Nina Ricci

Ár:   12 410 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 7900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: citromhab, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   12 410 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 7900 Ft

Kiadás éve: 2006

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: amalfi citrom, zöldcitrom
Szívjegyek: Granny Smith alma, bazsarózsa, praliné, maszlag
Alapjegyek: almafa, pézsma, virginiai cédrus

Ár: 7900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 80 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 1500 Ft + pk , Eladó: HuAnita
Állapot: 4 ml, Helyszín: Kistarcsa, fizetés: Előre utalás után küldöm ajánlott postán maradóként.
Ár: 5000ft+pk , Eladó: Kicsimazsi
Állapot: 50 ml/kép, Helyszín: Szigetszentmiklós, fizetés: Fizetés banki utalással, vagy kp, igény szerint postázom, de személyes átvátel is lehetséges
ssyakaky

2017. január 25.

tinikorom illata, nagy kedvencem volt, tobb uveggel elhasznaltam. rajtam mindig a viragos jegyek jöttek ki jobban, viszont az alap édeskés-fanyarkas illat is mindig ott volt. viszont ahogy oregedtem, ugy nottem ki belole, mostmar biztos, hogy nem őt valasztanam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 25.

Burya

2017. január 25.

Almás-bazsarózsás finomság! Nekem egy kicsit túl citrusos, így én nyárra nem ezt választottam magamnak, de másnak bátran ajánlanám, mert amellett, hogy valóban isteni finom illata van, tartós is. Nem nagyon lehet vele mellé lőni. :)

g.brigitta

2017. január 17.

Az egyik kedvenc parfümöm, imádom a fanyar illatát, csak amiatt nem adok 5 csillagot, mert szerintem hamar elillan, lehetne tartósabb is.Ettől eltekintve megvenném mégegyszer, azoknak ajánlom akik szeretik az édes, fanyar, gyümölcsös illatokat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

Madi

2017. január 8.

2010-ben kaptam az elsőt és bár mindig próbáltam változatos lenni és más parfümöket is használni, mindig ehhez tértem vissza, úgyhogy kb másfél éve abbahagytam a keresgélést. Imádom és ezt az illatot dicsérték mások is a legtöbbször rajtam. Egyetlen fújás is érezhető még másnap is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 8.

Misty

2017. január 6.

Kimondottan őszi-téli illat: fahéjas, cukros karamellizált alma pici citrommal. Csodálatos érzés beleburkolózni a hidegben, forralt bort kortyolgatva.. :) Mesés illat, szinte beleharapnék, de sajnos nem elég tartós és intenzív.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 6.

danyadi77

2017. január 3.

Nagyon szeretem, számomra ez a nőies, elegáns, inkább téli illat. Az egyetlen bajom, hogy hamar elillan. Ahhoz képest pedig nem olcsó, ezért kénytelen vagyok lepontozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 3.

hivettivy

2017. január 2.

Szeretem ezt az illatot, hozzátartozik a tavaszhoz. Olyan jó az üvege is. Rendkívül tartós. Az alma nem a kedvencem de ennél szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 2.

Batgirl

Korcsoport: < 18
2016. december 23.

Én még régebben kaptam karácsonyra és nagyon finom illata van. Bár én télen nem nagyon tudom elképzelni ezt az illatot, de nyáron, tavasszal, esetleg még ősszel is nagyon passzol. Isteni virágos, gyümölcsös illata van. Inkább fiataloknak ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. december 23.

2016. december 13.

Sajnos nem tudom elviselni magamon. Férjem vette, a Love in Paris szerette volna ajándékba venni, de nem emlékezett a nevére, csak arra, hogy Nina Ricci, így aztán ezt vette meg. Én tényleg megpróbáltam hordani, de rajtam émelyítő cukorkaillata lesz, úgy érzem magam, mintha vattacukorba lennék öltöztetve. A kislányom viszont....beleszimatolt és el volt ájulva!.) Úgyhogy nekiadtam, este fürdés után mindig fúj egy picit a pizsamájára, majd 7 évének minden öntudatával nem elindul, hanem elVONUL aludni.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 13.

szevin007

2016. december 6.

Update:,2016.12.06.
Megvettem, végre az enyém, hiányzott. Szerintem beteg vagyok... Na, de a lényeg, hogy olyan isteni illata van és nagyon tartós. Imádom! Most úgy gondolom, hogy őszi-téli illatként fogom használni. Kifújáskor nagyon friss, üde illata van, tele citrommal. Csodás! Leszáradáskor pedig krémes, Számomra a Karácsony illata van. Egy igazi műalkotás.

Egyszer, nagyon régen kaptam talán Karácsonyra ezt a parfümöt. Akkoriban még nem értékeltem kellően az illatokat. Használtam és Ennyi. Mostanában újra és újra megnézem a boltban, valamiért teljesen odáig vagyok érte. Imádom, fantasztikus illata van. Akár 4 évszakos parfümként is viselhető. Kellemes és nem tolakodó, viszonylag tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 6.

Update:,2016.12.06.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citral, Coumarin, Isoeugenol