Nina Ricci

Ár:   7900 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 7900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: citromhab, Módosítva: 2015. január 30.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 7900 Ft

Kiadás éve: 2006

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: amalfi citrom, zöldcitrom
Szívjegyek: Granny Smith alma, bazsarózsa, praliné, maszlag
Alapjegyek: almafa, pézsma, virginiai cédrus

Ár: 7900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 80 ml-es kiszerelésben kapható.
Nina Ricci Nina edt 50ml
Ár: 11000 Ft , Eladó: lenochka
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 2300 Ft , Eladó: mrs.criss
Állapot: Teljesen új, bontatlan , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vmelyik metróvonalon
almafa324

Korcsoport: < 18
2019. március 23.

Gyümölcsösen édes illat,a húszéves lányom kedvence, rajta tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. március 23.

Gyümölcsösen édes illat,a húszéves lányom kedvence, rajta tökéletes.

Lilu003

2019. március 13.

Nem rossz ez az illat, de a hatalmas népszerűségét nem igazán értem. Jellegzetes, sok közül felismerhető, de nem érzem annyira különlegesnek. Édes, citrusos kis illat, nekem hiányzik belőle az a bizonyos plusz. Limitált kiadásait sokkal jobban kedvelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 13.

biju94

2019. február 28.

Nem kell túlragozni, ez egy nagyon jól megkomponált parfüm, a maga gyümölcsös egyszerűségével. Imádnivaló, friss, bájos, könnyű illat. Nem tolakodó , édes de mégsem fojtogató , igazi nyári illat. Többen írják, hogy finom tavaszi-nyári illat, de semmi extra. Szerintem nem is kell bonyultabbnak lennie egy nyári melegben használt illatnak, a kevesebb néha több, főleg ha tartós is.
Az üveget is nagyon eltalálták, esztétikus, nem túl csicsás, csajos .
Természetesen 5* kap

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 28.

Az üveget is nagyon eltalálták, esztétikus, nem túl csicsás, csajos .
Természetesen 5* kap

kispajkos

2019. február 20.

Régen nagyon szerettem ezt az illatot. Tavasszal, nyáron szoktam használni, finom kis édeskés gyümölcsös, de semmi extra. Tartóssága rajtam nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 20.

Kyttana88

2019. január 31.

Imádom. Ennyi. Engem annak idején elkerült a Nina őrület és nem emlékszem rá, hogy mindenkin ezt éreztem volna. De ha így lenne akkor is imádnám. 😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

pinkyy

2019. január 30.

Aranyos édeskés illat. Régen nagyon szerettem, aztán hirtelen mindenki elkezdte használni meg én is eltávolodtam az édes gyümölcsös illatoktól, így többet nem vettem. Ettől függetlenül egy jól eltalált bájos kis illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

Sheila

2019. január 15.

Ismertem régóta, magamon sosem próbáltam azelőtt, nem nagyon izgatott, mert azt gondoltam hogy alma, édes, biztosan a szokásos gyümölcsös közhelyes illatka. Aztán múltkor kis 5 ml-st volt szerencsém próbálgatni és kb 1 hét alatt rákattantam és azóta megvettem nagy üvegben is. Azóta töretlen a szerelem köztünk, jelenlegi kedvenc illatom. Édes, gyümölcsös, almás, de kicsit sem közhelyesen cukros, nagyon fincsi aláfestést adott az ünnepek alatt a karácsonyi hangulathoz, de alighanem melegebb időben is kedvelni fogom. Sajnos nem igazán tartós, hamar bőrközelivé válik, de cserébe legalább nem tolakodó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 15.

Nina1205

2019. január 5.

Minden megvan benne, amitől imádnom kellene, na meg hát mégiscsak a nevemet hordja, de nem szeretem eléggé ahhoz, hogy megvegyem. Pedig hát édes is (bár teszem hozzá, nekem nem eléggé), meg Nina is, de mégis kicsit kevésnek érzem. Valami álomszerűt vártam, ami tényleg lehetne a szignóm, mert annyira adná magát. Biztos túl nagy elvárásokat támasztottam vele szemben és egész más ül az üvegben, mint az én fantáziámban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 5.

abicicaaa

2018. november 30.

Kovezzetek meg, enis legszivesebben megkoveznem magam. Rajtam ez egy az egyben Star Nature vattacukor illat, amit barhonnan felismerek, mert altalanos iskolas koromban mindenki azzal fujta magat.
Nagyon remelem hogy csak az en elcseszett kemiammal mukodik igy, es masok nem ugyanezt erzik magukon, es nem veszik meg tizenezrekert ezt a lottyot.
Teljesen linearis edes vattacukorszirup illat. Imadom az edeset, de ez rajtam nagyon nem mukodik.
(Ellenben a Lunaval, ami meglepő módon gyönyörű teli, ünnepi, edes bujos illat rajtam nemi melyseggel)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 30.

silence

2018. november 23.

Nina egyike a parfümöspolcom "örök gyöngyszemei"-nek! ❤️ Imádom-imádtam és mindig imádni fogom ezt a csodás, piros almácskát! 🍎😍
Hiába lett mára "tucatillat", engem nem zavar különösebben ha máson is megérzem ugyanazt az illatot, amit én viselek, a lényeg, hogy jól érezzem magam a bőrömben ha ezt fújom. Mellesleg nem véletlenül szereti őt mindenki: nagyon finom, édeskés, de mégis friss, piros almás - piros bogyós gyümölcsös finomság, amitől frissnek, fittnek, energikusnak és bájosnak érzed magad egyszerre. Viselésekor azt érzem, hogy minden harmonikus körülöttem, és olyan meseországban érzem magam, mint amit a reklámja vetít. 🥰
Szeretem benne, hogy az illata tényleg egy édes, piros almához hasonlít 🍎 (ahogy az üveg almácska is) és nem annyira fanyar, mint mondjuk DKNY zöld almája (Be Delicious), viszont nem is cukorsziruposan édes...
Másik nagy pozitívum számomra, hogy rajtam rendkívül tartós is, elég reggel fújnom belőle és egész nap körbeölel ez a mennyei finomság.
Megjelenése óta folyamatosan van belőle egy üvegcsével a polcomon (hol nagyobb, hol kisebb kiszerelésben), egyszerűen nem tudok létezni nélküle! 🥰
Télen-nyáron egyaránt szeretettel viselem, bár tény, hogy nyáron többször nyúlok felé...
Nina több flankerjét is beszereztem, amik szintén nagy sikert arattak nálam, de a number one és örök számomra ez az eredeti, legelső NINA! ❤️😍

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 23.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citral, Coumarin, Isoeugenol