Neutrogena

Ár:   1849 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Dius89, az összetevőket feltöltötte: birokitti, Módosítva: 2018. augusztus 28.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Az első naptól segít megtisztítani a bőrt a pattanásoktól, és segít megőrizni a bőr védekezőképességét, hogy ellenállóbb lehessen a pattanásokkal szemben.

1. Erőteljes, tisztító hatású formulájával a pórusok mélyére hatolva veszi fel a harcot a pattanásokkal.
  2. A bőr számára nélkülözhetetlen tápanyagok legtöbbjét klinikailag bizonyítottan megkíméli, így építve a bőr természetes védőrétegét, amely segít megakadályozni az új pattanások kialakulását.

Hannabeutygirl

Korcsoport: < 18
2020. június 9.

A legjobb arclemosó, amit valaha használtam, és ezt igazán akkor vettem észre, miután elfogyott és mást használtam. Egy-két használat után már lathatóan tisztább és kevésbé gyulladt az arcom,és még puhább is. Mindenképpen újra fogom venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. június 9.

Wvivi

2020. április 4.

Nem ajánlom napi használatra, ha valakinek érzékeny vagy nem nagyon zsíros a bőre!
Inkább egy gyengébb hámlasztónak mondanám, mint arctisztítónak. 3 nap alatt kiszárította a bőrömet.
Valószínűleg heti egy alakommal lassanként elhasználom, de másik arctisztítót használok, a Neutrogena Hydro Boost Arctisztító hidratáló gélt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 4.

vitezviki

2020. január 5.

Imádom! Már az első használat után észrevettem, hogy milyen puha lett tőle a bőröm, és bár tényleg szárít, nem olyan erős mint egy tonik, így a bőröm mégse húzódik, vagy érződik túl száraznak. Nem habzik annyira vészesen, nagyon szépen tisztít, és az illata is kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 5.

szeplovigyor

2019. december 13.

Állagra könnyebbnek érződik, mint zöld tesvére, viszont nekem sokkal erősebb volt, jobban szárított, úgymond. Illata echte ugyanaz mint az Avonnak a Greek Spa lehúzható maszkjának.
Nekem sajnos nem volt jobb mint a másik, ettől kipattogtam, mert érzékenyebb voltam rá vagy nem is tudom. De azért nem vészes, elhasználgattam. Sminkemet mertem lemosni vele, hogy ne tépje le az arcom.😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 13.

csyngo

2019. augusztus 4.

Sokáig sajnáltam rá a pénzt, mert azt hittem egyéb márkák pattanásos bőrre kifejlesztett lemosói is működni fognak. Nem sikerült olyat találnom ami javított volna a bőrömön, ezért beinvesztáltam ebbe a lemosóba. És milyen jól tettem. Sokáig elég és valóban működik. Az illata kellemes és használat után friss érzetet ad. Biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 4.

atram

2019. június 5.

Sziasztok, nagyon gazdaságosnak találtam. Nincs különösen erős illata, de hatásos és gazdaságos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 5.

KupaiVirag

2019. április 25.

Végre egy jó lemosó! Én elektromos arctisztító kefével használom esténként és nagyon meg vagyok elégedve. Eddig próbáltam semleges lemosókat használni, amik nem ígérnek semmit, nem csinálnak semmit, csak leszedik a koszt és véget is ér a történet, mert ezek a pattanásokra, miteszerekre, nagyon durván minden-problémát-megoldó termékek valamiért nem szeretik az arcomat, húzódik utána, túlszárítja, zsírosabb lesz mint alapból, hámlik, egy szóval minden baja van, de ezután nincs ilyen. Közvetlenül a tisztítás után is teljesen hidratáltnak érződik az bőröm, mint a baba popsi és nem húzódik, nem száraz, egyszerűen tökéletes. A visibly clear tonikkal együtt kezdtem el használni, szóval nem igazán tudom melyiknek köszönhetem (hajlok afelé, hogy inkább ennek a lemosónak), de egyszerűen eltűntek azok a nagyon idegesítő apró kis pattanások a homlokomról és a pórusaimat is szépen összehúzta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 25.

bolvesz

2019. március 11.

Nagyon szeretem ezt a lemosót. Többször is visszatértem hozzá. Jó az illata és használat után tényleg látszik a pólusösszehúzó hatás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 11.

renee9728

2018. október 23.

Imádooom. Nagyon szeretem az illatát, kellemes parfümös és nagyon jól tisztítja a bőrt, teljesen felfrissül tőle az arcom.
Mindenképpen újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 23.

Mindenképpen újra fogom vásárolni.

Lina13

2018. október 13.

Tényleg nem vicc amikor azt mondják zsíros bőrre ajánlott. Legalábbis amikor zsírosabb volt a bőröm az átlagnál akkor nagyon jó szolgálatot tett de aztán jól elkezdte kiszárítani és utána már az okozta a pattanásokat :/ Tényleg jó! De én inkább csak néha használom, a krémesebb arcmosók a mindennapokban nekem jobb szolgálatot tesznek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 13.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Felületaktív anyag és tartósítószer.