KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   7900 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 7900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: citromhab, Módosítva: 2015. január 30.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 7900 Ft

Kiadás éve: 2006

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: amalfi citrom, zöldcitrom
Szívjegyek: Granny Smith alma, bazsarózsa, praliné, maszlag
Alapjegyek: almafa, pézsma, virginiai cédrus

Ár: 7900 Ft, Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 80 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 15.000 ft , Eladó: garamvolgyiflora
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel lehetséges
Nina Ricci Nina fújós
Ár: 1900 , Eladó: Csokri
Állapot: Frissen fújt , Helyszín: Budapest XI.ker , fizetés: Személyesen posta foxpost

mafalda

2018. november 19.

Az én alap darabom, már ami a parfümöket illeti, megvan minden példánya a kicsitől a nagyig, az összes nina almácska, persze ennek az eredetinek nincsen párja, sokan viselik, mert bármilyen alkalomra tökéletes, ez egy kitűnő alkotás a mai trendi illatkavalkád közepén! 🍎

mafalda
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

tothvivien1993

2018. november 14.

Imádom! Nagyon jó illata van, amit egyébként szerintem könnyű felismerni, ezért én úgy gondolom, hogy jellegzetes. Tartósan érezni lehet és nem kell belőle sokat fújni. Ár-érték arányban megfelelő. Nálam alapdarab, ebből a parfümből mindig van :)

tothvivien1993
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

Mandulaszem

2018. szeptember 30.

Nina...💗 Anyukám használja már régóta. Mennyei nőiesség egy édes almácskába zárva. Mint valami nektár. Hihetetlenül finom illat. Könnyű, gyengéd, bájos és végtelenül nőies. Emellett a tartóssága is rendben van.

Mandulaszem
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

Bettu

2018. szeptember 17.

Régebben anyukám kezdte el használni, aztán annyira megtetszett, hogy most már én használom. 😄 Tetszik az illata, bár sokan használják..

Bettu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

kacibog83

2018. szeptember 15.

Augusztusban szereztem be, nagyon jó áron, így a legnagyobb hőségben teszteltem először. Finom, kellemes illata szerencsére jól működik a bőrömön, mert elég sok parfüm válik rajtam kesernyéssé. :-S Na jó, mielőtt megvettem,a drogériában is fújkáltam magamra belőle, nehogy zsákbamacskát vegyek. Azóta beköszöntött az ősz, a héten ismét használtam és azt kell mondjam, a nyári nagy melegben jobban tetszett rajtam. Így a hűvösebb időben citrusos-savanykás alma illat érződik ki a leginkább, ami nem rossz, de a kánikulában jobban esett. Valószínűleg szokás kérdése is, mert ahogy hűlik a levegő, egyre inkább a melegebb, bújós illatokat keresem, mint sem a frissebbeket, ettől függetlenül nincs vele semmi bajom, hiszen valóban olyan kis szeretni való, csábos illat. A tartóssága is rendben van, az üvege egyértelműen tetszik, nem tudok semmi negatívumot felhozni ellene. :-)

kacibog83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

0bikbik0

2018. szeptember 15.

Alapdarab nálam. Semmi túlkomplikálás, egyszerű, kellemes, nem túl feltűnő, de mégis ...minden napra tökéletes.

0bikbik0
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

k001

2018. szeptember 9.

Imádtam, a kedvenc parfümöm volt sokáig, nagyon finom, nőies, bájos illat, így 5 csillagot adok neki.
Amikor hordtam folyamatosan megkérdezték, hogy mi ez a jó illatú parfüm ,ami rajtam van :)
Ma már nem is tudnám hordani, "kinőttem belőle".

k001
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Ma már nem is tudnám hordani, "kinőttem belőle".

Bonzee

2018. augusztus 14.

2018. 07.22: Sokan odavannak érte a környezetemben, és alapvetően nekem is tetszik: tiszta, kecses, őszinte illat.
Ugyanakkor azonban, összességében nekem valami hiányzik belőle, kissé "üresnek" érzem. Nem érzékelek semmilyen "mögöttes tartalmat", azt az x-edik dimenziót, amire egyértelműen rábólintanék. Itt azt is olvastam többek között, hogy a karakteressége nem feltétlenül az előnye. Számomra viszont éppen az a hátránya, hogy nincs karaktere - vagy legalábbis nem olyan jellegű, amely az enyémhez passzolna, kiegészítve azt.
Megnéztem, hogy Ninához képest Luna értékelése mennyire le lett húzva. Hát... lehet, hogy ciki, de az én lelkem és orrom kettőjük közül inkább arrafelé húz.
Az a helyzet viszont, hogy mivel csak a minap kezdtem használni mindkét illatot, egyelőre a kísérletezés stádiumában leledzem. Nem kizárt, hogy pár hét múlva fanatikus Nina rajongóvá válok, és Lunától sikítva menekülök majd, mint a többség... Bár a jelek egyelőre nem erre utalnak.

2018.08.14. Update: Megtörtént. Sikítva menekülök tőle. Csak éppen nem Lunától, hanem Ninától. Brrrrrr!!!

Bonzee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Dtenci

2018. augusztus 12.

Itt az ideje, hogy véleményezzem ezt a parfümöt,vagy mit is....? A parfüm szó talán nem a legjobb kifejezés rá, mondjuk csak illatocskának.... Teljesen meg vagyok döbbenve,hogy ezt eladják.... Ugye tudjuk,hogy kifújáskor érződik egy parfüm a legjobban, nos itt még olyankor sem. Utána meg aztán végképp nem. Ez nekem egy teljesen nulla valami. Valami szösszenetet érzek belőle,az épen nem is lenne rossz,de mivel semeddig nem tart,így nem is tudom értékelni. Nagyon sajnálom,mert ettől a divaltháztól több parfümöt is szeretek, de ezzel nem lettünk öribarik,

Dtenci
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Scent

2018. július 20.

Ez az illatkompozíció olyan, mint a női alapruhatár egy darabja, nem hiányozhat. Univerzális illat, kortalan, bármikor viselhető. Nem tolakodó, mégis karakteres. Leírhatatlan.

Scent
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 20.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citral, Coumarin, Isoeugenol