Nina Ricci

Ár:   12 410 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 7900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: citromhab, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   12 410 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 7900 Ft

Kiadás éve: 2006

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: amalfi citrom, zöldcitrom
Szívjegyek: Granny Smith alma, bazsarózsa, praliné, maszlag
Alapjegyek: almafa, pézsma, virginiai cédrus

Ár: 7900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 80 ml-es kiszerelésben kapható.
KERESEM VINTAGE Nina Ricci Nina
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: Elysia22
Állapot: Vintage fújós vagy üveges maradék , Helyszín: Mindegy, fizetés: Budapesten személyesen is át tudnám venni
Ár: 8.000 Ft , Eladó: bradri
Állapot: Alig használt, kb. 60 ml-s. , Helyszín: Budapest III. kerület, fizetés: Banki utalással postázom, ha szeretnéd, viszont ennek a költsége téged terhel. Személyes átvételre is van lehetőség Budapesten. :)

mlnda

2020. július 8.

Maga az illat tetszik, kellemesen edes-savanyunak mondanam. Nem emelyito, inkabb egy ude, friss illat. Rajtam alapjaraton nem intenziv, hanem csak ugy diszkreten lengedezik.
Nagyon szeretnem, de rajtam ez kesz pocsekolas, ugyanis 1 orat ha tart. Pikk-pakk eltunik. Igy maximum 3 csillagot adhatok neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 8.

Dinabebi

2020. július 8.

Igazi nyárias, gyümölcsös illat. Pár óra elteltével is érzem magamon. Az én orromnak kellemes :)

Evi0924

2020. június 14.

Már a 3. üveggel használom, de mostanra valahogy sikerült megunnom. Könnyed és édes, illat, de nem émelyítően, néha kicsit fanyarnak is érzem. Mindenképpen fiatalabbaknak ajánlanám, mert nem egy mély, karakteres illat, nem igazán nőies, hanem inkább csak ,,kislányos". A ruhákon még mosás után is érzem (ha sokat fújok belőle), viszont rajtam nem olyan tartós...nem hagyok illatfelhőt magam után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 14.

lacrymosa88

2020. május 29.

Finom, gyümölcsös, édesebb illat. Nőies, fiatalos, jó tartósságú, orrnak kellemes, nem intenzív. Megvenni nem venném meg, de ha ajándékba kapnám, elfújkálnám.:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 29.

angy1027

2020. május 26.

Imádom. Egyszerű illat, semmi hivalkodás, de mégis rajtam nagyon jól érzik és szeretem is magamon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 26.

Cathi

2020. május 21.

Mivel van mar biztos 5 különbözö nina ricci illatom, ezt is be fogom szerezni (az ujjal együtt, ami remelem hanarosan kaphato lesz)
Eddig valahogy nem vonzott, de mivel van egy kis mini verziom itthon, lassan-lassan ez is hatalmaba keritett.
Sokakat nem szoktam erteni, akik szerint a nina illatok cukros löttyök, meghogy ugyanolyan, mint barmelyik parfüm. En ezt megcafolom. A Nina Ricci marka nem a vegzet nagyasszonyai illatokat tervezi, mert nem ez az arculata a cegnek, viszont ettöl függetlenül hihetetlen egyedi parfikat alkotnak.
Eleg megemliteni a ricci riccit a rebarbaraval az összetevök közül. Ezer közül is felismerem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 21.

k.boglarka

2020. május 16.

Kellemes az illata, nem túl tolakodó, tartóssága talán lehetne picit tartósabb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 16.

Kellemes az illata, nem túl tolakodó, tartóssága talán lehetne picit tartósabb.

CsinCsilla

2020. május 9.

Talán a Police to be Woman parfümjére emlékeztet, de nem teljesen. Igazi finom, gyümölcsös illat, nem édes, inkább savanykás de pozitív értelemben, emiatt nyáron sem válik folytogatóvá. Ritkán használom, mert van egy összetevője ami néha zavar (még én se jöttem rá, hogy mi az, illetve mitől függ, hogy egyszer zavar, egyszer nem), de összeségében ezt az illatot is szeretem, az üvegéért meg egyenesen odavagyok 😍🍎

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 9.

krisztike09

2020. április 26.

A parfüm, ami magamon nem igazán, de édesanyám bőrén szinte csodálatos illat hatás! Imádom anyán!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 26.

Yeticica

2020. április 5.

Azt hiszem en egy barlangban éltem eddig. Nem ismertem egyetlen Nina illatot sem! OMG.
Vakon vettem egy cuki kis 20ml-s gömböcöt (vagy gombóc ot ) és iiiiiimadom! No, nem egészen ilyen illatra számítottam, de ez még annál is sokkal jobb.
Csajszis, fanyar-edes, tartalmas, picit sütis (hála a magassagosnak,nem karamellaszagunak érzem).
Igazi gondtalan, vidám, szívmelengető illat, nem túl bonyolult lelkiallapotok illatos kivetitesere tökéletes.
Nekem most ebben a szutyok karantenban szinte minden napom vele indul. (Aztan a napi tortenesek hatására délután kornyeken szokott erkezni valami komolyabb,fuszeresebb niche cucc, terapias jelleggel).
Tartos is rajtam, hajamban meg főleg. Vállon is veregetem magam ujfent, amiért nem vagyok kepes leszokni avakvasarlasrol 🤪

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 5.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citral, Coumarin, Isoeugenol

Részletesebb információ a smartskincare-en.