Nina Ricci

Ár:   12 410 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 7900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: citromhab, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   12 410 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 7900 Ft

Kiadás éve: 2006

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: amalfi citrom, zöldcitrom
Szívjegyek: Granny Smith alma, bazsarózsa, praliné, maszlag
Alapjegyek: almafa, pézsma, virginiai cédrus

Ár: 7900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 80 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 1500 Ft + pk , Eladó: HuAnita
Állapot: 4 ml, Helyszín: Kistarcsa, fizetés: Előre utalás után küldöm ajánlott postán maradóként.
Ár: 5000ft+pk , Eladó: Kicsimazsi
Állapot: 50 ml/kép, Helyszín: Szigetszentmiklós, fizetés: Fizetés banki utalással, vagy kp, igény szerint postázom, de személyes átvátel is lehetséges
Deepy

2020. január 3.

Ajándékba kaptam, nagyon megtetszett az üvege, jól mutat a polcon. Nőies, gyümölcsös, de egyáltalán nem túl édes illat. Elégedett vagyok vele, nekem tartós is, biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 3.

peszter7

2019. november 15.

Évek óta ez az abszolút kedvenc, az illata mellett imádom az üvegét is :D Mást típusú nina riccit is használtam már, de valahogy mindig ehhez térek vissza :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

NovErke

2019. szeptember 29.

Volt szerencsém kipróbálni, kifújás után egy nagyon pezsgő gyümölcsös illatot érezhettem magamon. Isteni jó és egyedi volt. Sajnos nem sokáig éreztem magamon kicsit csalódott is voltam, tartósabbra számítottam. Párom viszont még fürdés után is érezte rajtam egy kicsit és nagyon tetszett neki is. Tehát csak az én orrom telt meg vele. Ezt kicsit sajnálom, szívesen szagolgattam volna még én is magamon mert tényleg nagyon jó. Tartós ez, nagyon is csak hamar bőrközelivé válik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

Audry1

2019. szeptember 16.

Nagyon imádom ezt az illatot, bár most egy új kedvencem van éppen. Sajnos egyik általam használt parfüm sem a legolcsóbb kategória, de tartósak és öltözék + kedvfüggő, hogy éppen melyiket szeretném használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

Sziszilady

2019. augusztus 28.

Imádni való illat. De sajnos rajtam nem tartós, ellenben a yodeyma verzióval, ami illatra gyakorlatilag ugyanez a parfüm. Így maradok annál,bármennyire is csodás ez az üveg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

Erikaaida

2019. augusztus 27.

Nagyon kellemes, almás-citrusos, viszont nem eléggé tartós, és a bőröm sajnos nem bírja, kipirosodik tőle. Hercegnős, de nem kislányos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

FurcsaKavics

2019. július 19.

Sokáig szemeztem vele, és végül vettem egy 30 ml-es üveggel. Nem gondoltam, hogy ennyire kompatibilis lesz velem, de, ha már mások is dicsérik az illatom, akkor tud valamit, bár az a lényeg, hogy nekem tetsszen. Nem öntöm telibe magamat, max 2-3 fújás, és egy kellemes virágos-gyümölcsös illatfelhőbe burkolódzom. Annyira nem kifinomult a szimatom, hogy tudjam, hogy rajtam mely illatok dominálnak, de egy biztos, hogy jól érzem magam "benne". Ez egy számomra "kényelmes" illat, ami nem kirívó, de nem is egyhangú/unalmas. Szinte miden nap érte nyúlok, szóval nagy kedvencem lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 19.

Erina

2019. június 24.

Pár napja próbálgatom már, és azt kell mondjam nagyon jó. Szerencsére a bazsarózsa rajtam egyáltalán nem jön elő, citrusok is elmaradnak, és így egy istenien krémes de lágy gyümölcs illat leng körül egész nap. Egész jó tartóssággal bír.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 24.

Lupiluuu

2019. június 19.

Az érzéki Nina....harapnivaló puha illat gyönyörű almába zárva . Nekem az egyik kedvencem,olyan különleges édes és mégis friss gyümölcsös praliné. Az egyik legjobb édes illat amit ismerek. Vannak páran ebben a kategoriában ami tetszik ,de eddig egyikben sem találtam meg ezt a kettőséget az édes gurmand és friss gyümölcs keveredését ami ilyen szépen kiegésziti egymást. 😊❤ férfiak nagyon szeretik, ki ne szeretné ezt a "tiltott gyümölcsöt"

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 19.

mesayaa

2019. május 29.

Mikor még pici tini voltam , a nővérem kapott egy üveggel és én egyből beleszerettem. Mikor végre megvehettem magamnak az első drágább parfümöm, nem volt kérdés, hogy rá esik majd a választásom. Nagyon könnyed, gyümölcsös, csajos illat. 💜

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citral, Coumarin, Isoeugenol