Nike

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogéria   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: almarek, Módosítva: 2015. június 9.

Lelőhely:   drogéria

Erika80

2019. május 22.

2019. máj. 12.Nekem a rózsaszín üveges EDT van meg (a teljesen színes üveges). Kellemes virágos illata van, a Cloé olcsóbb változata. Jobban tetszik, mint az eredeti, mert az kicsit szúrós, van benne valami, ami némiképp kellemetlenné teszi számomra az amúgy szép illatot. Nagyon jó, tavaszra való parfüm. Tartósságával nincs különösebb problémám. Nem egész napos a bőrömön, de jól bírja. Ahhoz képest, hogy edt főként!

Update: Nagyon szívesen használom, sőt az utóbbi időben szinte minden nap őt veszem le a polcomról. Többen megjegyezték napközben, hogy milyen kellemes az illatom (pedig azt hittem már nem is annyira érzik), férjemnek is nagyon tetszik. Szuper a tartóssága, nagyon meg vagyok elégedve vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 22.

Adrienn24

2017. december 7.

Nagyon vagány, friss illat. Hétköznapi rohangáláshoz kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 7.

Nagyon vagány, friss illat. Hétköznapi rohangáláshoz kiváló.

BrittaCooper

2017. október 15.

Ajándékba kaptam, és nagyon tetszik! Teljesen olyan, mint a Chloé, csak nem olyan harsány. Tartós is, de nem olyan orrfacsaró.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

Ada

2016. szeptember 18.

Egyik kedvenc illatom az idei évben. Ruhára fújva tartósabb, bőrön hamarabb elillan az illata. Ezt egyszerűen megoldom, fújom ruhára és bőrre is mint az őrült. :D Mikor másnap viszem mosásba a ruhát, még mindig érezni az illatát. Érdemes megszagolni és ha megtetszik próbáljátok ki, mert nagyon olcsó. Nem tudom, hogy melyik Chloé parfümhöz hasonlítjátok többen is,sajnos azokat nem ismerem. Viszont nem éreztem ezt az illatot még sehol. Nem tucat illat, ami lássuk be, nem utolsó szempont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 18.

dorkaww

2016. szeptember 14.

Csatlakoznék @nyarigabi kommentjéhez, nekem is rögtön a Chloe parfümje jutott eszembe mikor megszagoltam. Voltaképpen ezért is vettem meg mivel azt a parfümöt imádom de sajnos iszonyat drága még a legkisebb kiszerelése is, így helyettesítő alternatívának ez pedig tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 14.

szabo123

2016. augusztus 30.

Az elején finom illata volt...mostmár nem ez a kedvencem.Különösebb gond nincs vele:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 30.

nyarigabi

2016. augusztus 2.

Az EDT változatát próbáltam. A harsány pink üveg miatt valami édes, gyümis illatot vártam, helyette egy Chloé EDP jellegű rózsás illatot kaptam. Kellemes, de mégiscsak egy koppincs....

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
rocksolya

2016. július 5.

Én szeretem az illatát. Hétköznap a sietős reggelen feldobom és kész. Nagyon olcsó volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 5.

DittiDell

2015. augusztus 22.

Kellemes virágos illata van, nagyon szeretem. Tavaszra, őszre szerintem tökéletes. Nekem ruhára fújva tartós is, pár órán át simán érzem magamon. A csomagolása kicsit egyszerűbb, mintha valami kis gagyi dezodor lenne, de elnezem a Nike-nak :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 22.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Farnesol, Butylphenyl Methylpropional, Lyral, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Linalool, Benzyl Salicylate, Limonene, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Coumarin, Citral

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.