Neutrogena

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: flp.csenge, az összetevőket feltöltötte: Eni90, Módosítva: 2018. július 10.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Mattítja a bőrt és összehúzza a pórusokat.

Noncsi915

2019. április 30.

Csak reggelente használtam, az illata engem nem zavar, szárítani nem szárított, az előző este felkent arckrémet leszedte, de ennyi. Este sminkmaradék és az egésznapos kosz eltávolítására nem használnám. Pórusösszehúzó hatásà nem nagyon éreztem, bár nem igazán tágak a pórusaim.
Mattító hatása egyenlő a nulláéval, abszólúte nem lett mattabb tőle a bőrőm, pedig minden reggel sminkélés előtt ezzel mostam arcot. Kb. 3 hónapig használtam, semmi.
Nem hinnèm, hogy újraveszem a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 30.

Nem hinnèm, hogy újraveszem a terméket.

Betti21

2019. április 2.

Sajnos nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket, az arcradírral együtt vettem, hol ezt, hol azt használtam. Se nem tisztította a bőrömet, se a pórusokat nem húzta össze inkább csak szárította így ezt is elajándékoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 2.

pzita93

2019. március 16.

Nagyon szeretem a friss illatát, reggelente különösen jó használni. Picit szárítja a bőrt, de nálam a következő lépés az arckrém, úgyhogy nem zavar. Tiszta, puha érzetet hagy maga után, és nagyon kellemes a zselés állaga is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 16.

kiscsillag1990

2019. március 10.

Nagyon szeretem ezt is és a rózsaszín tesóját is. Engem nem szárít, az illatát pedig imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

lauraszolloskei

2019. február 2.

Az itteni vélemények miatt vettem meg, de nekem kicsit csalódás. Az illata nem rossz, de szerintem nagyon szárít. Igaz, hogy csak kb. 1 hete használom, még próbálkozom kicsit vele. Ha nem válik be továbbra sem, maximum elteszem nyárra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 2.

asztromélia

2019. január 30.

Szerintem teljesen atlagos es tulontul illatos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 30.

Szerintem teljesen atlagos es tulontul illatos.

pointofview

2018. november 27.

Az egyik kedvenc arlemosóm, nagyon jól tisztít, tényleg mindent levisz és nem szárít. Az illata pedig igazán friss és kellemes, nem zavaró, a párom is imádja, és az összetevői sem olyan rosszak. Sokféle arctisztítót próbáltam már, de ezt a mai napig szívesen újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

sziluetta

2018. november 19.

A narancssárga csomagolásút akartam beszerezni, de azt sajnos sehol sem találtam, így erre esett a választásom. Meg kell hogy mondjam, nem szeretem az illatosított arcra való cuccokat, tartok tőle, hogy előbb-utóbb ennek az illatát is megunom, de amúgy nagyon kis frissítő kellemes illatú. Nem értem eddig miért nem használtam neutrogéna arctisztítót, nem értem eddig miért nem ezt az arctisztítót használtam, egyszerűen elképesztő, mennyire kitisztult a bőröm, egy megváltás használni, nagyon nagyon szeretem, és még alkoholt sem tartalmaz :)) Eddig ez a legjobb arclemosóm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 19.

dunaimano

2018. november 3.

Eredetileg nem ezt a lemosót akartam megbenni, de a kiszemelt termék sora éppen üresen tátongott, így megvettem ezt. Eddig nagyon jól dolgozik, bár kifejezetten a tág pórusok elleni hatását nem vettem észre. Viszont szépen tisztítja az arcom, visszafogott illata van, nem irritál (bár én nem is vagyok érzékeny). Annak külön örülök, hogy alkoholt nem tartalmaz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 3.

Doora91

2018. október 26.

Ezt a terméket is szívesen használom, inkább reggelente, a könnyed arctisztítási rutin kezdeteként. Szeretem az illatát, tiszta, puha érzést hagy maga után, és nem bántja a bőröm kényesebb részeit sem. Biztosan újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 26.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!