New Brand

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: nagy.nikike, az összetevőket feltöltötte: Erika80, Módosítva: 2020. október 12.

Cacharel Yes I am parfüm utánzat

PETRA820718

2021. március 23.

Nem ismerem az eredeti illatot, de én ezt nagyon szeretem úgy ahogyan van.
Vidám, nekem mandarinos, hétköznapokban tökéletes illat, tartóssága is rendben van, nyilván a kategóriájában,az üvegét, a mennyiségét, és az árát is nagyon kedvelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 23.

Nem ismerem az eredeti illatot, de én ezt nagyon szeretem úgy ahogyan van.

Mea21

2021. február 19.

Hát ez az illat valami mesés ma szereztem be de szerelem elsőre.Fiatal koromban apukámtól kaptam egy parfümöt és arra az illatra emlékeztet nagyon sehol nem találtam azóta azt hiszem már nem gyártják így legalább ez az illat emlékeztet rá.Egyszerűen imádom a kiszerelés 100 ml az ára pedig nagyon kedvező így újra fújkálható ha nem lenne túl tartós,de 2000 Ft-ért azért nem is várhatunk 24 órát.Később megírom mennyit bírt.🥰 up date: 11 órakkor fújtam be magam 21 kor még érzem az illatát ennyi pénzért ajándék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 19.

Erika80

2020. február 9.

Az üvege szerintem nagyon kis formás, csinosra sikerült. Az illata - már aki szereti az eredeti aromáját - szintén nagyon jól sikeredett. Krémesen édes, gyümölcsös (málnás) aromavilág. Erőteljes, szerintem finom. Bár tény, hogy napi szinten csakis nagy hidegben jó viselni -nekem legalábbis-, de aki nagyon édes illat párti, annak érdemes tenni vele egy próbát. Az eredeti illat is többek számára kelt gagyi benyomást mind külcsín, mind belbecs szintjén. Hát kinek a pap, kinek a papné..
Szerintem finom illata van és nem másodrangú dolog, hogy egy illathoz mennyiért juthatunk hozzá.. Azért az is sokat nyom a latba. Lehet, hogy az eredetiért nem adna ki az ember több tízezret, míg egy utánzatért könnyű szívvel 2-3 ezer forintot.Én legalábbis így vagyok ezzel. Így értékelve, ár-érték aránya remek. Természetesen számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 9.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Coumarin, Limonene, Linalool