Neutromed

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bestchoice1111, Módosítva: 2017. december 21.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hatékony intim védelem, kifejezetten érzékeny bőrre. A Selyem Proteint tartalmazó formula kímélő hidratáló hatása segít megőrizni a bőr természetes pH értékét. Bőrgyógyászatilag tesztelt. Az Active Defense komplexet tartalmazó formula véd a kellemetlen szagoktól és segít a hosszantartó frissesség megőrzésében.

wildrose

2020. május 2.

Kellemes, enyhe illatú, kicsit hígabb állagú intim szappan, jól habzik, jól tisztít, és nem irritál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 2.

bcintiaibolya

2018. május 28.

Nincs semmilyen negatív hatása, nem okoz irritációt. Kicsit híg az állaga, de meg lehet szokni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 28.

llitrim

2018. május 26.

Lemosóként teszi a dolgát, az illatát is szeretem, engem nem csíp. Az állaga kicsit hígabb, mint a korábbi lemosóké, amiket használtam. Emlékszem régen a lemosókat is pumpás kiszerelésben lehetett kapni, sokkal jobban szerettem azt a megoldást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

katinkaalmos77

2017. december 6.

Az itteni vélemények ellenére megvettem. És nem bántam meg. Nálam teljesen jól működik, teszi a dolgát, nem irritál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 6.

SzandrASD

2017. december 5.

Valószínűleg a parfüm miatt, de engem csíp. Én újragondolnám, hogy ezt biztos érzékeny bőrűeknek ajánlanám-e..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 5.

anitaantal776

Korcsoport: >54
2017. november 27.

Nekem is érzékeny a bőröm, azért ezt választottam. Nálam szerencsére nem váltott ki irritaciót. 🙂 Árban ott van, ahol a többi lemosó, szóval jelenleg rosszat nem tudok rá mondani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. november 27.

noavedon

2017. október 6.

Ezt egyértelműen nem nekünk, tényleg érzékeny bőrűeknek találták ki, különben nem lenne benne parfüm. 2 nap használat után tudtam, hogy ez bizony pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 6.

senskin

2017. szeptember 6.

Egyik legjobb lemosó, és ajánlom mindenkinek. Kár ragozni, nagyon megbízható! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Silk, Lactic Acid, Propylene Glycol