Nikel

Ár:   10 990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Herbamaris, Módosítva: 2017. október 19.

Ár:   10 990 Ft
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Növényi őssejteket tartalmazó tonik. Növényi őssejtes termékek használata megőrzi a felhám őssejtjeinek aktivitását, helyreállítja a felhámot, megőrzi a nedvességét és óvja a bőrt az öregedést előidéző külső tényezőktől.

A tonik a bőrápolás és bőrfiatalítás legfontosabb tulajdonságai közül négyet egyesít: mély hidratálás, regenerálás (lifting hatás), a bőr vitalitásának erősítése és  a legértékesebb epidermális őssejtek önmegújítása, a DNS javítása és az öregedési folyamat késleltetése.

Hidratálók: Isomalt, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid