Nina Ricci

Ár:   12 410 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 7900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: citromhab, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   12 410 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 7900 Ft

Kiadás éve: 2006

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: amalfi citrom, zöldcitrom
Szívjegyek: Granny Smith alma, bazsarózsa, praliné, maszlag
Alapjegyek: almafa, pézsma, virginiai cédrus

Ár: 7900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 80 ml-es kiszerelésben kapható.
 Nina Ricci Nina fújós eladó
Ár: 1500 Ft / 2800 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: 5 ml vagy 10 ml, Helyszín: Átvétel: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit! Csere leginkább személyesen lehetséges.
Nina Ricci Nina 100 ml vintage verzió EDT
Ár: 19900 , Eladó: Phantomia
Állapot: használt, dobozos, Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás után postán maradó, vagy Foxpost

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Lenaeri

2021. november 7.

Megérett az idő, hogy írjak róla. Valamikor év elején vettem meg ismeretlenül. Egész jó kis illata volt.
Másnap munkába menet őt választottam. Idővel azon kaptam magam, hogy felfordult a gyomrom tőle. Többet nem használtam. Feltettem eladásra.
Jelentkeztek rá néhányan, de végül köddé váltak.
A napokban tettem vele egy próbát. Ismét finomnak éreztem. Úgy voltam vele, hogy akkor is kitartok!
Ezúttal nem lettem rosszul tőle, kifejezetten jó viselni. Rajtam abszolút édeskés, téli illat.
A sors úgy akarta, hogy nálam maradjon. (szerencsére :-) )

Kicsit ismét elfelejtődött, de most megint felkeltette az érdeklődésemet. Biztos a hűvösebb idő miatt, mert számomra abszolút karácsonyillat. Feltételezem a karamellizált alma miatt. Nagyon jó most viselni.
Szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 7.

Jelentkeztek rá néhányan, de végül köddé váltak.
A sors úgy akarta, hogy nálam maradjon. (szerencsére :-) )

Szeretem.

Rha

2021. november 1.

Az első drágább illatom volt 20 évesen és a mai napig itt van a polcomon. Mostanában kezdem azt érezni, hogy kezdek öreg lenni hozzá.
Édes, gyümis, nagyon tartós illat. Az esküvőnkön is ezt viseltem ♥️.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 1.

Édes, gyümis, nagyon tartós illat. Az esküvőnkön is ezt viseltem ♥️.

Lovemakeup

2021. szeptember 22.

Nem nagyon értek a parfümök leírásához, de nagyon kellemes illat, ami jól működik a bőrömmel. A legfontosabb pedig: nagyon tartós!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 22.

AgiSimon

2021. szeptember 18.

Nálam alap parfüm, 12 éve a polcomon van, nem tudom megunni. Nagyon kellemes, finom illata van, módjával használva nem tolakodó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. szeptember 18.

Katie

2021. augusztus 17.

2014. január 15: Jó pár éve az akkori barátom húgának volt ilyenje, és rögtön beleszerettem. Vettem is egy 80ml-es tesztert, még mindig majdnem félig van, pedig elég sokszor használom. Nagyon keveset is elég belőle fújni, és egész nap kitart az illata.

Szerk. (2021. augusztus 17.): Nem volt tervben, de kb. 10 év után megint beszereztem egy 50 ml-eset (próbavásárlás során parfümöt kellett vennem, és ezt találtam a legjobbnak a webshop kínálatából), és nagyon nosztalgikus, az egyetemi éveimre emlékeztet. Mostanában már nem nagyon hordok feminin parfümöt, de ez annyira jó, hogy kivételt teszek vele. Azóta egyébként próbáltam már boltokban a márka többi alma alakú parfümjét is, de egyik se tetszett annyira, mint ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 17.

nagy.nikike

2021. augusztus 11.

Imádom. Számomra a vidámság és az örök optimizmus illata. Az egyik állándó illatom ,már nem tudom elképzelni magam nélküle.

7 éve állandó lakója a parfümös polcomnak.
Ha egy illatot kellene választanom amit életem végéig használnom kell biztos Ő lenne az.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 11.

7 éve állandó lakója a parfümös polcomnak.

cestlafcknvie

2021. július 13.

Kis kezdő tinikoromban, 12-13 évesen volt ez a parfümöm, ajándékba kaptam egy rokonomtól. Nagyon szerettem, üde, ártatlan, édes illat, pont illik egy 13 éves szárnyait bontogató, de a gyerekkor kedvességét, naivságát még magában hordozó kislányhoz.
Sajnos mostmár nem tudom elviselni az édességét, nekem túl kölyök illat, de el kell ismernem hogy kellemes, és anno imádtam, csak már kinőttem belőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 13.

Isla

2021. június 27.

Egyik rokonomnál szúrtam ki még tiniként ezt a "drága parfümöt", aki a kezembe nyomta, hogy tartsam csak meg, mert ő max vécéillatosításra használja (azt hiszem főként kellemetlen emlékek miatt). Signature illatom lett jó darabig: füstös-cukros, ahogy én szeretem. Illik hozzám, sokszor megdicsértek vele. Azóta is vadászom a Nina almácskákat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 27.

ZoeK

2021. június 6.

Ez az örök kedvenc parfümöm, és csak a régi profilommal írtam róla értékelést, ez pedig tarthatatlan állapot. Szóval: az örök kedvencem... erre tudom azt mondani, hogy igazán én vagyok, engem tükröz. És pont azt szeretem benne, ami sokakat zavar tapasztalataim szerint: az idő előrehaladtával és az édes-citrusos illat lecsengésével megjelenő füstös, kissé kaparós, kesernyés illatot, a pézsma és cédrus illatát. Észrevettem, hogy ezt a két összetevőt nagyon kedvelem, más, általam kedvelt parfümökben is jelen vannak. Vannak örök kedvenceim, de ő a No 1.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 6.

ildig

2021. május 23.

Kedvenc nyári illatom. Édeskés, gyümölcsös és könnyed illat.
Tartóssága egy EDT-nek megfelelő.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 23.

Kedvenc nyári illatom. Édeskés, gyümölcsös és könnyed illat.
Tartóssága egy EDT-nek megfelelő.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citral, Coumarin, Isoeugenol

Részletesebb információ a smartskincare-en.