Neutrogena

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: flp.csenge, az összetevőket feltöltötte: Eni90, Módosítva: 2018. július 10.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Mattítja a bőrt és összehúzza a pórusokat.

Luca05

2020. január 21.

Már régóta szemeztem ezzel a termékkel de egy csalódás volt. Ha egyedül használom a terméket baromira szárít, több pattanások is lett tőle. Egyetlen pozitív az illata, frissítően citrusos ami bejön. De ezen kívül semmi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 21.

pakbak

2019. szeptember 3.

Sajnos bár éreztem a nagyon tiszta érzést, de annyira kiszárította a bőrömet, hogy hápogott utána a homlokom. Pedig zsíros a bőröm. Cserébe sokáig kitart, ha valakinek mégis bejön!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

TKataa

2019. július 19.

Nem használom túl régóta; eddigi tapasztalatok: mérsékelten tisztít, eléggé szárít. Az én bőrömnek kicsit sok. A pozitív vélemények hatására szereztem be, de nekem nem jött be annyira. Se az illata, se az állaga, se a hatása. Egyelőre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 19.

orsi0210

2019. július 12.

Fú, hát csodálkozom a sok pozitív véleményen... az én arcbőröm valamiért nagyon nem tolerálja ezt a terméket. Alapvetően vegyes bőrtípusom van, az utóbbi időszakban egyre több pattanással, amiknek a kijöttét erőteljesen fokozza. Közvetlenül a használata után valóban tiszta, kissé talán száraz érzetű is a bőr, de másnap reggelre több, gyulladt pattanás is előjön, amik nehezen gyógyulnak.
Mivel más arctisztítókat is szoktam használni, ezért tudom biztosra mondani, hogy csak ennek az arctisztítónak a használata után jelennek meg ennyire intenzíven a pattanások... Szóval nekem nem nagyon vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 12.

ziza27

2019. május 31.

Nagyon szeretem! Egy hete használom és érezhetően puhább, tisztább az arcbőröm, ami szerencsére amúgy sem problémás. Általában este szoktam használni (egy pumpálásnyi adag bőven elég), hogy az egész napos rohangálás után megtisztítsam a bőrömet a szennyeződésektől. Sminkeltávolításra nem alkalmas, de amúgy sem ez a funkciója. Nagyon szelíd limeos illata van. Ha véletlenül a szembe kerül, eléggé csíp,úgyhogy én a szemeimet mindig gondosan kikerülöm. Nekem nem szárítja a bőrömet, de általában utána természetes összetételű arckrémet azért kenek rá. Ajánlom! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

Noncsi915

2019. április 30.

Csak reggelente használtam, az illata engem nem zavar, szárítani nem szárított, az előző este felkent arckrémet leszedte, de ennyi. Este sminkmaradék és az egésznapos kosz eltávolítására nem használnám. Pórusösszehúzó hatásà nem nagyon éreztem, bár nem igazán tágak a pórusaim.
Mattító hatása egyenlő a nulláéval, abszólúte nem lett mattabb tőle a bőrőm, pedig minden reggel sminkélés előtt ezzel mostam arcot. Kb. 3 hónapig használtam, semmi.
Nem hinnèm, hogy újraveszem a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 30.

Nem hinnèm, hogy újraveszem a terméket.

Betti21

2019. április 2.

Sajnos nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket, az arcradírral együtt vettem, hol ezt, hol azt használtam. Se nem tisztította a bőrömet, se a pórusokat nem húzta össze inkább csak szárította így ezt is elajándékoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 2.

pzita93

2019. március 16.

Nagyon szeretem a friss illatát, reggelente különösen jó használni. Picit szárítja a bőrt, de nálam a következő lépés az arckrém, úgyhogy nem zavar. Tiszta, puha érzetet hagy maga után, és nagyon kellemes a zselés állaga is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 16.

kiscsillag1990

2019. március 10.

Nagyon szeretem ezt is és a rózsaszín tesóját is. Engem nem szárít, az illatát pedig imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

lauraszolloskei

2019. február 2.

Az itteni vélemények miatt vettem meg, de nekem kicsit csalódás. Az illata nem rossz, de szerintem nagyon szárít. Igaz, hogy csak kb. 1 hete használom, még próbálkozom kicsit vele. Ha nem válik be továbbra sem, maximum elteszem nyárra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 2.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol