Neutrogena

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ella, Módosítva: 2020. január 3.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Megújult formula!

Különleges arctisztító, melyet kifejezetten a mitesszerek eltűntetésére és megelőzésére fejlesztettek ki. A formula a pórusok mélyéig hatol eltávolítva a mitesszerek kialakulásához vezető szennyeződéseket és faggyút. Erős mitesszerellenes összetevője segít megszűntetni a mitesszereket és megelőzi kialakulásukat. Használatával a bőr láthatóan tisztább lesz.

Visibly Clear Blackhead Eliminating Cleanser
Ár: 800 , Eladó: ffanny
Állapot: Majdnem tele, Helyszín: Budapest, fizetés: Banki utalás, személyes átvétel

Mona1984

2020. november 22.

Semmit nem használt, sőt szárított, kellemetlen feszülő bőrt eredményezett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 22.

Semmit nem használt, sőt szárított, kellemetlen feszülő bőrt eredményezett.

wardeclaredonimperfections

2020. november 22.

Borzalmas volt,nagyon szárította a bőröm,irritálta is és ráadásul zsírosabb is lett tőle. Nagyon büdös,alkoholos,nem igazán javított semmit az arcomon,inkább rontott. Nem ajánlom,senkinek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 22.

MF91

2020. október 20.

Iszonyatosan csípte és szárította a bőröm, majd olyan helyeken is előjöttek tőle pattanásaim, ahol sosem voltak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 20.

idonthaveaname

2020. október 10.

Update: két hét után jelentős javulást látok a miteszereimen halványabbak és könnyebben is távoznak, a pórusaim zártabbak, úgyhogy kap négy csillagot.
Nem rossz tonik, de azért vannak jobbak. A miteszereken valamennyit segít, viszont engem minden alkalommal csíp. Ennek ellenére nem vészes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 10.

Ikresmami

2020. augusztus 7.

Sajnos nekem nem jött be. Picit csípett meg pattanásaim lettek tőle. Lehet csak az én bőröm nem birta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

Accika

2020. július 30.

Az “eliminating” kifejezés egyáltalán nem helytálló. Az orrom mindig mitesszeres, illetve a homlokomon is előfordulnak, gyakran nagyobb mitesszerek is. Nos, ezeket nem szüntette meg, csupán annyi változást vettem észre, hogy a homlokomon nem jöttek ki azok a ronda nagy mitesszerek, mint korábban. Eddig a T-vonalon és két oldalt használtam, azonban a korábbi hozzászólásokat olvasva lehet, hogy az orrom alatti kisebb pattanásokért ez felelős, amik viszont korábban nem voltak. Ott abbahagyom, viszont az orromon és a homlokomon továbbra is fogom használni. Nemsokára elfogy, valószínűleg új tonikot fogok kipróbálni ezután.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 30.

Agnes91P

2020. július 4.

Csak az orromra használom, szépen karban tartja a helyzetet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 4.

Csak az orromra használom, szépen karban tartja a helyzetet.

noemip

2020. június 23.

Szörnyű. Nagy mennyiségben tartalmazhat alkoholt amitől természetesen szárit így még zsírosabbá válik a bőr. Az illata is elég szúrós. Olyan bőrfelületem is újra pattanásos lett, ami már évek óta nem volt az. Nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 23.

Liliana0126

2020. június 16.

Akinek tag porusai vannak es zsiros a bore mint nekem, annak biztos, hogy nagyon jo.
Az erzekenyebb borueknek ezt nem ajanlom. En nagyon szeretem nekem bevalt. Furres utan hasznalom, felig vizes arcon, nagyon jol hűsit osszehuzza a porusokat is. Kicsit pirosit de hat ez este lefekvesnel nem zavar, sot en szeretem. Amugy is parperc alatt el is mulik.
Erre hasznalom meg a neutrogena water gelt, es igy nem zsirosodik a borom. Szepen rendbe tartjak. :) Nalam 5csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 16.

picitina

2020. április 23.

Botrány. Sajnos nem néztem meg alaposabban mielőtt megvettem. Nem is értem, hogy 2020-ban ilyen termékek mit keresnek még a polcokon. Szégyen! Ennyi erővel pálinkával is locsolhatnám az arcom. Tömény alkohol az egész, nem tesz jót a bőrnek, kiszárította még jobban az arcom, aztán bezsírosította! A homlokom is pattanásos lett, ahol eddig hál istennek nem volt, hála ennek a terméknek lett!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid