Neutrogena

Ár:   1849 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Dius89, az összetevőket feltöltötte: birokitti, Módosítva: 2018. augusztus 28.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Az első naptól segít megtisztítani a bőrt a pattanásoktól, és segít megőrizni a bőr védekezőképességét, hogy ellenállóbb lehessen a pattanásokkal szemben.

1. Erőteljes, tisztító hatású formulájával a pórusok mélyére hatolva veszi fel a harcot a pattanásokkal.
  2. A bőr számára nélkülözhetetlen tápanyagok legtöbbjét klinikailag bizonyítottan megkíméli, így építve a bőr természetes védőrétegét, amely segít megakadályozni az új pattanások kialakulását.

csyngo

2019. augusztus 4.

Sokáig sajnáltam rá a pénzt, mert azt hittem egyéb márkák pattanásos bőrre kifejlesztett lemosói is működni fognak. Nem sikerült olyat találnom ami javított volna a bőrömön, ezért beinvesztáltam ebbe a lemosóba. És milyen jól tettem. Sokáig elég és valóban működik. Az illata kellemes és használat után friss érzetet ad. Biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 4.

atram

2019. június 5.

Sziasztok, nagyon gazdaságosnak találtam. Nincs különösen erős illata, de hatásos és gazdaságos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 5.

KupaiVirag

Korcsoport: < 18
2019. április 25.

Végre egy jó lemosó! Én elektromos arctisztító kefével használom esténként és nagyon meg vagyok elégedve. Eddig próbáltam semleges lemosókat használni, amik nem ígérnek semmit, nem csinálnak semmit, csak leszedik a koszt és véget is ér a történet, mert ezek a pattanásokra, miteszerekre, nagyon durván minden-problémát-megoldó termékek valamiért nem szeretik az arcomat, húzódik utána, túlszárítja, zsírosabb lesz mint alapból, hámlik, egy szóval minden baja van, de ezután nincs ilyen. Közvetlenül a tisztítás után is teljesen hidratáltnak érződik az bőröm, mint a baba popsi és nem húzódik, nem száraz, egyszerűen tökéletes. A visibly clear tonikkal együtt kezdtem el használni, szóval nem igazán tudom melyiknek köszönhetem (hajlok afelé, hogy inkább ennek a lemosónak), de egyszerűen eltűntek azok a nagyon idegesítő apró kis pattanások a homlokomról és a pórusaimat is szépen összehúzta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. április 25.

bolvesz

2019. március 11.

Nagyon szeretem ezt a lemosót. Többször is visszatértem hozzá. Jó az illata és használat után tényleg látszik a pólusösszehúzó hatás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 11.

renee9728

2018. október 23.

Imádooom. Nagyon szeretem az illatát, kellemes parfümös és nagyon jól tisztítja a bőrt, teljesen felfrissül tőle az arcom.
Mindenképpen újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 23.

Mindenképpen újra fogom vásárolni.

Lina13

2018. október 13.

Tényleg nem vicc amikor azt mondják zsíros bőrre ajánlott. Legalábbis amikor zsírosabb volt a bőröm az átlagnál akkor nagyon jó szolgálatot tett de aztán jól elkezdte kiszárítani és utána már az okozta a pattanásokat :/ Tényleg jó! De én inkább csak néha használom, a krémesebb arcmosók a mindennapokban nekem jobb szolgálatot tesznek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 13.

zsbsz

2018. szeptember 11.

Nekem ő a kedvencem, szuperül tisztít, remek állag, csomagolás és illat. Amit különösen szeretek benne, hogy olajmentes, így abszolút kompatibilis a tartós műszempillákkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

birokitti

2018. augusztus 22.

Egy éve a Neutrogena Visibly Clear Pore & Shine lemosót használom, de gondoltam most kipróbálom ezt is. Az illata az előzőhöz képest sokkal tolakodóbb, parfümös és nem olyan frissítő - viszont tisztításban nagyon jó. Összességében minőségi, megéri az árát, de az arra érzékenyeknél az erős illat zavaró lehet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

biusjj

2018. június 6.

A valaha volt legjobb lemosóm! Próbáltam sok mindent, de ettől rövid idő alatt, látványosan szebb lett a bőröm. Az illata kellemes, friss, viszont eléggé erőteljes. Jól habzik, napi 2szer használom, reggel este. Nagyon jól tisztít, utána matt marad az arcom és egyáltalán nem lesz piros. Egyszerűen nem tudom eddig miért nem ezt vettem. Millió csillag *****

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 6.

Lina14

2018. május 11.

nekem sem tett olyan nagy változást a pattanások terén, mondjuk már nincs annyi mint régen
emellett még a lime-tangerine meg a pink grapefruit is megvan, ezek közül talán ez az ami a legkevésbé lázba tud hozni, valószínűleg mert nincs olyan fincsi illata mint a többinek
a dolgát attól függetlenül jól végzi, szépen tisztít, nem szárít és kevés kell belőle, mert jól habzik, plusz nem nehéz lemosni

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 11.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Felületaktív anyag és tartósítószer.