Nina Ricci

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: PetraJuhasz, Módosítva: 2016. december 29.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: orientális-vanilia

Fejjegy: bogyós gyümölcsök, narancs virág,

Szívjegy: karamella,

Alapjegy: vanília, szantálfa

Ár: 5000 , Eladó: Nero
Állapot: 3-4 alkalommal hasznalt, Helyszín: Budapest , fizetés: Posta / szemelyes atvetel
Ár: 8990 , Eladó: sabell
Állapot: 30ml, a képen látható mennyiség hiányzik belőle, Helyszín: Bonyhád, fizetés: Előre utalás után postázom
aszilvia

2019. április 12.

Jaj, annyira fantasztikus illata van ennek a parfümnek. Szinte sajnálom magamra fújni. :D Imádom. Édes illat, de én az édes illatokat szeretem. Nem émelyítően édes, hanem olyan kellemesen, lágyan. Számomra tökéletes!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 12.

Lilu003

2019. április 6.

Édes illat, főleg a vaníliát és a karamellt érzem benne. Leszáradása számomra nem a legtökéletesebb, de tetszik a maga kislányos jellegével. Mai trendnek teljesen megfelel,nem egy kiemelkedő illat, de megvan a maga bájos karaktere. Sok hasonló illat van már a piacon, szerethető kis komfortillat. Az üvege nagyon szép, külseje nem tükrözi a beltartalmat, ez egy fiatalos,kedves kis illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

Szanszi

2019. március 15.

Számomra ő most a favorit! Nem értem a sok negatív kritikát... Igen,édes, cukorkás de van benne valami friss csavar amitől számomra nagyon különleges. Reggel felfújom és még este is érzem magamon. Biztosan bőrfüggő. Kedves, bàjos illat, olyan kuckózós. A melegebb időben szerintem már sok lesz. Addig is locsolom 😂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 15.

Judittttt

2019. március 12.

Csóri parfüm, nagyon le van húzva. Szerintem nem ilyen tragikus a helyzet.Először is, sokan kifogásolják, hogy az üveg és a beltartalom nincs összefüggésben, mert az üveg nyarat sugároz, a beltartalom telet. Már nem azért a két fillérért, de a kék egy jellegzetesen téli szín, hideg időjárást sugall, az átlátszó kék meg fagyot, nekem legalábbis. Persze vizességet, sósságot, tengert is jelentet. De szerintem nem akkora a disszonancia, sőt, számomra nincs, egyesek meg úgy írnak róla, mintha kólát kortyoló napszemüveges napocska lenne az üvege. :D Egy kék alma, ami nem épp természetes, üveg, áttetsző, számomra igenis tél. És a csomagolás szép, esztétikus.
A beltartalom. Hát én alapból nagyon szeretem a Nina egykét illatát, abszolút kedvenceim. De ezt csak azért vettem meg, mert fél áron volt a Rossmanban, teszter nem volt kint, de Nina, gondoltam úgyis el fog fogyni, konkrétan teljesen rossz Ninát nem szagoltam. Szóval otthon próbáltam ki, nem is emlékszem, hogy valaha tesztert szagoltam volna belőle. Hét tényleg cukros és nekem is a vattacukros illatok jutottak róla eszembe, de ez tényleg maximum SZOFISZTIKÁLT pink sugar, és a szofisztikált itt nagyon fontos. Ez az illat szépen van kidolgozva, nem válik furáva, szépen bontakoznak ki a jegyei, nem tolakodó. Tény ami tény, ez inkáb téli, mint nyári. Valóazínűleg így márciusban el fogom tenni és inkább a Mademoiselle Riccit pörgetem, de azért nem bánom, hogy megvettem, télen jó lesz ez, ha eljön az ideje, meg most se rossz, ha olyanom van. Az igazság az, hogy én magam egyszerűen nem szeretem a nagyon cukorkás illatokat, a púdereset, fanyart, orientálisabbat, frissebbet, esetleg rózsásat szeretem, a cukrost szinte sose. Ez sem az a kategória, amit újra fogok venni ezért, egyszerűen maga a kategória, a mezőny nem annyira az enyém. De ahhoz képest, hogy nem szeretem az ilyen illatokat, elég jól muzsikál még nekem is, és simán magamra is fújtam másnap melóba a megvételt követően, tetszik, okés. Én a szívemhez közelebb álló Nináknál maradok, de szertinem aki szereti a kifejezetten édes illatokat, annak tetszeni fog ez is. Én nem szeretem a kifejezetten édeset. És az a jó ebben a Lunában, hogy nem is vattacukor, meg teljesen cukor, hanem tényleg a karamell cukrossága dominál inkább, talán ettől szofisztikáltabb. Szóval én egyáltalán nem mondanám ekkora kulának, mint előttem, nem érdemli ezt a véleményem szerint. De már megszoktam, hogy amiket én szeretek, azokat húzzák általában itt le a legszebben, én meg a vájtfülű helyett vájtorrúak agyonsztárolt szuperlasszívumoknan lefestett parfümjeitől megyek a falnak. Jól van ez így. Rajtam működik. És egy korábbi véleményezésre reagáva, miszerint ellentmondásos az illat cukrossága és a manapság megjelenő erős és egyenlő nő kép; attól, hogy mindenhonnan megy, hogy erős nők stb, attól még az erős nő nem csak attól lehet erős, hogy kizárólag ilyen meg olyan illatot fúj magára, amit a "nagyok és okosak" szofisztikáltnak és erősnek mondanak és állítanak .... Talán a választás lehetősége és hogy őszintén bevallhatod, hogy igenis én szeretem a cukros édes illatokat, az is egy erősség és egyenlőség, hogy nem kell erőltetettségből ezt meg azt használnod - nem kell olyannak tűnnöd, ami nem vagy, lehetsz önmagad, és attól, hogy a cukrost szereted, nem leszel gyengének és tucatnak bélyegezve. Fiatalabbaknak ajánlom, de whatever, akinek ez tetszik az nyugodtan használja 60 évesen is, ugyan miért is ne? :) szerintem a maga nemében ez egy jó és szépen kitalált illat, de aki nem szereti alapból a cukrost, ne csodálkozzon, hogy ezt sem fogja. Én sem szeretem, de belátom, hogy ez szépen van megkomponálva.
Ja és ami fontos, cukorkás illathoz egészen tartós. Rajtam rettentően rosszul bírják azok is amik másoknak még mosás után is érződnek, és ez szolidan reggeltől késő délutánig körülleng. A leszáradása után az én orromnak már egyáltalán nem az a cukor cukor, inkább szelíd, vaníliás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

anevemhelye

2019. március 2.

Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de számomra vannak azok a parfümök, amiknek biztosan nagyon tudnék örülni, ha ajándékba kapnám, elfújálnám azokon a napokon, amikor szeretnék valami szokatlanabb illatot magam köré, de magamnak sosem vásárolnám meg, mert nem tetszik eléggé hozzá. Na, ő pont ilyen. Szép, szép, de... és mindig ott az a de.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 2.

Katleen

2018. december 11.

Jobban szeretem, mint a Nina-t. Az fűszeresebb, ez pedig édesebb, karamelles, egy csipet frissességgel. Olyan illat,amit az ember rögtön a magáénak érez. Emagról rendeltem,de elég hamar veszít az intenzitásából. Nem egy extravagáns illat, de elég kellemes ahhoz, hogy az ember szívesen viselje.:) Főleg most télen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 11.

abicicaaa

2018. november 30.

1000%, hogy a borkemiammal valami problema van. A Nina egy az egyben Star Nature vattacukor illat rajtam, kislanyoknak valo edes lotty. Pedig ugy gondoltam, hogy a Lunarol lesznek hasonlo gondolataim.
A Luna is edes illat, gyonyoruen erezni benne a vaniliat es a szantalfat, kidolgozott illat.
Nem tudom tetszik-e annyira, hogy egy egesz uveget megvegyek, de fujost mindenkeppen szeretnek. Ugy erzem ez egy olyan illat lesz, amit minel tobbszor illatolok, annal jobban magaval ragad.
Nagyon kulonos, mennyire mashogy mukodnek velunk a parfumok, epp ezert nem ertem sose, mikor mar-mar veszekedes van egy parfum alatt, hogy akkor ez most jo vagy nem.
Jaj. Es amit meg nem ertek.. Miert kek az uvege? Nyari friss illatra asszocialnek, ha nem latnam az osszetevoket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 30.

KBara

2018. november 11.

Édes, vaníliás-gyümölcsös vidám illat. Nekem tetszenek az ilyen típusú illatok. Sok ilyen jellegű illat van a piacon, így valóban nem egy nagyon eredeti illatkompozíció, viszont jó minőségű, tartós parfüm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 11.

silence

2018. október 24.

Mivel a Nina imádott kedvenc volt mindig is (és a változatait is mind megvettem és szerettem), így lehet hogy túl nagy reményeket fűztem Lunához. Szeretem az orientális-vanília illatokat és az összetevői is mind kedvelt komponensek számomra, de így egyben az illat számomra egy hatalmas csalódás.
Amikor megjelent, ismeretlenül is azonnal megrendeltem, azt hittem, nem nagyon lőhetek mellé, de mégis csalódtam. Annyira kis jellegtelen, édes, semmitmondó cukorka illat, sajnos már csak egy a sok ilyen kategóriájában hasonló illat közül, nincs benne semmi egyediség..... vagy csak már szimplán becsömörlöttünk ezektől az "egy kaptafa" illatoktól, nem tudom..... A tartóssága sem volt számomra megnyerő, 1-2 óránál tovább nem éreztem. Így gyorsan meg is váltam a majdnem teli üvegemtől.
3-asra értékelem, mert finom-finom, hétköznapokra elhasználható, de sajnos nem több ennél, nem egy emlékezetes illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 24.

Andy88

2018. október 15.

Nagyon kedvelem a Nina Ricci illatait, de ez nem igazán lett eltalálva :( Nem túl tartós az illata, és sajnos nem is tetszik annyira, mint az eredeti Nina. Iskolás tinédzsereken tudom elképzelni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 15.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Linalool, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone