New Brand

Ár:   2800 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erika80, Módosítva: 2020. március 24.

Erika80

2020. március 26.

Nagyon kíváncsi lennék, hogy milyen is a CH 212 pop women, mert mindenhol nyári parfümnek írták le és citrusos, virágos, friss illatként. Bár voltak akik egyáltalán nem így érzékelték, de ők voltak kevesebben. Nos, amennyiben ez a parfüm valóban ennek az utánzata, akkor vagy én is azon kisebbség közé tartozom, akik nem a frissességet érzékelik belőle, vagy az én üvegemben más van... :D Én nem tudom, mindenesetre különösnek tartom, hogy én inkább egy édeskésen virágos illatot érzek ki belőle némi kesernyés felhanggal. Az esetleg lehet a grapefruit és a bergamot. A rózsa talán picit jobban otthagyja a lábnyomát, de nem egy tipikus rózsás illat.
A Gucci Bloom jutott eszembe először amikor beleszagoltam és azóta is valamiért ő ugrik be. Talán mert az a "templomosan" virágos, vagy mások úgy jellemezték, poshadt virágos illata van.
Idővel szépen változik, kellemes illat marad utána, de semmiképp nem friss és citrusos jelzőkkel ellátott aroma a számomra az tény. Legalábbis nem a klasszikus értelemben vett citrusos illatvilág. Viszont egy jó 1/4 - 1/2 óra múlva már inkább a Roberto Cavalli Paradiso-ja ugrik be róla.
Tartóssága erős közepesnek mondható. Ár-érték aránya jó. Egyelőre nem nyert meg magának, de egyáltalán nem tartom rossz, kellemetlen illatnak. Komolyabb, nőiesebb illat annál, mint amit a csomagolása és az üvege sugall.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 26.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Citronellol, Eugenol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Linalool