Neutrogena

Ár:   1849 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: hdia, az összetevőket feltöltötte: dandy, Módosítva: 2019. április 15.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Segít megtisztítani a bőrt a pattanásoktól, valamint eltávolítani a szennyeződéseket és a faggyút, hogy megakadályozza az új pattanások kialakulását.
A micella részecskéket tartalmazó formula hatékonyan tisztítja és távolítja el a maradvány szennyeződéseket, a bőr túlzott kiszárítása nélkül. Exkluzív ClearDefend technológiával:

1. A micellás arctisztító tonik segít a pattanások elleni küzdelemben.
  2. Bizonyítottan megkíméli a legtöbb, a bőr számára nélkülözhetetlen tápanyagot.

Érzékeny bőrre is alkalmas.

betts

2020. július 5.

Egész jó:) Első használat után kicsit olyan érzésem volt tőle, mintha lenne benne alkohol, ezért féltem, hogy túlságosan is kiszárítja a bőröm. De semmi ilyesmit nem tapasztaltam és az összetevők alapján nincs is benne. Mintha kevesebb fekete pötty lenne az orromon és az orcáimon. De igazából a pórus összehúzó hatását érzem a leginkább. Negatívum, hogy tényleg lemosás után egy kissé ragacsos réteg érződik, de miután felkenem az arckrémemet el is tűnik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 5.

Lilian09

2019. szeptember 6.

Évekig volt a polcomon, mert egyszerűen nem tudtam rávenni magamat arra, hogy elhasználjam. Az illata nekem bejött és az első benyomásom is kellemes volt, mert hozta a tonikoktól megszokott frissítő, tiszta érzést. VISZONT két perc után mikor beszívódott, nagyon ragacsos lett az arcom és még reggelre is rajta maradt ez a ragdós réteg. Így igazából a pattanások elleni hatásáról nem is nagyon tudok beszélni, mert 1-2 napnál tovább egyhuzamban sose használtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

JuliannaS

Korcsoport: < 18
2019. augusztus 16.

Nekem nem nagyon vált be. Általában a Neutrogena termékekben megbízok, így ezt is kipróbáltam. Az elején tényleg használt, de egy hét után kipattogott tőle a bőröm. Az illata kellemes, az nagyon tetszett. Felvitel után, miután megszárad, ragadós lesz tőle a bőröm ami számomra nagyon zavaró.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

Wandamaci

2019. május 7.

Először az illata fogott meg és eddig nem csalódtam a Neutrogena termékekben. Nagyon szeretem használni. Kifogástalanul megtisztítja az arcom, a sminkmaradékokkal is jól boldogul és kellemes érzetet hagy maga után. Egy kicsit valóban ragacsos érzetet hagy, de nálam ez hamar eltűnik és nem zavar. Használata során észrevettem a bőrömön, hogy nem zsírosodik. Néha csak a homlokom zsíros tapintásúnak érződött, de ez megszűnt. Külön szeretem, hogy másnap is kellemes ragyogást kölcsönöz az arcomnak. Nem fénylik, mintha zsíros lenne, hanem inkább, mintha egy kis highlightert vittem volna fel az arccsontomra. Egészséges, üde hatást ad, ezt nagyon szeretem. Megvagyok vele elégedve, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 7.

csaktimi

2019. április 18.

Nekem sajnos a használata után 2-3 nappal nagyon apró dudorok lettek az államon és a homlokomon, mintha allergiás roham lett volna...abbahagytam, félretettem, elmúlt nagy nehezen, 2-3 HÉT alatt!!! Semmi nem változott a rutinomon csak ez került bele. Amúgy a sminket jól leszedte, nem.lett ragacsos az arcom. Kipróbálom újra, hátha, de ha újra kirügyezek, kuka és 1 csillag, addig 2.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 18.

Andy88

2018. november 5.

Gondolkodtam, hogy megérdemli-e a 3*-ot... nekem sajnos nem vált be. Kombinált bőrtípusom van, ami azt jelenti, hogy néhol zsíros, néhol száraz, de pattanások és mitesszerek szinte mindig vannak rajta. Ez a tonik pont azt ígéri, hogy eltünteti a bőrhibákat. Sajnos csak a zsíros, fénylő, ragacsos érzés marad a használata után, úgy érzem mégjobban eltömíti a pórusaimat. Az illata sem túl kellemes.
Pár nap után rájöttem, hogy ha a használata után arcot mosok langyos vízzel, talán elviselhető, ilyenkor viszont hidratálni kell.
Terméktesztelésre kaptam, de nem fogom újra megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

Terméktesztelésre kaptam, de nem fogom újra megvenni.

NDCsilla

2018. október 23.

3 hete kezdtem használni, az érzékeny de ugyanakkor pattanásra hajlamos bőrömre kerestem tonikot. Az illatát én imádom. Nem csodaszer, de szerintem több pattanást biztosan nem okozott, sőt, azt hiszem, csökkentette is a számukat. Használata után egy picikét "ragacsosnak" érzem a bőrömet... Ez van, amikor zavar, van, amikor pedig egyáltalán nem. Nem tudom, mitől függ/változik. Ha ez a ragacs dolog nem lenne, akkor 4 pont. Így csak 3. Még tesztelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

vocy

2018. június 25.

Nem rossz termék. Olyan átlagos. Szépen leszedi a sminket és szennyeződést az arcról, de csodát nem kell tőle várni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 25.

szilvi07

2018. január 10.

Az arctisztítójával használom együtt, de tapasztalatom szerint csak egy sima arctisztító. A pattanásokkal nem nagyon kezd semmit se.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 10.

noxibaba

2017. szeptember 17.

Számomra nagy csalódás. Zsíros érzetet hagy maga után, nem "lélegzik" a bőröm. Szinte azonnal fénylik. Az illata jó. Sminklemosáshoz jó lesz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Felületaktív anyag és tartósítószer.