New Brand

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erika80, Módosítva: 2021. február 18.

Erika80

2021. február 21.

Krémesen puha, púderes, édes, visszafogott illat. Lágy és szolid, mégis csalogatja az ember orrát, hogy szimatolja még.. még.. Egyáltalán nem mászik a másik ember arcába, de finoman érezhető ha elmegy az ember valaki mellett vagy közelebb engedi magához pl. egy üdvözlés során. Nézegettem az üvegét miközben fújtam magamra belőle, hogy tudnak valamit ezek a New Brand-esek. Az üveg és az azon lévő jel látványa kissé katonás jellegű (legalábbis szerény véleményem szerint) és ez valóban illik hozzá, ugyanis sokak szerint kissé férfias jellegű az illat. Értem mire gondolnak, bár én nem tartom férfiasnak, de határozottságot és a távolságtartást én is érzem benne. A távolságtartás alatt azt értem, hogy mellőz mindennemű kacérságot és szexiséget, mégis megmarad a nőiességénél. Nekem nagyon bejön ez az illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 21.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Coumarin, D-Limonene, Farnesol, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Linalool

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.