New Brand

Ár:   1980 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: Juditeszter, az összetevőket feltöltötte: Erika80, Módosítva: 2020. március 21.

Ár:   1980 Ft
Bőrtípus:   Száraz

Hermès Twilly d’Hermes jellegű női parfüm

pearldiver66

Korcsoport: >54
2021. április 22.

Most már nekem is megvan ez a D'hermès utánzat, aminek igazán örülök, mert egy nagyon jól sikerült utánzat. Csodálatosan néz ki az üvegje, mivel tényleg ,valójában egy drága minőségi parfüm érzését kelti az emberben. Igényes a külcsín. Ami benne van az valóban kicsit maszkulin is, a leszáradás végül egy nyugodt- harmonikus púderes illatá válik. Nagyon kellemes viselni, az elején erőteljesen indít, majd szép lassan le csendesedik. Én is azt érzem, hogy ez kortalan, sőt! egyetlen parfümöt sem kötnék korhoz, nem is értem miért teszik?! Ez inkább a személyiségedhez kell ,hogy passzoljon. Rólad kell beszéljen és el mondjon valamit. Nem alkalmakra használnám, hanem valóban a hétköznapokban, inkább. Szerintem nagyon jól sikerült illat ha már az utánzatot nézem 😃, és elég szépen tart is.... Rajtam órákig érződött. Elég hosszasan....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. április 22.

Mea21

2021. február 21.

Kifújáskor karcos de átalakul nagyon finom kis illatá lágyan körül leng bármiokor bármihez viselhető .Sajnos én nem sokáig érzem magamon,de lehet hogy csak az én orrom szokja meg,nagy kiszerelés így bármikor újra fújkálható.Nyáron biztos jobban működik majd ez az illat.Csodálatos kis üvegben van azzal a kis masnival igazán drága dolog érzését kelti pedig az ára na az igazi csoda mindössze 1980 ft ért 100ml.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 21.

sweetnika77

2020. november 24.

Nagyon finom tartós illat,férjemnek is nagyon tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. november 24.

Nagyon finom tartós illat,férjemnek is nagyon tetszik.

Erika80

2020. március 20.

Van mintám az eredetiből és az által tetszett meg az illat. Most pedig megvettem ezt. Végre! :)
Valamiért számomra kicsit különleges, érdekes illat, van benne valami megmagyarázhatatlan plusz. Az eredetire szuperül hasonlít ez a parfüm!! Nagyon tetszik! Annyi különbséget vélek csupán felfedezni, hogy a Twilly kifújáskor leheletnyit gyömbéresebb, ezért csípősebb és porosabb, majd a kezdeti erőssége után elkezd finomodni, de ez tényleg csak néminemű különbség! Alapjaiban véve ugyanazt az illatélményt hozza!
Az a kis huncut fűszeressége karöltve vonul végig a tubarózsával. Lecsengése annyira fini.. Igazán nőies illat. Egy bőrkabátos vagy farmeros szereléshez ugyanúgy el tudom képzelni, mint egy remekbe szabott kosztümhöz irodába. Én nem tudom korhoz sem kötni. Sokkal inkább a stílushoz és eleganciához, mint korhoz. Egy huszonévesen is csodásan tud mutatni és akár egy ötvenes vagy idősebb hölgyön is, amennyiben a stílusához harmonizál. Szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 20.

Frufru3

2019. december 29.

Szept.30.: Ezt is ismeretlenül rendeltem meg,sajnos nem tetszik..tanulság.
Kár,H nem találtam kicsit részletesebb véleményt olyanoktól,akiknek már megvan.
Az elején furcsa citrusos jegy,gondolom a gyömbér miatt, majd teljesen átváltozik édeskés illattá! Nem gejl édes,inkább virágos,már majdnem megtetszett, de elkezd kiérződni belőle egy kicsit régies babapúder illat,ami átmegy púder illatba,ami utána viszonylag hosszantartó. Nyakra fújva is kipróbáltam,hogy biztos legyen a véleményem,sajnos nekem nem fiatalos érzést adott.
A maga púderes nemében nem rossz,mert édeskés,de én inkább 40-es korosztálytól felfelé tudom elképzelni ezt az aromát.
Dec.29.:
Egy 50-60 év közötti hölgyhöz került végül,neki nagyon tetszik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 29.

Szept.30.: Ezt is ismeretlenül rendeltem meg,sajnos nem tetszik..tanulság.
Kár,H nem találtam kicsit részletesebb véleményt olyanoktól,akiknek már megvan.
Dec.29.:
Egy 50-60 év közötti hölgyhöz került végül,neki nagyon tetszik.

Juditeszter

2019. június 4.

Csodálatos új illat, egyszerűen imádom! Nagyon tartós!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 4.

Csodálatos új illat, egyszerűen imádom! Nagyon tartós!

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Coumarin, Farnesol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Limonene, Linalool

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.