KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   7900 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 7900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: citromhab, Módosítva: 2015. január 30.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 7900 Ft

Kiadás éve: 2006

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: amalfi citrom, zöldcitrom
Szívjegyek: Granny Smith alma, bazsarózsa, praliné, maszlag
Alapjegyek: almafa, pézsma, virginiai cédrus

Ár: 7900 Ft, Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 80 ml-es kiszerelésben kapható.
Nina Ricci Nina fújós
Ár: 1900 , Eladó: Csokri
Állapot: Frissen fújt , Helyszín: Budapest XI.ker , fizetés: Személyesen posta foxpost
Nina Ricci Nina edt 50ml
Ár: 13000 Ft , Eladó: lenochka
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Sheila

2019. január 15.

Ismertem régóta, magamon sosem próbáltam azelőtt, nem nagyon izgatott, mert azt gondoltam hogy alma, édes, biztosan a szokásos gyümölcsös közhelyes illatka. Aztán múltkor kis 5 ml-st volt szerencsém próbálgatni és kb 1 hét alatt rákattantam és azóta megvettem nagy üvegben is. Azóta töretlen a szerelem köztünk, jelenlegi kedvenc illatom. Édes, gyümölcsös, almás, de kicsit sem közhelyesen cukros, nagyon fincsi aláfestést adott az ünnepek alatt a karácsonyi hangulathoz, de alighanem melegebb időben is kedvelni fogom. Sajnos nem igazán tartós, hamar bőrközelivé válik, de cserébe legalább nem tolakodó.

Sheila
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 15.

Nina1205

2019. január 5.

Minden megvan benne, amitől imádnom kellene, na meg hát mégiscsak a nevemet hordja, de nem szeretem eléggé ahhoz, hogy megvegyem. Pedig hát édes is (bár teszem hozzá, nekem nem eléggé), meg Nina is, de mégis kicsit kevésnek érzem. Valami álomszerűt vártam, ami tényleg lehetne a szignóm, mert annyira adná magát. Biztos túl nagy elvárásokat támasztottam vele szemben és egész más ül az üvegben, mint az én fantáziámban.

Nina1205
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 5.

abicicaaa

2018. november 30.

Kovezzetek meg, enis legszivesebben megkoveznem magam. Rajtam ez egy az egyben Star Nature vattacukor illat, amit barhonnan felismerek, mert altalanos iskolas koromban mindenki azzal fujta magat.
Nagyon remelem hogy csak az en elcseszett kemiammal mukodik igy, es masok nem ugyanezt erzik magukon, es nem veszik meg tizenezrekert ezt a lottyot.
Teljesen linearis edes vattacukorszirup illat. Imadom az edeset, de ez rajtam nagyon nem mukodik.
(Ellenben a Lunaval, ami meglepő módon gyönyörű teli, ünnepi, edes bujos illat rajtam nemi melyseggel)

abicicaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 30.

silence

2018. november 23.

Nina egyike a parfümöspolcom "örök gyöngyszemei"-nek! ❤️ Imádom-imádtam és mindig imádni fogom ezt a csodás, piros almácskát! 🍎😍
Hiába lett mára "tucatillat", engem nem zavar különösebben ha máson is megérzem ugyanazt az illatot, amit én viselek, a lényeg, hogy jól érezzem magam a bőrömben ha ezt fújom. Mellesleg nem véletlenül szereti őt mindenki: nagyon finom, édeskés, de mégis friss, piros almás - piros bogyós gyümölcsös finomság, amitől frissnek, fittnek, energikusnak és bájosnak érzed magad egyszerre. Viselésekor azt érzem, hogy minden harmonikus körülöttem, és olyan meseországban érzem magam, mint amit a reklámja vetít. 🥰
Szeretem benne, hogy az illata tényleg egy édes, piros almához hasonlít 🍎 (ahogy az üveg almácska is) és nem annyira fanyar, mint mondjuk DKNY zöld almája (Be Delicious), viszont nem is cukorsziruposan édes...
Másik nagy pozitívum számomra, hogy rajtam rendkívül tartós is, elég reggel fújnom belőle és egész nap körbeölel ez a mennyei finomság.
Megjelenése óta folyamatosan van belőle egy üvegcsével a polcomon (hol nagyobb, hol kisebb kiszerelésben), egyszerűen nem tudok létezni nélküle! 🥰
Télen-nyáron egyaránt szeretettel viselem, bár tény, hogy nyáron többször nyúlok felé...
Nina több flankerjét is beszereztem, amik szintén nagy sikert arattak nálam, de a number one és örök számomra ez az eredeti, legelső NINA! ❤️😍

silence
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 23.

doraspill

2018. november 23.

Eletem egyik nagy szerelme. Probàltuk màr egymàst tobbszor elhagyni, de be kell làssam nem megy, nem tudok meglenni nèlkule. Szep emlèkek fuznek hozzà, es nekem egy pillanat alatt nyarat varàzsol. Nem tul èdes, nem tul hivalkodo, ès nagyon huncut. Azt elkèpzelni sem tudom hogy hogy nem lehet ot szeretni. Sokfele verziojàt megalkottàk màr, de nekem az eredeti ami a best of. Ott csucsul a szivem kozepèn! <3

doraspill
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 23.

Lilu003

2018. november 22.

Nem rossz ez az illat, de a hatalmas népszerűségét nem igazán értem. Jellegzetes, sok közül felismerhető, de nem érzem mégsem annyira egyedinek. Édes, citrusos, számomra unalmas és abszolút nem tartós. Ha hétköznapra keresek parfümöt, nem ezt az illatot választanám. Limitált kiadásaiban sokkal jobban sikerült parfümök voltak.

Lilu003
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

mafalda

2018. november 19.

Az én alap darabom, már ami a parfümöket illeti, megvan minden példánya a kicsitől a nagyig, az összes nina almácska, persze ennek az eredetinek nincsen párja, sokan viselik, mert bármilyen alkalomra tökéletes, ez egy kitűnő alkotás a mai trendi illatkavalkád közepén! 🍎

mafalda
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

tothvivien1993

2018. november 14.

Imádom! Nagyon jó illata van, amit egyébként szerintem könnyű felismerni, ezért én úgy gondolom, hogy jellegzetes. Tartósan érezni lehet és nem kell belőle sokat fújni. Ár-érték arányban megfelelő. Nálam alapdarab, ebből a parfümből mindig van :)

tothvivien1993
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

Mandulaszem

2018. szeptember 30.

Nina...💗 Anyukám használja már régóta. Mennyei nőiesség egy édes almácskába zárva. Mint valami nektár. Hihetetlenül finom illat. Könnyű, gyengéd, bájos és végtelenül nőies. Emellett a tartóssága is rendben van.

Mandulaszem
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

Bettu

2018. szeptember 17.

Régebben anyukám kezdte el használni, aztán annyira megtetszett, hogy most már én használom. 😄 Tetszik az illata, bár sokan használják..

Bettu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citral, Coumarin, Isoeugenol