Clear mitesszereltávolító tonik egy különleges arctisztító, melyet kifejezetten a mitesszerek eltűntetésére és megelőzésére fejlesztettek ki. A formula a pórusok mélyéig hatol eltávolítva a mitesszerek kialakulásához vezető szennyeződéseket és faggyút. Erős mitesszerellenes összetevője segít megszűntetni a mitesszereket és megelőzi kialakulásukat. Használatával a bőr láthatóan tisztább lesz.

Kispanda

2019. május 15.

Nem használ, de nem is ront. Szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

Nem használ, de nem is ront. Szárít.

KupaiVirag

Korcsoport: < 18
2019. május 13.

Én még ezt a kis tonikot sok-sok éve használtam, amit őszintén szólva teljesen el is felejtettem, de akkor kb. ez volt az egyetlen arctisztítóm, brutálisan zsíros volt a bőröm és szerettem. Most így évekkel később már nyilván egy kicsit jártasabb vagyok a témában és nem arctisztítóként használok egy tonikot :D. Mivel elfelejtettem, hogy én ezt már használtam így teljesen új lappal indított nálam és őszintén szólva csak levettem a polcról, nem néztem meg az összetevőit, alapvetően szeretem a Neutrogena termékeket, úgyhogy csak úgy jött velem. Itthon jöttem rá, hogy ebben brutálisan sok alkohol van és lehet nem fogja bírni a bőröm, mert vagy mindig zsírosabb lesz az alkoholtól, vagy azonnal hámlok. A sok alkoholt úgy kell érteni, hogy tényleg sok, bántja a szememet amikor használom, de!!! hála annak a szuper kis éjszakai krémnek amit utána használok, egyáltalán nem kezdett el sem hámlani, sem zsírosodni a bőröm és nem is érzem szárazabbnak. A habzó arctisztító tesójával kezdtem el egyszerre használni, így pontosan nem tudom, hogy melyiknek is köszönhetem, de sokkal tisztább lett a bőröm, bár nem voltam sosem a hatalmas piros, egész arcra jutó pattanásos, de mindig volt a homlokomon sok apró, az orromon vagy mellette, az arcomon egy-két helyen és most teljesen kitisztult az arcom, egy nagyon pici pattanás van a homlokomon, ami igazából nem is látszik csak érzem, ha végigsimítok rajta. Szerencsére tényleg nem vagyok nagyon pattanásos, de hogy ezeket a kicsiket is lehozta... nálam itthon biztos, hogy felkerül a csodaszer polcra és bár mindig kísérletezek újabb termékekkel, lehet újraveszem (legalábbis most tudatosan :D).

Update: Nagyon hittem benne, nagyon akartam, nagyon szerettem, szeretem is, továbbra sem hámlott le a bőröm vagy lett mindenhol száraz, de egyszerűen rá kellett, hogy jöjjek, hogy rendben van, hogy egy jó hidratáló semlegesíti az alkohol szárító hatását, de csak egy plusz dolog, amit helyre kell valaminek hozni az arcomon és nem éri meg, úgyhogy fájó szívvel, de elengedem, elhasználom, de leállok az alkoholos tonikokkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. május 13.

w0nd3rd4wn

2019. május 10.

Mai napig használom. Kicsit szárítja a bőröm, de tökéletesen leszedi a bőrömről a sminkmaradékokat, amik a micellás víz után esetleg maradtak.
Így ezzel zárom az arclemosó rituálém esténként. Nem feltétlen minden nap, mert ha épp szárazabb alapból a bőröm, akkor általában kihagyom.

Utána azért érdemes hidratálni, de nem húzódik a bőröm utána egyáltalán.

Pici negatívum, hogy azért elég erős a szaga (alkohol) és rendszeresen köhögnöm kell tőle, úgyhogy aki erre kicsit is érzékenyebb, akkor lehet nem ez lesz a te arctonikod.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

Utána azért érdemes hidratálni, de nem húzódik a bőröm utána egyáltalán.

knoemi07

2019. március 17.

Szeretem az illatát. Alapjába véve mindent tud, amit egy tonik. 😊 Vigyázni kell a használatával, mert eléggé szárítja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 17.

risztina

2019. február 3.

Nemrég kezdtem el használni és az eredménnyel elégedett vagyok. Az alkohol szaga engem nem zavar, inkább az számomra egy kicsit aggasztó, hogy csíp. Igaz cserébe, sokkal szebb lett az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 3.

Adriii93

2019. január 29.

Szerintem ez egy borzalmasan rossz tonik. A tolakodó alkohol szaga nem is zavart eleinte, míg el nem kezdtem használni egy másik terméket és rádöbbentem, hogy nem feltétlen kell hogy tömény alkohol szaga legyen egy arctisztítónak.
A használati utasítás szerint nem kell lemosni én viszont mindig arcot mostam miután használtam mert egy fura fényes réteget képzett az arcomon, amitől én viszolygok.
Ha ennyiben maradt volna a dolog még lehet 3 csillagot is adtam volna viszont kb 2 hét használat után észre vettem, hogy reggelre fénylő, zsíros lett az arcbőröm, amire korábban nem volt példa. Hamar rájöttem, hogy ez a tonik lesz a hunyó. Ezzel a felismeréssel ment is a kukába.
Azt pedig csak zárójelben jegyzem meg, hogy aki esetleg a miteszer eltávolító hatása miatt venné meg - ne tegye. Az égvilágon semmit sem javult a miteszeres bőröm tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 29.

melindafabinyi

2018. november 21.

imádom a neutrogena termékeit de ennek az a tömény alkohol szaga valami borzasztó.....

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 21.

Drazsi

2018. november 7.

Összehúzza a pórusokat, kifényesedik tőle a bőröm. A mitesszerekkel semmit sem csinál. Nem is hasznàltam el az egészet, mert nekem nem ér semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 7.

barczazita

2018. október 29.

Nekem nem okoz pattanást, nem szárítja a bőröm, viszont nagyon zavaró, hogy ilyen alkoholos az illata. Önmagában az is zavaró, hogy ennyi alkoholt tartalmaz a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 29.

bagolylilith

2018. szeptember 14.

Csak azért nem dobom ki, mert konkrétan a telefonom kijelzőjét ezzel takarítom le, néha pedig az epilált bőrfelületet is, de az arcomra egészen biztos, hogy nem fogom használni. Pár alkalom után rájöttem, hogy nincs jó hatással a bőrömre, fényessé teszi, nem érzem azt, hogy tisztítaná, a pattanásaimmal nem kezd semmit, a mitesszerekkel pedig végképp nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Potassium Lactate