Neutromed

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bestchoice1111, Módosítva: 2017. december 21.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kíméletes: Intim mosakodó gél a hatékony és gyengéd védelemért a legérzékenyebb területeken is. A szappan és színezékektől mentes formula megőrzi a bőr természetes pH értékét az intim területeken. Az Active Defense komplexet tartalmazó formula véd a kellemetlen szagoktól és kíméletes, hosszantartó frissességet nyújt.

TimyeK

2018. augusztus 4.

Vízszerű az állaga, emiatt mindig kifolyik a tenyeremből, hiába ügyeskedek. Engem sajnos kiszárított, emiatt viszkettem tőle :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 4.

Martu0508

2018. június 6.

Nem lett a kedvenc intim lemosòm. A dolgát nagyjábòl teszi, nem csìp, nem irritál. Az állaga vìzszerű, nagyon pazarlòan lehet használni, egy pumpás kiszerelès jobban illene ehhez a termèkhez. Alig habzik. Többet nem veszem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 6.

judit2132

2017. november 23.

Nagyon szépen teszi a dolgát. Elégedett vagyok vele. 🙂

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 23.

Nagyon szépen teszi a dolgát. Elégedett vagyok vele. 🙂

noavedon

2017. október 6.

Ehhez is volt balszerencsém... Mi az, hogy érzékenyeknek, színező és szappanmentes, de VAN BENNE PARFÜM, ami az egyik legingerlőbb kémiai összetevő az összes intim mosakodónál?!
Ha lenne illatmentes ugyanígy szappanmentesen és színezőanyagmentesen, na akkor van miről beszélni. Addig nincs :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 6.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, Propylene Glycol